rüyalarıızdaki müzik ve car video in dash system

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

rüyalarıızdaki müzik ve car video in dash system

İleti hetepe » 08 Şub 2008, 12:52

Ben de sadece anımsayabildiklerimi yazdım.Sizin cihazın aynısı olmayabilir tabiiki...Ama dış görünüm olarak tıpa tıp aynıydı.Ayrıca piyasa koşulları farklı olabileceğinden aynı ürün farklı yerlerde farklı fiyatla sunulabiliyor malumunuz....

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti azakoglultd » 08 Şub 2008, 17:53

arkadaşlar kusura bakmayın ama bi arkadaşta demişki o fiyata birsürü var felan.Lütfen özellikleri inceleemeden ezbere konuşmayın. hetepe sözün sana değil yanlış anlama lafım rather86 ya. bilmeden etmeden o fiyata denk ürünler var demiş. yav bu özelliklerin hepsine sahip 800 ytl ye bir ürün bulabilirseniz hemen 100 tane almaya hazırım. boş boş konuşanlara söylüyorum hodri meydan hadi bakalim
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MaNiFeSTo » 10 Şub 2008, 23:50

Urfa'da Çin üretimi Nokia olmayan ama üzerinde Nokia N99 diye bir cep telefonu satılıyor. Telefonda ne ararsan var. Yer antenli TV bile var.
fiyatı da: 250 YTL

Bilmeden konuşmak istemem ama sony markasının Çin taklidinden öte bir şey değil gibi bu set ve eğer öyleyse bu fiyat çok pahalı.

Ayrıca dediğim telefonu gooleden Nokia N99 yazıp aratırsanız bulursunuz. Nokianın böyle bir modeli yok. Sadece Çin üretimi.
MaNiFeSTo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 11 Şub 2008, 00:44

ben sana parayı verecem seni nasıl bulacam bunu açıklarmısın yerin nerede necisin kimsin adın ne rumuza bu iş olmaz 850 ytl den bahsediyordun zaten pioneerin ekranlı teyibi 900 e düştü buna ne gibi garanti verebilirsin
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti kale » 11 Şub 2008, 02:28

ya Allah aşkına sony kendisinin piyasaya sürmediği ürünü size verip buyrun siz önce piyasaya sürün benim acelem yok kaymağını siz yiyin ben kalanına razıyım mı diyecek
kale
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustafa_mvk » 07 Mar 2008, 18:26

haklısın kardeş.sony üretimiyse kendisi piyasaya sürer bunu.ayrıca öyle para peşinatıyla falanda olmaz bu iş.ben şahsen bu tür olaylara güvenmiyorum.sonuçta burası skodalıların bir sitesi.burada bulunan her arkadaş iyi niyetlidir şüphem yok.ama bence kimsede parayı çıkarıpta ürünü bekleyecek kadarda duyarsız değildir.yanlış anlaşılmasın sakın.
mustafa_mvk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 07 Mar 2008, 23:16

size iyilik yaramaz , bu satış ilanı sadece bu forumda ki arkadaslara bi faydam dokunsun diye verilmisti tarafımdan ama masallah sözü en sonunda kayseri den alper hoca nın bu parayı iç edebileceği imasına kadar götürdünü. sagolun ne diyeyim
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 10 Mar 2008, 14:46

Bize iyilik neden yaramasın?Markası olmayan çin işi malzemeye kendi emsallerinden 200 den fazla fark istiyorsunuz.,Trident, minton, premier gibi 2 yıl garanti sunmuyorsunuz.Ben Ankara da yaşıyorum, bu mallardan istemediğiniz kadar var Ayrıca bunu sony üretse neden no name olarak başka firmalara sattırsın? Yooo o kadar gazete okuyoruz, internete giriyoruz, tv seyrediyoruz. Hangi mal ne kadar eder biraz biliriz.Ama siz tüccarsınız, malınızı tabiiki iyi bir şekilde tanıtıp, pazarlayacaksınız.Yine de kusura bakmayın ''Size iyilik yaramaz'' demeseydiniz, bu kadar uzatmazdım.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir