0 km araç almayı düşünüyorum

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

0 km araç almayı düşünüyorum

İleti silverlinemania » 18 Kas 2007, 22:53

http://www.atikskoda.com/etkinlikler/sk ... yalar4.php

arkadaşlar bide şu sayfada bişey var ama anladığım kadarıyla kiralama galiba pek anlayamadım bileniniz var mı acaba

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 18 Kas 2007, 22:56

[quote="silverlinemania"]http://www.atikskoda.com/etkinlikler/sk ... yalar4.php

arkadaşlar bide şu sayfada bişey var ama anladığım kadarıyla kiralama galiba pek anlayamadım bileniniz var mı acaba[/QUOTE]

Kiralama ile ilgili bişey ama ben de anlamadım...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 18 Kas 2007, 23:02

skoda-auto hiçbişey değilde benim kafam benim arabaya verdikleri parada kaldı benim arabama 7.000 ytl tiko para vermişlerdi satmamıştım çünkü yenisini alamazdım bugün ordaki bi yetkili servise aldı aracı yanımda inceledi baktı bi sorun yok iyi durumda ama en fazla 3.000 ytl verebilirim daha fazla veremem dedi peki dedim indirim söz konusu olabilirmi dedim malesef sadece peşin alımlarda 7.000 ytl ye kadar indirim yapabiliyoruz vadeli satışlarda herhangi bi indirimimiz yok dedi biraz şevkim kırıldı üstelik benim aracım 94 silverline sunrooflu herşeyi var alarm xenon hıd kit falan var onlarıda gördü bunları almasam ne olur dedim gene aynı değişmez dedi
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 18 Kas 2007, 23:08

[quote="silverlinemania"]skoda-auto hiçbişey değilde benim kafam benim arabaya verdikleri parada kaldı benim arabama 7.000 ytl tiko para vermişlerdi satmamıştım çünkü yenisini alamazdım bugün ordaki bi yetkili servise aldı aracı yanımda inceledi baktı bi sorun yok iyi durumda ama en fazla 3.000 ytl verebilirim daha fazla veremem dedi peki dedim indirim söz konusu olabilirmi dedim malesef sadece peşin alımlarda 7.000 ytl ye kadar indirim yapabiliyoruz vadeli satışlarda herhangi bi indirimimiz yok dedi biraz şevkim kırıldı üstelik benim aracım 94 silverline sunrooflu herşeyi var alarm xenon hıd kit falan var onlarıda gördü bunları almasam ne olur dedim gene aynı değişmez dedi[/QUOTE]

Bunu size Skoda Atik plaza mı söyledi?
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti farukgun » 18 Kas 2007, 23:08

yenilikte fayda var diye düşünüyorum. daha ne kadar eski kasa ile devam debiliriz ki. yeni kasaları ben mini kupır'a benzetiyorum çok güzel tavsiye ederim.
farukgun
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 18 Kas 2007, 23:14

[quote="skoda-auto"][quote="silverlinemania"]skoda-auto hiçbişey değilde benim kafam benim arabaya verdikleri parada kaldı benim arabama 7.000 ytl tiko para vermişlerdi satmamıştım çünkü yenisini alamazdım bugün ordaki bi yetkili servise aldı aracı yanımda inceledi baktı bi sorun yok iyi durumda ama en fazla 3.000 ytl verebilirim daha fazla veremem dedi peki dedim indirim söz konusu olabilirmi dedim malesef sadece peşin alımlarda 7.000 ytl ye kadar indirim yapabiliyoruz vadeli satışlarda herhangi bi indirimimiz yok dedi biraz şevkim kırıldı üstelik benim aracım 94 silverline sunrooflu herşeyi var alarm xenon hıd kit falan var onlarıda gördü bunları almasam ne olur dedim gene aynı değişmez dedi[/QUOTE]

Bunu size Skoda Atik plaza mı söyledi?
[/QUOTE]

ewet hatta ben fesanede de sormuştum bi keresinde ordada aynısını söylemişlerdi 3.000 ytl dediler komple boya diye öyle oluyomuş bu sefer komple boya var demedim gene aynısını söyledi
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 18 Kas 2007, 23:16

İlginç... Genelde çok iyi fiyat veriyorlar...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 18 Kas 2007, 23:24

[quote="skoda-auto"]İlginç... Genelde çok iyi fiyat veriyorlar...
[/QUOTE]

fesanedeki yetkili bana araçata komple boya varmı diye sormuştu var diyince 3.000 ytlden fazla etmez dedi değeri çok düşüyo komple boya olunca dedi bende vazgeçmiştim o zaman yarın gene gidicem biraz zorlicam olmadı favoriti vermeden alıcam diğer modellerede baktım beni aşıyolar eve geldiğimden beri araştırıyorum ama gene benim için en iyisi skoda ilerde daha iyisini alırım şimdilik fabia alalım 1.2 64 hp classic alıcam tam donanım 22.850 ytl arabayı verirsem 19.850 ytl olucak ama verirsemde onlara inat bütün sonradan taktığım parçaları geri alıcam alarmı hıd xenonları arka camlardaki cam motorlarını bile alıcam madem 3.000 ytl bu haliyle o zaman al sana en sade haliyle favorit bakalım kaça satabilicek gerçi benden alıcak 3.000 ne satıcak 5.500 ytl ye
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 18 Kas 2007, 23:35

[quote="silverlinemania"][quote="skoda-auto"]İlginç... Genelde çok iyi fiyat veriyorlar...
[/QUOTE]

fesanedeki yetkili bana araçata komple boya varmı diye sormuştu var diyince 3.000 ytlden fazla etmez dedi değeri çok düşüyo komple boya olunca dedi bende vazgeçmiştim o zaman yarın gene gidicem biraz zorlicam olmadı favoriti vermeden alıcam diğer modellerede baktım beni aşıyolar eve geldiğimden beri araştırıyorum ama gene benim için en iyisi skoda ilerde daha iyisini alırım şimdilik fabia alalım 1.2 64 hp classic alıcam tam donanım 22.850 ytl arabayı verirsem 19.850 ytl olucak ama verirsemde onlara inat bütün sonradan taktığım parçaları geri alıcam alarmı hıd xenonları arka camlardaki cam motorlarını bile alıcam madem 3.000 ytl bu haliyle o zaman al sana en sade haliyle favorit bakalım kaça satabilicek gerçi benden alıcak 3.000 ne satıcak 5.500 ytl ye
[/QUOTE]

Bence siz yine de satın favoyu... Ama tabi o parçaları alınLOL

Alacağınız Yeni kasa mı eskisi mi?

Eskisi var bizde... Şiddetle öneririm.

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 18 Kas 2007, 23:59

eski kasada karar kıldım hem ucuz hem güzel içeriye ses veriyo ama napalım favodan iyi sonuçta favodada motor sesi dışardan çok içerde alıştık artık :D
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 19 Kas 2007, 20:54

arkadaşlar bugün atikotoyo gidip skoda-auto nun eski favosunu gösterdim bu arac 4500 ytl almışsınız benimkine neden 3.000 ytl fiyat biçtiniz diye sordum bana ne cevap verseler beğenirsiniz biz öyle bi aracı satın almadık biz bu araçlara en fazla bu bu fiyatı verebilirz dediler bende vermedim satmadan alıyorum iş sadece kredi onayına kaldı Thumbs%20Up
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 19 Kas 2007, 20:59

[quote="silverlinemania"]arkadaşlar bugün atikotoyo gidip skoda-auto nun eski favosunu gösterdim bu arac 4500 ytl almışsınız benimkine neden 3.000 ytl fiyat biçtiniz diye sordum bana ne cevap verseler beğenirsiniz biz öyle bi aracı satın almadık biz bu araçlara en fazla bu bu fiyatı verebilirz dediler bende vermedim satmadan alıyorum iş sadece kredi onayına kaldı Thumbs%20Up[/QUOTE]

LOLNe diyeceklerdi ki bakşa... Tabiiki almadık diyecekler. Evet aldık, sizinkini o zaman yüksek sayalım mı deselerdi...LOLLOLLOL Sakın alınmayın. Size yönelik yazmıyorum. Atik otodaki çalışanlar da kendi cebini ve galeriyi düşünüyor tabiiki...

Hayırlı olsun... Mükemmel bir seçim yaptınız... Aldıktan sonra otobanda sürerken "yağ gibi kayıp gittiğini" görünce söyleyeceğiniz tek şey şu olacak: "iyi ki almışım bu arabayı"... İlk sürdüğünüzde performansı da çok güzel gelecek Favoritten sonra...

Aldığınızda resimlerini bekliyoruz...ClapClapClapClapClap
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 19 Kas 2007, 21:06

perforansı tabikide iyi gelicek ama fovayla arasında sadece 9 beygir fark var ne kadar far eder bilmiyorum 1 hafta içinde gaeriden çıkarırım herhalde kredim onaylanırsa tabi şimdi yavaş yavaş hıd xenonları sökücem yarın sabah yenisine hazırlık LOL
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 19 Kas 2007, 21:19

LOLHayırlısı...

9hp fark, size 20hp fark gibi gelecek... Teknoloji farkından...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 19 Kas 2007, 21:21

perfomans olarak kesin far edicek deneme şansım olmadı ama motoru çalıştırıp sesini duyma fırsatım oldu ve gayet tatminkar bi sesi var gerçi favo baya yüksek ses çıkarıyo onun yanında abart egsoz takılmış gibi ama ben genede favomu seviyorum
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 22 Kas 2007, 14:52

Aldınız mı Fabia yı?

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustafa » 22 Kas 2007, 18:44

fabiamı alıyorsun
hangi modeli kaç liraya

mustafa