ÇOK ACİL AMA ÇOK YA 4 GÜN İÇİNDE YA DA Hİ

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÇOK ACİL AMA ÇOK YA 4 GÜN İÇİNDE YA DA Hİ

İleti ünsal » 24 Kas 2007, 21:38

hayırlısı olsun hakkında bir an önce satman dileğiyle Wink

AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti 1.6 glxi-AC » 25 Kas 2007, 00:05

Sağol dostum. Görünen oki herşeyin farkındasın maksat satış değil muhabbet olsun. Bu fiyata bu arabayı bulmalarının imkansız olduğunu site sakinleri hala anlayabilmiş değiller... Boş ve 1300 motor bir aracın dahi 9 - 10 ytl olduğu bir ortamda dolu ve orjinal 1600 cc bir araç bedava. Hem ki aracın kaza anında açılpta sürücü ve yolcuyu koruyan hava yastıkları varken o kişileri sevdiklerine kavuşturur daha ne? ( yaşayanlara )...Yazın buz gibi kliması var...Türk milleti zekidir!, Türk milleti çalışkandır. Aracı klimasız alır ve sauna keyfini doyasıya çıkarır hemde beleş........Hava yastığı da neymiş bizlerin iman dolu göğüsleri var...Elektrikli ayna neyimize mazallah çarpılırız.Hidrolik direksiyon neyimize bizlerin güçlü kolları var... ABS de neymiş bizler pompalamaya dünden razıyız...1300 motor yerinden kıçını toplayamaz olsun varsın biz biraz gaza yükleniriz toplatırız.Bide klima takarız 1300 e gaza biraz daha basarız ama yinede aracımıza toz kondurmayız...EY TÜRK MİLLETİ ÇALIŞ,ÖĞÜN GÜVEN...
1.6 glxi-AC
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 25 Kas 2007, 03:32

maşallah
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 25 Kas 2007, 14:08

[quote="1.6 glxi-AC"] Hem ki aracın kaza anında açılpta sürücü ve yolcuyu koruyan hava yastıkları varken o kişileri sevdiklerine kavuşturur daha ne? ( yaşayanlara )...
Yazın buz gibi kliması var...Türk milleti zekidir!, Türk milleti çalışkandır. Aracı klimasız alır ve sauna keyfini doyasıya çıkarır hemde beleş........

Hava yastığı da neymiş bizlerin iman dolu göğüsleri var...

Elektrikli ayna neyimize mazallah çarpılırız.

Hidrolik direksiyon neyimize bizlerin güçlü kolları var...

ABS de neymiş bizler pompalamaya dünden razıyız...1

300 motor yerinden kıçını toplayamaz olsun varsın biz biraz gaza yükleniriz toplatırız.

Bide klima takarız 1300 e gaza biraz daha basarız ama yinede aracımıza toz kondurmayız...

EY TÜRK MİLLETİ ÇALIŞ,ÖĞÜN GÜVEN...[/QUOTE]

pardon siz cem yılmazın skodam.com versiyonu musunuz?Smile
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti 1.6 glxi-AC » 25 Kas 2007, 20:46

Her türk genci gibi....Ama ben ihtiyarladım.Cem ancak benim versiyonum olabilir.

1.6 glxi-AC
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 26 Kas 2007, 02:50

SEVGİLİ 1,6 GLX-İ KARDEŞİM, TAMAM SENİN ARABANIN AYNI YAŞTA 1,3 MPİ GLX-İ MODEL ARAÇTAN ÇOK DAHA ÜSTÜN OLDUĞUNU KABUL EDİYORUM AMA BİZİM İHTİYAR DELİKANLI 2000 MODEL FELİCİA GLX-İ 1,3 MPİ MOTOR DA HİÇ FENA DEĞİL AMA... TAMAM YOLDA GEÇERSİN BİZİM FELİYİ, ÖZELLİKLERİ DE ÇOK ÜSTÜN AMA, 1,3MPİ FELİCİA'LAR DA DEDİĞİN KADAR DA KÖTÜ DEĞİL...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 26 Kas 2007, 02:56

AYRICA 5,5 YILDIR SKODA'MIZ VAR, ALLAH'A ŞÜKÜRLER OLSUN TEHLİKELİ BOYUTTA HİÇ BİR KAZAMIZ YOK... TRAFİKTE ÇOK AŞIRI KURALCIYIM, VE HİÇ BİR SEBEPLE YOL BOMBOŞ BİLE OLSA 90 KM/H 'I GEÇMEM. BEN ÇOK SAKİN BİR SÜRÜCÜYÜM... AMA HİÇKİMSEYİ DE ARKAMDA GEREKSİZ YERE BEKLETİP DE KIZDIRMAM... LOL    KESİNLİKLE TRAFİK KAZASINDA ÖLMEK İSTEMEM ARKADAŞLAR, ALLAH HEPİMİZİ KORUSUN...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti 1.6 glxi-AC » 26 Kas 2007, 16:10

Pek sayın sonertevfik kardeşim Allah kimseye kaza bela vermesin temennimiz bu. 90 km geçmemen çok sevindirici. Hatta harika rezalet bende senin gibiyim. Ama seninde belirttiğin gibi arkamızda birileri bekliyorsa ve istiyorlarsa hemen vermek lazım. Verelim ki akıp gitsinlerLOL
Bütün 90 km geçmeyen arkadaşlar da bizler gibi yapsın.Arkadaşlarımıza buradan seslenelim: ARKADAŞLAR SİZDE VERİN !!! 
           1300-1600 MESELESİNE GELİNCE 1300 MOTORLU ARACA 2 KİŞİ EKSİK AL --- BİDE VALİZLERİNİ ELLERİNE verdinmiydi 1300=1600 MOTOR Aramızda 300 motor farkını mı konuşcaz konuşmaya bile değmez...Hava yastığı meselesine gelince...Evde kafanı koyduğun yastık var ya onu yanına al. Ama onun havası yoktur dersen...Eczanede satılan su torbalarından alabilirsin içine bas havayı olay bu...ABS ye gelince yukarda belirtildiği gibi pompalamaya devam arkadaşlar
1.6 glxi-AC
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 26 Kas 2007, 18:16

İYİ DİLEKLERİN İÇİN SAĞOL AMA DİĞER TAVSİYELERİNE BİR ANLAM VEREMEDİM. Ermm
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti baha » 06 Arl 2007, 23:03

[quote="1.6 glxi-AC"]          Araç 1.6 FELİCİA MPİ::::::::Takas her zaman olabilir... Pahalı olmayan bir araçla okey. Tekliflere açığız mantıklı olma şartı öncelikli tercihimiz.  Yabancı dil tercih sebepleri arasında yoktur...Zaten konumuzla da uzaktan ya da yakinen  bi alakası  hiç yoktur... Arayan arkadaşlardan da görüşme ücreti veya danışma ücreti talep etmiyoruz. Alah'a şükür hepimizin Türkçesi fevkaladenin fevkinde olsa gerek. Araç bazen Alsancak bazen Şemikler ve Bostanlı semtlerinde alenen görülebilmektedir. Gelen arkadaşlarımız içeceklerini yudumlar iken araç hakkında ki en gizli belgelere ve dökümanlara gark olunacaklardır... Çekinmeyin arayın        (0551 907 3516)  Lacivert renkte orjınal, çelik jant,merkezi kilit, alarm,klima, sürücü ve yolcu   hava yastığı, power direksiyon, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu,  içerden açılır bagaj kapağı, 1,6 mpi enjeksiyonlu, ön ve arka sis lambası, cd çalar, abs (orjınal bir araç araç arayanlara) tavsiye ederim ... Arayın lütfen      0551 907 35 16        FİYAT KONUSUNA GELİNCE;;;      Sadece 4 gün için geçerli   11.750 ytl     Araç özel yapımdır. Türkiye'de yirmi adet bulunmaktadır....Bu fiyata bu araç kaçmaz hele bide orjinalse......Acele edin sadece 4 gün için bu fiyat geçerlidir... Otomobil satış sitelerinde 1.3-1.6  MOTOR ve sadece klimalı araçlara istenen fiyatlar dahi bu fiyatın istündedir bilginize.... [/QUOTE]
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 06 Arl 2007, 23:06

arkadaşım bendede aynısından var bir gün problemsiz gün görmedim skoda felicialar iğrenç ötesi araba o fiyatta o arabaya çok piyasası 10000 ytl civarı alana şimdiden motor masrafı hayırlı olsun derim bu arabalar pololarla aynı motor ve çok araştırdım 100000 km den sonra heran motor yaptırabilirsin bana servisindeki adamlae bile bu şekilde konuştu genede hemen elden çıkarman akıllıca hayırlısı
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 1.6 glxi-AC » 07 Arl 2007, 00:13

Bahacım sen feliciaya bindiğine eminmisin................Bugüne kadar hiç bir problem yaşamadım...Son derece masrafsız ve bir o kadarda ekonomik bir araç...10.000 ytl ancak 1300 bir araç alabilirsin...Daha aşağı ve bu fiyatlara 1600 glxi ve klimalı ve çift airbagli ve abs'li bir araç alırsan şayet ki yoktur...Bulursan senin takaya benzer..Yani ucuz etin yanisi...Arabanden  in bi bakalım  felicia mı??????????????????? Galeriler dahi 10.500ytl teklif ederken sen baya bu fiyata bu aracın bir emsalini bulabilmek için epey güneşe karşı tırmalıcan kendini... LOLLOLLOLLOLLOLWinkWink
1.6 glxi-AC
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 07 Arl 2007, 00:20

[quote="1.6 glxi-AC"]    Bahacım sen feliciaya bindiğine eminmisin................Bugüne kadar hiç bir problem yaşamadım...Son derece masrafsız ve bir o kadarda ekonomik bir araç...10.000 ytl ancak 1300 bir araç alabilirsin...Daha aşağı ve bu fiyatlara 1600 glxi ve klimalı ve çift airbagli ve abs'li bir araç alırsan şayet ki yoktur...Bulursan senin takaya benzer..Yani ucuz etin yanisi...Arabana in bi bak felicia mı???????????????????[/QUOTE] sadece benim felicia bana sorun yaratmadı bi araştır tamirci tamirci gez en problemli arabaların skoda olduğunu kendin göreceksin piyasayıda ii araştır kargaya yavrusu şahin gözükür 1600 glx klimalı ederi 10000 he 11000 üstünesatana helal olsun alanada
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 07 Arl 2007, 00:22

[quote="1.6 glxi-AC"]    Bahacım sen feliciaya bindiğine eminmisin................Bugüne kadar hiç bir problem yaşamadım...Son derece masrafsız ve bir o kadarda ekonomik bir araç...10.000 ytl ancak 1300 bir araç alabilirsin...Daha aşağı ve bu fiyatlara 1600 glxi ve klimalı ve çift airbagli ve abs'li bir araç alırsan şayet ki yoktur...Bulursan senin takaya benzer..Yani ucuz etin yanisi...Arabanden  in bi bakalım  felicia mı??????????????????? Galeriler dahi 10.500ytl teklif ederken sen baya bu fiyata bu aracın bir emsalini bulabilmek için epey güneşe karşı tırmalıcan kendini... LOLLOLLOLLOLLOLWinkWink [/QUOTE] sallama galeri nin vereceği en fazla 9000 ytl kargaya yavrusu şahin gözükür unutma ii araştır satarken beni hatırlarsın
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 1.6 glxi-AC » 07 Arl 2007, 00:26

Araştırmama gerek yok sana verilen cevapları oku yeter............Bizdekiler karga değil SKODA bizdekiler şahin değin FELİCİA..Git bak şu arabana Şahin olmasın hele bi bak sonra konuşalım....

Ata sanayi sitesi EROL Usta tamircisi sor bakalım bakım zamanları haricinde aracın yüzünü görebilmişmi...Hadi bi koşu soru ver.........LOL

1.6 glxi-AC
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustafa » 07 Arl 2007, 00:32

arkadaşım bence sen başka bir dünyada yaşıyorsun.
ben bir skodanın normal şartlarda bu arızaların birini çıkaracağını sanmıyorum.

gel bende 1998 felici glx var combi periyodik bakımlarının haricinde bir parça bile değiştirmedim.

115000 km. herşeyi orjinal, amortisörlerini baskı balatasına kadar.

eğer aksini ispatlaya bilirsen gel bedave vereceğim aracı

lütfen skodayı aşağılama

sen memnun değilsen bindiğin skoda da senden memnun değildir

.

mustafa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 07 Arl 2007, 00:35

[quote="1.6 glxi-AC"]

Araştırmama gerek yok sana verilen cevapları oku yeter............Bizdekiler karga değil SKODA bizdekiler şahin değin FELİCİA..Git bak şu arabana Şahin olmasın hele bi bak sonra konuşalım....

Ata sanayi sitesi EROL Usta tamircisi sor bakalım bakım zamanları haricinde aracın yüzünü görebilmişmi...Hadi bi koşu soru ver.........LOL

[/QUOTE] ben yılda 50000 civarı yol yapıyorum senin gibi  yağ değişim kilometremi 2 senede tamamlasam bende görmem tamirciyi bunu tabiyiki skodamla yapmıyorum kıyıda duruyor canım sıkıldımı biniyorum genelde tamircide soluğ alırım hem arabada felicia felicia hakkındada her şeyi sorabilirsin her türlü arızayı tanımlayabilirim sağolsun tamirci etti beni diğer arabam da fiat tipo bence daha ii skodayı satmak istiyorum ama alan yok herkez biliyor malum
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 07 Arl 2007, 00:43

ya skoda'dan çok memnunuz genel olarak, ama her skoda her sahibini memnun edecek diye bir şey de yok. adam gidiyo 0 km volvo S40 alıyo araba manyıyor adam içinde kilitli kalıyor. ama volvo dedim mi herkes heh volvo canım, çok prestijli çok kalite araba diyor.

elbette bu tür aksaklıklar zaman zaman çıkıyor. önemli olan geneldeki durum, genel skoda topluluğu memnun mu? memnun...

bir iki hatalı olabilir, ama bu demek değildir ki skoda kötü...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

ÖncekiSonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir