silverline

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

silverline

İleti syf14 » 11 Arl 2015, 09:51

Merhaba arkadaşlar araniza boludan katiliyorum favorit lx glx yada silverline ariyorum internette 94 model 210 binde temiz sanrooflu silverline buldum fiyati7950 bu arabanin acemisi olarak tavsiye edermisiniz teşekkürler

syf14
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: seyfettin öztürk
Nereden: Bolu
Arabanız: favorit silverline

İleti SKDFORMAN » 11 Arl 2015, 18:27

Merhaba,
20 yaşından büyük bi araçtan bahsediyoruz. Öncelikle L modeli ile LX-GLX modelinin farkı az olduğu düşünülsede ben iki modelide kullandığım için LX-GLX diyorum.
Silverline-blackline lere gelince ; 20 yaşından büyük bi araçta kolltuk kılıfı merkezi kilit gibi bi kaç küçük ayrıntı pek dikkate alınamaz. Yine bu yaşta bi araç için sanroof başa bela olabilir. Su alabilir vs. Az sayıda favoda sanroof olduğu içinde yedek parçasında sıkıntı yaşarsınız.
Merkezi kilit, kılıf, sisfarı gibi ayrıntıları aldığınız herangi bir LX-GLX modelinede uygulayabilir, sıfır-tertemiz olarak kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar günümüz piyasasında toplamda 150-200 tl civarı yapılabilir.
Yani özetle favolarda silverline-blackline ayrıntısını yaşı itibariyle kaybettiğini düşünüyorum.
Tabi şuda var "İstisnalar Kaideyi Bozmaz"
Fiyatlara gelince bu tarihteki piyasaya koşullarında 6.000 ila 10.000 tl aralığında seyrettiğini görüyoruz. Burda esas olan aracın bakımlı olması. 5-6bin tl ye bakımsız bi araç alır daha sonra 3bin tl masraf edip uğraştığınız ve yaşadığınız streste yanınıza kar kalabilir. O yüzden dikkatli davranmak gerekir. Özellikle bu yaştaki her aracın motorunu cok iyi araştırılmalı.
Benim görüşüm bu yönde.
Hakkımızda hayırlısı...
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

İleti syf14 » 12 Arl 2015, 07:21

Sorunun cevabini gercekten cok iyi aciklamissiniz tesekkur ederim
syf14
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: seyfettin öztürk
Nereden: Bolu
Arabanız: favorit silverline

İleti SKDFORMAN » 12 Arl 2015, 16:35

Forumda bi arkadaş felicia satıyor. Daha ilana cıkmadı ama aracı cok temiz. Üstelik sizinde hemşeriniz. Araç dört dörtlük. Arkadaşta sizden iyi olmasın iyi ve dürüst biri. Pazarlıktada yardımcı olur diye düşünüyorum. Onunla iletişime geçmeniz yararınıza olabilir düşünürseniz...
Linkini atıyorum:
post408601.html#p408601
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir