Satılık Orjinal Symphony KasetÇalar

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılık Orjinal Symphony KasetÇalar

İleti zbicer » 06 Kas 2007, 17:14

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum, herkese selamlar öncelikle...

'03 Octavia Elegance 'ım var. Arabamın orjinal kasetçalarının yerine aynısının cd player olanını taktırdım... Şu an eski teybim evde yatıyor, ihtiyacı olan bi arkadaşa uygun fiyata bırakabilirim... Kesinlikle hiçbir sorunu yok, kasetçalar olarak nerdeyse hiç kullanılmadı, mekaniği sıfır gibi duruyor. Kataloğu, güvenlik kodu, seri numarası, bandrolü vs. herşeyi mevcut...Bilen bilir zaten birçok özelliğe sahip bi cihaz, dolby digital, arabanın hızına göre sesin artıp azalması gibi çok orjinal özellikleri de var ayrıca.  Benim gibi arabasının orjinalliğini bozmak istemeyen ve ihtiyacı olan arkadaşlar için çok uygun!

Serviste 400 YTL civarı gibi bi fiyatı olduğu söylendi bana ama 150 ye bırakıcam ben... İlgilenen arkadaşlar cvp yazarlarsa burdan haberleşiriz...

Bu resimdekinin aynısı ve en az bu kadar temiz!

zbicer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MaNiFeSTo » 06 Kas 2007, 21:34

Kasetçalarla ilgilenmiyorum da "aynısının cdplayerini taktırdım" demişsin. Aynısının cdplayerini nerede bulabiliriz acaba? Yardımcı olabilir misin?
MaNiFeSTo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zbicer » 06 Kas 2007, 21:46

Ben tesadüfen bi arkadaştan buldum ama gerçekten büyük tesadüf oldu. Servisten sormuştum ama 900 YTL lerden falan bahsettiler, ben 300 e halletmiş oldum... Eğer o kadar para veririm dersen servisten bulabilirsin yani

zbicer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 06 Kas 2007, 22:12

ya ne yapcaksınız orjinali....
300 ytly fıstık gibi mp3 çalarlı ,kumandalı pioneer ,sony cd player var....
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 07 Kas 2007, 00:08

bu teypi felicası olanlarda takabilir mi
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zbicer » 07 Kas 2007, 03:10

Felicia ile birebir uyumlumu bilgim yok ama benim şimdi kullandığım cd çaları aldığım arkadaş çok alakasız bi arabada kullanıyordu (Citroen Xsara)
 3-5 lira verip soketini uydurduktan sonra her arabada kullanılabilir yani :)
zbicer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zbicer » 07 Kas 2007, 03:21

[quote="guvenxoca"]ya ne yapcaksınız orjinali....
[/QUOTE]

ben önceki arabamda sony mp3 player kullanıyordum ve orjinal olmayan cd lerde sorun yaşıyordum. ayrıca arabadaki orjinal hoparlöre göre çok fazla çıkış gücüne sahip olur o teypler ve ilerde büyük ihtimalle hoparlörleriniz cızırdamaya başlar... Bunların dışında benim için asıl önemli olan görüntüydü ve oraya daha iyi yakışacak bi model bulamadım piyasada. Ya da ne biliyim, parkları yakınca teybinde aydınlatmasının yanması, anahtarı kontaktan çıkarınca küt diye kapanması, arabayı kilitleyince üstündeki kırmızı lambanın yanıp sönmesi, gaza bastıça sesin artması...vs gibi şeylerde hoşuma gidiyo işte biraz kıllık var bende :P

Velhasılı, orjinali uygun fiyata karşıma çıkınca da düşünmeden aldım ve gayet memnunum. Benim gibi arayışta olan arkadaşlara da burdan yardımcı olmak istedim... (Arada birazcık bişeyler de kazanalım dedim tabi ;)
zbicer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 08 Kas 2007, 01:47

en ve boy bilgilerini yazar mısın
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tayel » 08 Kas 2007, 01:56

[quote="guvenxoca"]ya ne yapcaksınız orjinali....
[/QUOTE]
evet hocam gittigidiyor.com dan pioneer 6950IB almıştım bahara doğru 400 ytlye. şimdi biraz daha ucuzladı. arkayada iki oval pioneer, arkada kimse oturamıyor vallahi. anfiye bile gerek kalmıyo.
tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 08 Kas 2007, 02:16

[quote="zbicer"][quote="guvenxoca"]ya ne yapcaksınız orjinali....
[/QUOTE]

ben önceki arabamda sony mp3 player kullanıyordum ve orjinal olmayan cd lerde sorun yaşıyordum. ayrıca arabadaki orjinal hoparlöre göre çok fazla çıkış gücüne sahip olur o teypler ve ilerde büyük ihtimalle hoparlörleriniz cızırdamaya başlar... Bunların dışında benim için asıl önemli olan görüntüydü ve oraya daha iyi yakışacak bi model bulamadım piyasada. Ya da ne biliyim, parkları yakınca teybinde aydınlatmasının yanması, anahtarı kontaktan çıkarınca küt diye kapanması, arabayı kilitleyince üstündeki kırmızı lambanın yanıp sönmesi, gaza bastıça sesin artması...vs gibi şeylerde hoşuma gidiyo işte biraz kıllık var bende :P

Velhasılı, orjinali uygun fiyata karşıma çıkınca da düşünmeden aldım ve gayet memnunum. Benim gibi arayışta olan arkadaşlara da burdan yardımcı olmak istedim... (Arada birazcık bişeyler de kazanalım dedim tabi ;)
[/QUOTE]

hocam estağfurullah kıllık ne demek...

zevk meselesi,saygı duyarım,arabanın orjinalitesini bozmayabilirsin tabiki...
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zbicer » 08 Kas 2007, 02:24

[quote="ilk aşk"]en ve boy bilgilerini yazar mısın[/QUOTE]
en ve boy bilgilerini cm olarak bilmiyorum ama orjinal teyp yerine başka teypler uyuyorsa bi aparata gerek kalmadan, bu teyp de standart boyutlardadır ki görünüşüde öyle zaten.. Felicia için de bi sorun çıkacağını sanmam ama illaki boyutları öğrenmek isterim derseniz yarın kataloğundan bakar, varsa yazarım buraya..
zbicer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zbicer » 08 Kas 2007, 02:41

[quote="tayel"][quote="guvenxoca"]ya ne yapcaksınız orjinali....
[/QUOTE]
evet hocam gittigidiyor.com dan pioneer 6950IB almıştım bahara doğru 400 ytlye. şimdi biraz daha ucuzladı. arkayada iki oval pioneer, arkada kimse oturamıyor vallahi. anfiye bile gerek kalmıyo.
[/QUOTE]
 arkadaşlar benim zaten orjinal teyp daha yükses sesli,daha kaliteli çalar diye bir iddiam falan yok:) Tabiki daha güçlü hoparlör takarsanız daha çok ses çıkar...ama tutup da mavi aydınlatmalı bi teyp de takmam yani..Bu tamamen kişisel tercih meselesidir. Benim için görüntü ve uyumluluk önemlidir, bi başkası için ses... Ayrıca benim gibi arabanın üzerinde gelen orjinal hoparlör ve tweeter la beraber kullanacaksanız orjinal teypden başka bir teyple daha iyi ses almanız sözkonusu değildir...Çünkü watt ve ohm değerleri aynıdır teyple hoparlörlerin

Meraklısı için yazayım hatta buraya... Teybin cıkış gücü 4x20 watt RMS..Technisat diye Alman bi firma üretiyo bu teypleri VW grubu için.

Ön kapıdaki hoparlörler 16,5 cm 4 Ohm ve yine 4x20 Watt ...

Arkadakilerde 13 cm ve yine aynı değerlerdedir ve hoparlörler Blaupunkt markadır...
zbicer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MaNiFeSTo » 08 Kas 2007, 04:26

Herkes haklı
MaNiFeSTo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tayel » 08 Kas 2007, 15:34

[quote="zbicer"][quote="tayel"][quote="guvenxoca"]ya ne yapcaksınız orjinali....
[/QUOTE]
[/QUOTE]
 arkadaşlar benim zaten orjinal teyp daha yükses sesli,daha kaliteli çalar diye bir iddiam falan yok:) Tabiki daha güçlü hoparlör takarsanız daha çok ses çıkar...ama tutup da mavi aydınlatmalı bi teyp de takmam yani..Bu tamamen kişisel tercih meselesidir. Benim için görüntü ve uyumluluk önemlidir, bi başkası için ses... Ayrıca benim gibi arabanın üzerinde gelen orjinal hoparlör ve tweeter la beraber kullanacaksanız orjinal teypden başka bir teyple daha iyi ses almanız sözkonusu değildir...Çünkü watt ve ohm değerleri aynıdır teyple hoparlörlerin

Meraklısı için yazayım hatta buraya... Teybin cıkış gücü 4x20 watt RMS..Technisat diye Alman bi firma üretiyo bu teypleri VW grubu için.

Ön kapıdaki hoparlörler 16,5 cm 4 Ohm ve yine 4x20 Watt ...

Arkadakilerde 13 cm ve yine aynı değerlerdedir ve hoparlörler Blaupunkt markadır...
[/QUOTE]
sende yanlış anlama arkadaş. bizimkide sadece bir öneri
tayel
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hnn444 » 25 Kas 2007, 00:42

arkadaşlar banada bu teybin ses düğmesi lazım.. nerden bulabilirim. yardımlarınızı bekliyorumm
hnn444
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 25 Kas 2007, 03:28

150 çok indirim bekliyorum
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti zbicer » 26 Kas 2007, 02:48

[quote="ilk aşk"]150 çok indirim bekliyorum[/QUOTE]
hocam 150 YTL aslında cok değil bu teyp için ama cok fazla ilgilenen çıkmadı maalesef :) Gerçi benimde satmak için acelem yok nasıl olsa bigün çıkar bi alıcısı... Ben alıcıyım diyosan son 120 ye bırakırım.

Tel: 532 6029822
zbicer
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 27 Kas 2007, 01:46

ölçüler nasıl bir kaç arkadaşa sordum feliye ölçüleri olmaz diyor cetvelle ölçüp bana yazar mısın
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir