Araç alımı ile ilgili tavsiye

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Araç alımı ile ilgili tavsiye

İleti cemkeskin » 23 Haz 2016, 12:48

Arkadaşlar merhaba.

35 - 40 bin Tl aralığında dizel, otomatik vites, fazla sıkıntı çıkarmayacak araç arıyorum.

Bu konuda tavsiyelerinize açığım. Çevrenizden bildiğiniz satılık araçlar da olabilir.

UNUTMAYIN!!
FARLARINIZ YOLUNUZU AYDINLATMAK İÇİN. KARŞIDAKİ SÜRÜCÜNÜN GÖZBEBEĞİNİ AYDINLATMAK İÇİN DEĞİL.

07 JE 650
cemkeskin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem KESKİN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: FABIA 1.4 16V Sedan OV

İleti BaTeRRiiSStt » 23 Haz 2016, 14:22

Dizel seceneği oldugu için KİA lara bakmanızı öneririm.
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti cemkeskin » 23 Haz 2016, 15:07

dün bir tane bulmuştum tavsiye üzerine. ama 2. sahibi de bizimle birlikte araçta 3 değişen, 5-6 boya olduğunu yeni öğrenince vazgeçtim. :D
UNUTMAYIN!!
FARLARINIZ YOLUNUZU AYDINLATMAK İÇİN. KARŞIDAKİ SÜRÜCÜNÜN GÖZBEBEĞİNİ AYDINLATMAK İÇİN DEĞİL.

07 JE 650
cemkeskin
CLASSIC
CLASSIC

İleti SKDFORMAN » 23 Haz 2016, 23:15

cemkeskin yazdı:dün bir tane bulmuştum tavsiye üzerine. ama 2. sahibi de bizimle birlikte araçta 3 değişen, 5-6 boya olduğunu yeni öğrenince vazgeçtim. :D

ee napalım değişeni boyası varsa. Onları çöpemi atacağız. O aracında ona göre fiyatı olur.
Ayrıca belirttiğiniz fiyat aralığında çok fazla otomobil mevcut. Sizin önceliğiniz marka modelden önce değişen boya durumuysa ve de aceleniz yoksa bayram sonunu beklemenizi öneririm. Çünkü 2. el şuan bana göre en az %10-15 artmış durumda.
Hakkınızda hayırlısı
SKDFORMAN
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman LX

İleti cemkeskin » 24 Haz 2016, 02:43

SKDFORMAN yazdı:
cemkeskin yazdı:dün bir tane bulmuştum tavsiye üzerine. ama 2. sahibi de bizimle birlikte araçta 3 değişen, 5-6 boya olduğunu yeni öğrenince vazgeçtim. :D

ee napalım değişeni boyası varsa. Onları çöpemi atacağız. O aracında ona göre fiyatı olur.
Ayrıca belirttiğiniz fiyat aralığında çok fazla otomobil mevcut. Sizin önceliğiniz marka modelden önce değişen boya durumuysa ve de aceleniz yoksa bayram sonunu beklemenizi öneririm. Çünkü 2. el şuan bana göre en az %10-15 artmış durumda.
Hakkınızda hayırlısı

Skdforman,

İlk yazımda belirtmeyi atlamışım. Aracı kendime değil kayın biraderime bakıyorum. Boyalı araç takıntısı olan biri değilim. Benim fabiş tavan hariç boyalı olarak aldım. Boya olayına gelince, insanlar değişeni olanı da sıfır boyalı olanı da ağır hasar kayıtlı olanı da birbirlerine yakın fiyat istiyorlar. Hal böyle olunca insan aralarındaki en iyi durumda olanı almak istemez mi?
UNUTMAYIN!!

07 JE 650
cemkeskin
CLASSIC
CLASSIC

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir