Fabiama iyi bakacak birini arıyorum

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabiama iyi bakacak birini arıyorum

İleti fabiamania » 09 Arl 2007, 17:25

2004 Model 1.4 fabia spc aracımı satmayı düşünüyorum arkadaşlar. yerine de Dizel Era almayı düşünüyorum (2006 2007) Dizel Eralarf hakkında bilgisi olan varsa yorumlayabilirmi,?

fabiamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti loveskoda » 09 Arl 2007, 20:23

Hyundai, her ne kadar Alman ekolüne ait Skoda-VW grubu kadar kaliteli olamasa da gün geçtikçe kalitesini arttırmaya devam ediyor. Hyundai Accent era CRDİ ekonomik bir araçtır. CRDİ motoru iyi bir üretim. Servis ve yedekparça sıkıntısı yok. Bu otomobilin kötü yanı Euro-Encap 3 yıldız olması ve tenekeden yapılmış olması...
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ali » 09 Arl 2007, 20:35

fabia yı satıp hundai almaya değmez. şöyle esaslı bir araba alacaksan neyse? ha fabia ha accent era. paranı boşa verirsin.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 12 Arl 2007, 00:49

abicim bende başlığı görünce fabia yı evlatlık veriyosunuz sandım LOL (tabiki şaka) hayırlı satışlar
ama fabia era ya deişilmez yinede sen bilirsin Smile
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti fabiamania » 12 Arl 2007, 00:58

[quote="by wodoo"]abicim bende başlığı görünce fabia yı evlatlık veriyosunuz sandım LOL (tabiki şaka) hayırlı satışlar
ama fabia era ya deişilmez yinede sen bilirsin Smile [/QUOTE]
Dilim satmak demeye gelmiyor: devretmek diyelim hadi. Arabamı müthiş seviyorum ama dizel almaya karar verdim. Şimdi dizel fabia var diyeceksin ama.... 3 silindirli TDI istemiyorum
fabiamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 12 Arl 2007, 01:33

eranın benzinlisini sürmüştüm. 100 bg ve çift eksantrikli dohc motoru var diye biliyorum.gayet hoştu ama vw sınıfından daha iyi değildir sanırım. ikinci el,servis ve parça sıkıntısının skoda kadar olacağını sanmıyorum.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti alwaysloser » 12 Arl 2007, 02:51

fabia da kalın derim ben yada model yükseltin era boş iş

www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti loveskoda » 12 Arl 2007, 03:06

[quote="fabiamania"][quote="by wodoo"]abicim bende başlığı görünce fabia yı evlatlık veriyosunuz sandım LOL (tabiki şaka) hayırlı satışlar
ama fabia era ya deişilmez yinede sen bilirsin Smile [/QUOTE]
Dilim satmak demeye gelmiyor: devretmek diyelim hadi. Arabamı müthiş seviyorum ama dizel almaya karar verdim. Şimdi dizel fabia var diyeceksin ama.... 3 silindirli TDI istemiyorum
[/QUOTE]

Bence Fabia almasanız bile yeni versiyonu mutlaaka inceleyin ve TDI motorla test sürüşüne çıkın. Zaten ilk sürüşte aşkı yaşayacaksınız.
loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mahmutvet » 12 Arl 2007, 10:27

şimdi arkadaşlar hemen yanlış anlamasınlar skoda eradan kötü diye birşey kesinlikle demiyorum ancak sizin verdiğiniz karar bence doğru. eranın dizelini test etme şansım oldu şayet uygun fiyatla bulabilirseniz sizi üzmeyecek bir araç diyebilirim.
mahmutvet
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabiamania » 12 Arl 2007, 23:24

Arkadaşlar param olsa belki Dizel fabia II düşünürüm ama fiyatı 33 falandır en az.. Dizel Erayı 22 milyara rahat alırım diye düşünüyorum. Bir de sedan oluşu, servis-yedek parça bolluğu da artısı..

Biliyorum güvenlik açısından daha zayıf bir arabayı tercih ediyorum ama...
Hayırlısı olsun..
fabiamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabiamania » 12 Arl 2007, 23:41

[quote="alwaysloser"]

fabia da kalın derim ben yada model yükseltin era boş iş

[/QUOTE]

neden boş? bildiğiniz dezavantajlarını paylaşırmısınız
fabiamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti scorpion3560 » 21 Arl 2007, 19:58

arkadaşlar skodasını satacak arkaşın aklını çelmeyin.çünkü accen era hakkın bilgi sahibi değilsiiniz.bende 2007 model ACCENT ERA STYLE 1.5 DİZEL KUM BEJİ var.hyundai kendini gerçekten aştı.araçta yok yok.motordan başlayayım.1.5 dizel 110 bg 240nm torklu motor tam bir yol canavarı.isterseniz test sürüşü yapın.bide yakıtı 100 kmde 4.5 lt.size soruyorum.piyasada hangi arabada böyle motor var hem güçlü hem sessiz hemde çok ekonomik.hyundai yaptı diye yorum yapılmıyor.ford veya opel yapsaydı dünyanın en iyi motoru olurdu demi.5 YIL GARANTİ...gelelim aracın konfor ekipmanlarına.araba dıştan zaten estetik içi daha bi estetik.kabin çift renkli.benim araç style model olduğundan fulllll.otomatik klima(klima yazın buz atıyo adetaaaa),elektrikli sunroff,abs+ebd,deri kaplı hıza duyarlı diresksiyon,4 cam oto,6 hava yastığı,mp3 cd çalar,metal görünümlü ön konsol ve vitez topuzu,kol dayanağı,içerden açılan benzin ve depo kapağı,önde 2 arkada 2 tane bardak koyma yeri(opel astrada bir tane bile yok övün alman arabalarınııı)bütün kapılarda pet şişe koyma yeri.merkezi kilit-alarm,fasılası ayarlanır cam silcekleri,önarka sis farları,arka koltuklar yatıyo,gözlük saklama yeri,makyaj aynası ve ışığı...DAHA BAŞKA BİŞEY VARMI KONFOR ADINA ve biz bu arabayı 33 MİLYARA ALDIK.ŞAŞIRDINIZMI.AYRICA ARABADA YOL TUTUŞU MÜKEMMEL.VE DİĞER ARAÇ FİRMALARI METALİK BOYAYA BİLE 800 YTL ALIYO.SUNROOFA 2000 YTL ALIYO.BUNLARI GEÇİN BOMBOŞ ARABAYI 36 DAN BAŞLAYAN FİYATLRLA GELİN KAZIKLANIN DİYO RESMEN.BİZ TÜRK MİLLETİ ALMAN HAYRANLIĞI HALA VARRR.5 MİLYAR SIRF ARACIN MARKASINA VERİYOZZZZZ.KARAR SİZİN SİZE AKLINIZI KULLANIN KAZIKLANMAYIN?

scorpion3560
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 21 Arl 2007, 20:04

scorpion3560 güzel anlatmışsın.Bence sen bu konuyu diğer marka ve modeller bölümüne yeni bir başlıkta aç.Yanlız dikkat burası skoda birileri kızabilir..LOL Alman arabaları her zaman iyidir.Hayranlık normal..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Arabanız: fabia

İleti irfant » 21 Arl 2007, 20:09

Sağlamlık durumu nedir Accent'in? Fabia'dan iyi ise EuroNcap'ten 5 yıldız almış olması lazımdır.

Hyundai i30 bile 4 yıldızda kaldı. Link verirsen seviniriz.

Fabia 90'lı yılların başında tek hava yastığı ile 4 yıldız almışken, Accent'in geçmişi pek bir karanlık. 1998 yılında Accent tek hava yastığı ile 1.5 yıldız almış.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti AV-2006 » 21 Arl 2007, 21:09

Bu sitade skoda'ya toz kondurmayanlar,kendi arabası Felicia olunca,en iyi arabayı o zannedenler gün geliyor Logan'ı başarılı buluyor.Fabia'mı ben de çok seviyorum ama önyargılı olmadan,diğer marka ve modellere haksızlık etmeden,eleştirilerde ahbap çavuş ilişkisi gütmeden, artıları ve eksileri ile.......

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Arabanız: fabia

İleti karadeniz » 21 Arl 2007, 22:24

Accent Era   Sonata  Tucson  Yeni Santa Fe  iyi modeller. kim ne derse desin..

karadeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 21 Arl 2007, 23:11

[quote="AV-2006"]

Bu sitade skoda'ya toz kondurmayanlar,kendi arabası Felicia olunca,en iyi arabayı o zannedenler gün geliyor Logan'ı başarılı buluyor.Fabia'mı ben de çok seviyorum ama önyargılı olmadan,diğer marka ve modellere haksızlık etmeden,eleştirilerde ahbap çavuş ilişkisi gütmeden, artıları ve eksileri ile.......

[/QUOTE]

+1000 LOL
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 21 Arl 2007, 23:51

[quote="AV-2006"]

[/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClap

hocam ağzına sağlık...

en çok saldırıya uğrayanlardan biri olarak güzel özetlemişsin saolasın
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir