ÇOK ACİL AMA ÇOK YA 4 GÜN İÇİNDE YA DA Hİ

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÇOK ACİL AMA ÇOK YA 4 GÜN İÇİNDE YA DA Hİ

İleti hakanerdogan » 07 Arl 2007, 00:46

Ya abi naptın ya!!!!!!

Renaultun daciası, VW nin skodası dedin ya, helal sana....  

bi git benim arabamın emsaline bak, bide git en pahalı logana bak...

yapma gözünü seveyim... Dacia ne Allah aşkına...

skoda 100 yılı devirmiş marka. değil dacianın, Renaultun fiyat olarak benzer hiç bi cliosu fabianın yerini tutamaz, hiç bi kangoosu roominin yanından geçemez, hiç bi megane ı octiyi sarsamaz bile, superb ise lagunaya 5 basar.

gel dacia yı sen düşün....

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti 1.6 glxi-AC » 07 Arl 2007, 00:49

He valla başbakan dahi mercedesinde tıkıldı kaldı.............Camı kıran balyoz da açık arttırmada satıldı.........Vekilin biri aldı.......... Ama buna rağmen başbakan tarafından aday adayı listesine konulamadı........arabanı güle güle kullan baha kardeş
1.6 glxi-AC
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 07 Arl 2007, 00:56

[quote="1.6 glxi-AC"]         He valla başbakan dahi mercedesinde tıkıldı kaldı.............Camı kıran balyoz da açık arttırmada satıldı.........Vekilin biri aldı.......... Ama buna rağmen başbakan tarafından aday adayı listesine konulamadı........arabanı güle güle kullan baha kardeş
[/QUOTE] elbette her aracın problemi olur bende sizler gibi arkadaşları dinledim aldım daha önce felicia kullanan 4 kişi ile tanıştım bana hayırlı olsun feliciaya binecek kadar zenginmisin dediler güldüm şimdi onlar bana gülüyorlar
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baha » 07 Arl 2007, 19:07

[quote="1.6 glxi-AC"]         He valla başbakan dahi mercedesinde tıkıldı kaldı.............Camı kıran balyoz da açık arttırmada satıldı.........Vekilin biri aldı.......... Ama buna rağmen başbakan tarafından aday adayı listesine konulamadı........arabanı güle güle kullan baha kardeş
[/QUOTE] haklısın ama kardeşim bi tek benim araba değil bir çok tanıdığım çevreden geliyor tepkiler skoda deyince kaçıyor millet
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir