FELİCİA MI SATIYORUM İLK SAHİBİNDEN ORİJİNAL

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FELİCİA MI SATIYORUM İLK SAHİBİNDEN ORİJİNAL

İleti AhmetH » 18 Ağu 2016, 01:32

Selam

Bu forumala tanışmama vesile olan, 18 yıldır ailemizin bir parçası olan beraber büyüdüğüm diyebileceğim 0km aldığımız koltuk naylonlarını kendim yırttığım sıfır kokusunu bildiğim Felicia GLX 1.3 karbüratörlü aracımızı satalım artık yeter dedik.

Malum siteye ilan açmadım önce forumdan belki isteyeni çıkar diye düşündüm. Olmazsa ilan açıp beklerim.

kaza bela boya değişen hiç bişey yok 18 yıl önce neyse şimdi o halin yaşlanmışı yılların verdiği yorgunluk. 198.000 km de motoru sağlam yağ yakmaz etmez kompresyon yerinde karbüratör 2. boğaz açar benzinde de saat gibi çalışır. 40 lık simit tank var bagaj ölü değil 60-65 TL ye deposu dolar 350 km yol gider. aksırmaz tıksırmaz Muaynesi devam ediyor sorunsuz geçti. Akü varta - 4 lastik starmaxx yeniledim, direksiyon kutusu tıkırtı burcu rulman vs elden geçirttim, LPG kafası BRC AT90, debriyaj Sachs yeni , Devirdaim yeni, triger zincir yeni, ön arka Monroe amortisörler yeni, SKF arka rulmanlar, servis malı ön diskler ,yeni balatalar, manifoldtan son susturucuya yeni egzoz spiralide var zırıldamaz. komple ıvır zıvır ne varsa özendim 4000tl ye yakın masraf ettim binerim diye, ama son 1 yıldır Kapalı Garajımda ayda 4-5 defa çalıştırıp biraz civarı gezip ihtiyaca göre yıkatıp gazını benzini alıp geri yatırıyorum. Mevsim dönerkende yağını değiştiriyorum

yazık günah dedim ihtiyacı olan birinin hayır duasını alırım dedim, çünkü hastasıyım ilk göz ağrım dedim kullanırım binerim dedim arkadaşlarımın yapma etme o kadar masraf etme demesine takmadım ama gerçekten İstanbul da benim gündelik kullanabileceğim bir araç olmaktan çıktı farklı aracım ve kısa mesafede işimi gören bir motosikletim var.

düşünen varsa; verir mi vermez mi, ederi mi değil mi bilmem ama masrafım özenim ortada ben araca 13.000 TL değer biçiyorum Bu kadar etmeli diyorum. Elbet dahada orta yol bulunur yeter ki arayan ihtiyacı olan gerçekten bu kadar eski bu kadar karadüzen bir aracı temiz diye arayan birine gideceğini bileyim. ilgilenen varsa Özel mesaj ile iletişim kuralım konuşur anlaşırız araç İstanbul/Halkalı da.

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti fthpl » 18 Ağu 2016, 12:27

Hayırlı satışlar, fotoğram var mı abi ? Klima yok büyük ihtimal ile :) Bakmak lazım belki canımız çeker.. Benim aklımda araç değiştirmek var 93 favoyu vericem artık.

2008 dacia logan bakıyorum ama senin araca da bir ihtimal versek iyi olur. Foto koyabilirsen sevinirim. Saygılar :)
Kullanıcı avatarı
fthpl
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fatih PALA
Nereden: İzmir
Arabanız: 93 Favorit 135l

İleti AhmetH » 18 Ağu 2016, 14:47

Gunu birlik istanbul disina ciktim yarin sabah donecegim ozelden numarami yollarim whatsapp falan foto yollarim.
Bu arada araba izmir arabasi izmir plaka yeni yüz.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti fthpl » 18 Ağu 2016, 21:33

AhmetH yazdı:Gunu birlik istanbul disina ciktim yarin sabah donecegim ozelden numarami yollarim whatsapp falan foto yollarim.
Bu arada araba izmir arabasi izmir plaka yeni yüz.

Teşekkürler abi bekliyorum. Belki izmire döner , nasip kısmet bu işler
Kullanıcı avatarı
fthpl
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fatih PALA
Nereden: İzmir
Arabanız: 93 Favorit 135l

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir