Fabiama iyi bakacak birini arıyorum

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabiama iyi bakacak birini arıyorum

İleti ali » 22 Arl 2007, 00:37

[quote="irfant"]Sağlamlık durumu nedir Accent'in? Fabia'dan iyi ise EuroNcap'ten 5 yıldız almış olması lazımdır.

Hyundai i30 bile 4 yıldızda kaldı. Link verirsen seviniriz.

Fabia 90'lı yılların başında tek hava yastığı ile 4 yıldız almışken, Accent'in geçmişi pek bir karanlık. 1998 yılında Accent tek hava yastığı ile 1.5 yıldız almış.
[/QUOTE]

yerden göğe kadar haklısın hocam.

hundai yaramaz. skoda kullandığım için falan demiyorum, gerçekten yaramaz. skodaya şart değil. piyasada çok güzel avrupa arabalar var. hyundai den çok iyi. yanlış karar veriyorsun bence.

ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 22 Arl 2007, 00:42

ali sence yeni santa fe yada tucson nasıl?

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti ali » 22 Arl 2007, 00:51

[quote="AV-2006"]ali sence yeni santa fe yada tucson nasıl?
[/QUOTE]

onlar güzel, onlara birşey demem. ama accentle elentra çok dandik geliyor bana. düşün 0 km. accent ile astranın octavianın corollanın civic in fiyatları hemen hemen aynı. arada çok az fark var. onlarla karşılaştırınca accent alınır mı diyorum. accent de tip de yok. ağırlık yok arabada. çok basit görünüyor.içi de çok dar geldi bana.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 22 Arl 2007, 12:19

[quote="karadeniz"] Accent Era   Sonata  Tucson  Yeni Santa Fe  iyi modeller. kim ne derse desin..

[/QUOTE]

Modelin iyi olması ayrı mesele. Dış görünüş ise zaten zevke bağlı. Jipleri bilmem ama güvenlik önemli...

Accent sınıfı geçsin hele! Smile
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti fabiamania » 25 Arl 2007, 23:56

bazı donanımlarda 8 tane havayastığı var bu arabaların, bunlardamı 3 yıldız almış acaba? Bir de güvenlikte zayıf kalıyor ama konfor ve fiyat olarak cazip değilmi? Hem de yakıt tüketiminin çok ekonmik olduğu söyleniyor..

fabiamania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti karadeniz » 26 Arl 2007, 00:05

[quote="irfant"][quote="karadeniz"] Accent Era   Sonata  Tucson  Yeni Santa Fe  iyi modeller. kim ne derse desin..

[/QUOTE]

Modelin iyi olması ayrı mesele. Dış görünüş ise zaten zevke bağlı. Jipleri bilmem ama güvenlik önemli...

Accent sınıfı geçsin hele! Smile
[/QUOTE]

Sonata  Tucson  Yeni Santa Fe için görüşleriniz Wink
karadeniz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 26 Arl 2007, 00:30

[quote="AV-2006"]scorpion3560 güzel anlatmışsın.Bence sen bu konuyu diğer marka ve modeller bölümüne yeni bir başlıkta aç.Yanlız dikkat burası skoda birileri kızabilir..LOL Alman arabaları her zaman iyidir.Hayranlık normal..
[/QUOTE]

DÜNYADA ÜRETİLEN HİÇBİR ARABANIN ''ALMAN'' YAPIMI ARABALARDAN DAHA KALİTELİ OLDUĞUNA İNANMIYORUM... BİRSÜRÜ ÜSTÜN KALİTELİ ALMAN ARABALARI VARKEN HAYATTA İŞİM OLMAZ BAŞKA MARKALARLA... HERKESİN KALİTE ANLAYIŞI FARKLIDIR... ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 26 Arl 2007, 00:32

[quote="AV-2006"]ali sence yeni santa fe yada tucson nasıl?
[/QUOTE]

AYRICA BURADA ARKADAŞIMIZIN ALMAK İSTEDİĞİ ACCENT ERA'YI KONUŞUYORDUK... SANTA FE YADA TUCSON KATEGORİMİZ DIŞINDA SAYIN AV-2006
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti AV-2006 » 26 Arl 2007, 00:50

SAYIN sonertevfik NE ALAKA ???Ben Ali beye sormuştum.. O da cevaplamış..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti AV-2006 » 26 Arl 2007, 00:53

sonertevfik Ali beyi yakından tanıyorsun herhalde..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti AV-2006 » 26 Arl 2007, 01:01

[quote="sonertevfik"] [quote="AV-2006"]ali sence yeni santa fe yada tucson nasıl?
[/QUOTE]

AYRICA BURADA ARKADAŞIMIZIN ALMAK İSTEDİĞİ ACCENT ERA'YI KONUŞUYORDUK... SANTA FE YADA TUCSON KATEGORİMİZ DIŞINDA SAYIN AV-2006
[/QUOTE]

Evet cevap..????Hangi arkadaşın almak istediği ERA???

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti ali » 26 Arl 2007, 01:42

[quote="AV-2006"]sonertevfik Ali beyi yakından tanıyorsun herhalde..[/QUOTE]
kimseyle yakından tanışmışlığımız yok.
ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti AV-2006 » 26 Arl 2007, 01:44

[quote="AV-2006"][quote="sonertevfik"] [quote="AV-2006"]ali sence yeni santa fe yada tucson nasıl?
[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

İyide ben size sormuşum,sizin yerinize sonertevfik  cevap vermiş.Anlayamadım...Confused

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

İleti mygokhan » 26 Arl 2007, 02:21

era ekonomik , güzel bir araç..alan memnun.pek sorunu olmayan basit bir araç...güvenlik ve fazla konfor arama..fabidan sonra araç teneke hissi verir...ama servis yönünden çok çok rahat edersin.hyundai servisleri çok ilgili...çok gittim geldim..müthiş hızlanır..yolda aynı tip motorlarla sana yetişen fazla olmaz..
Ben olsam hyundai almam şu an ki durumda..artık japonlardan bir kaç marka haricinde pek güvenli gelmiyor..ama ticaret yapacak olsam kesinlikle fabia almam .giderim hyundai alırım..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti sonertevfik » 26 Arl 2007, 02:38

[quote="AV-2006"]sonertevfik Ali beyi yakından tanıyorsun herhalde..[/QUOTE]

SAYGI KURALLARI DIŞINA ÇIKMAYALIM LÜTFEN.  KİMSEYLE YAKINDAN TANIŞMIŞLIĞIMIZ FALAN DA YOK AngryAngryAngry
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 26 Arl 2007, 02:42

[quote="AV-2006"]

[/QUOTE]

BU KONUYU BAŞLATAN FABİAMANİA ARKADAŞIMIZ ACCENT ERA ALMAK İSTİYOR DİYORUM, SANTA FE YADA TUCSON DEĞİL ALMAK İSTEDİĞİ ARABA...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 26 Arl 2007, 02:48

[quote="scorpion3560"]

arkadaşlar skodasını satacak arkaşın aklını çelmeyin.çünkü accen era hakkın bilgi sahibi değilsiiniz.bende 2007 model ACCENT ERA STYLE 1.5 DİZEL KUM BEJİ var.hyundai kendini gerçekten aştı.araçta yok yok.motordan başlayayım.1.5 dizel 110 bg 240nm torklu motor tam bir yol canavarı.isterseniz test sürüşü yapın.bide yakıtı 100 kmde 4.5 lt.size soruyorum.piyasada hangi arabada böyle motor var hem güçlü hem sessiz hemde çok ekonomik.hyundai yaptı diye yorum yapılmıyor.ford veya opel yapsaydı dünyanın en iyi motoru olurdu demi.5 YIL GARANTİ...gelelim aracın konfor ekipmanlarına.araba dıştan zaten estetik içi daha bi estetik.kabin çift renkli.benim araç style model olduğundan fulllll.otomatik klima(klima yazın buz atıyo adetaaaa),elektrikli sunroff,abs+ebd,deri kaplı hıza duyarlı diresksiyon,4 cam oto,6 hava yastığı,mp3 cd çalar,metal görünümlü ön konsol ve vitez topuzu,kol dayanağı,içerden açılan benzin ve depo kapağı,önde 2 arkada 2 tane bardak koyma yeri(opel astrada bir tane bile yok övün alman arabalarınııı)bütün kapılarda pet şişe koyma yeri.merkezi kilit-alarm,fasılası ayarlanır cam silcekleri,önarka sis farları,arka koltuklar yatıyo,gözlük saklama yeri,makyaj aynası ve ışığı...DAHA BAŞKA BİŞEY VARMI KONFOR ADINA ve biz bu arabayı 33 MİLYARA ALDIK.ŞAŞIRDINIZMI.AYRICA ARABADA YOL TUTUŞU MÜKEMMEL.VE DİĞER ARAÇ FİRMALARI METALİK BOYAYA BİLE 800 YTL ALIYO.SUNROOFA 2000 YTL ALIYO.BUNLARI GEÇİN BOMBOŞ ARABAYI 36 DAN BAŞLAYAN FİYATLRLA GELİN KAZIKLANIN DİYO RESMEN.BİZ TÜRK MİLLETİ ALMAN HAYRANLIĞI HALA VARRR.5 MİLYAR SIRF ARACIN MARKASINA VERİYOZZZZZ.KARAR SİZİN SİZE AKLINIZI KULLANIN KAZIKLANMAYIN?

[/QUOTE]

DEDİĞİM GİBİ HİÇBİR ARABA ALMAN ARABALARININ KALİTESİNE YETİŞEMEZ BENCE ARKADAŞLAR... BU KONUDA FİKRİM SABİT... HYUNDAİ NEREEE, MERCEDES, BMW, AUDİ, VW, SKODA, OPEL NEREEEEE.... GERÇEKÇİ OLALIM ARKADAŞLAR...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 26 Arl 2007, 02:54

SEVGİLİ AKREP KARDEŞİMİN YAZDIĞI ÖZELLİKLER PAZARLAMA STRATEJİSİ KAPSAMINDA DEĞERLENDİRİLMESİ GEREKİYOR BENCE... BİR OTOMOBİLİN ÇOK ÖZELLİĞİ OLMASI O ARACIN ''KALİTELİ'' BİR ARAÇ OLDUĞUNU GÖSTERMİYOR... BEN BURDA SÖZKONUSU ARACI KÖTÜLEMİYORUM KESİNLİKLE YANLIŞ ANLAMAYIN... DAHA DÜN DAYIMIN C-4 'ÜNE BİNDİM, 30-40 KM YOL YAPTIM VE SONRA EVE DÖNMEK İÇİN FELİCİA'MA BİNDİĞİMDE OH BE DEDİM... C-4 DEDE TEKNOLOJİ EN ÜST SEVİYELERDE AMA BENCE KALİTE AÇISINDAN ÇOK YETERSİZ GELİYOR BANA... TABİKİ BU ZEVK MESELESİ BİRAZDA... HERKES ÇOK KALİTELİ, SAĞLAM, ''TANK GİBİ'' ARABALARA BİNMEK İSTESEYDİ, ÇOK NET SÖYLÜYORUM DÜNYADA MERCEDES'TEN  BAŞKA ARABA SATILMAZDI...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir