Dizel Otomatik Octavia A7

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Dizel Otomatik Octavia A7

İleti emrahkarakas » 02 Arl 2015, 17:14

Aracın 2+2 yıl garantisi vardır. Ağustos 2017 tarihine kadar (21 Ay) garantilidir.

İlk sahibiyim ve özel siparişle zengin ek donanım ve çok az bulunan siyah döşeme ile aldım. Kapalı garaj arabasıdır. Tüm bakımları yetkili serviste, Maltepe Yüce Oto'da yapılmıştır. Sigara içilmemiştir.

En donanımlı Elegance pakete ek olarak,
• Elektrikli ve hafızalı sürücü koltuğu ve yan aynalar. Ayna ve koltuk pozisyonları anahtara kaydedilebilir. Araç hangi anahtarla açılırsa koltuk ve aynalar anahtar sahibinin daha araca binmeden pozisyonunu alır.
• Cam Tavan Sunroof
• Bluetooth - Telefon görüşmeleri ve mobil cihazdan müzik çalma imkanı sağlar.
• 3 kollu bluetooth kontrollü direksiyon (2013 Elegance modellerde normalde yoktur.)-Sesli Komut ve telefon görüşmelerinizi direksiyon üzerinden başlatıp bitirmenizi sağlar.
• Park Pilot - Görsel destekli ön ve arka park sensörü
• 17'' Teron Jant

Ayrıca sonradan alınma orjinal ön tampon krom çıta ve orjinal krom pedal seti bulunmaktadır.

Bagaj kapağı yetkili serviste değişmiştir. Sağ marşpiyel ön kısımda kaldırıma sürtme sonucu avuç içi büyüklüğünde lokal boya vardır. Detaylar telefonda aktarılacaktır, ayrıca fotoğraflar mevcuttur.

Bunlar dışında araç boyasında ve içinde kozmetik olarak hata kusur bulmanız imkansız. Aracın temizliği noktasında iddalıyım. Pazarlık payı vardır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 642/detay/

emrahkarakas
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Emrah KARAKAŞ
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti teksamet » 02 Arl 2015, 20:22

vw grubunun otomatik vitesi alınmaz,

zaten tüm otomatik viteslerde kronik sorunlar varken, ne diye otomatik vites araç alınır anlamıyorum.

sürücü koltuğuna oturunca, vites değiştirmek zor geliyor ise veya sürücü iken başka bi iş ile mi uğraşıyorsunuz da vites değiştirmek zor geliyor.
teksamet
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ünal tek
Nereden: Ankara
Arabanız: roomster

İleti emrahkarakas » 03 Arl 2015, 13:41

Kimin ne aldığı seni niye bu kadar rahatsız etti dostum? İsteyen istediğini alır, biz kalkıp manuel kullananlara çok gerekli gereksiz tartışması yapıyor muyuz?. Ne saçma insanlar varmış burada arkadaş, satılık arabamız var dedik adam demediğini bırakmadı. Zoruna gidiyorsa bakma kardeşim. İşine yürü.
emrahkarakas
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Emrah KARAKAŞ
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti sainz » 03 Arl 2015, 19:13

teksamet yazdı:vw grubunun otomatik vitesi alınmaz...

Size EDC veya Easytronic öneririm o zaman.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti teksamet » 04 Arl 2015, 00:50

işte vw in dsg sinden sorun yaşayan arkadaşlar araçlarını erkenden satışa çıkarıyor.

ben klasik vites severim, hiçbir otomatiği önermem de kullanmamda,

zoruma gitmiyor, alıp kullanabileceğim bir araç neden zoruma gitsin, sadece otomatik vites kullanmıyorum ve kullananlarında cebinden extra rakamlar çıkmasına üzülüyorum.

bu kadar.
teksamet
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ünal tek
Nereden: Ankara
Arabanız: roomster

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir