SATILIK (SIFIR) 55 EKRAN SEG MARKA TELEVİZYON

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SATILIK (SIFIR) 55 EKRAN SEG MARKA TELEVİZYON

İleti kispest » 25 Kas 2012, 12:51

Yahu hocam, 4 senedir satamamışsın, belli ki yine bir talip çıkmayacak. Bırak bence 100 liranın hesabını yapmayı da ver bir fakir fukara öğrenciye gitsin. Yine kendin bilirsin tabii. İlla da satacağım diyorsan hayırlı satışlar olsun.

Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti sonertevfik » 25 Kas 2012, 13:15

mademki bu kadar cömertsin ver bana 100 lira bende birisine hediye edeyim, hayret birşey ya sabah sabah...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti kispest » 25 Kas 2012, 14:29

sonertevfik yazdı:mademki bu kadar cömertsin ver bana 100 lira bende birisine hediye edeyim, hayret birşey ya sabah sabah...

Çocuk musun kardeşim? Yine iyi niyetle hayırlı satışlar olsun demiştim, onu da demiyorum, iyice belli ettin kendini. Elinde patlasın. :D
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti muhammed emin » 25 Kas 2012, 16:21

Çocuk musun kardeşim? Yine iyi niyetle hayırlı satışlar olsun demiştim, onu da demiyorum, iyice belli ettin kendini. Elinde patlasın. :D[/quote]

bu yoruma bayıldım arkadaş ya nasıl gülüyorum demi ya ne var bi garibana verse
muhammed emin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: muhammed emin
Arabanız: skoda octavia 1,6 classic

İleti sonertevfik » 25 Kas 2012, 18:18

1) MUHAMMED KARDEŞİM, İSMİN DE GÜZEL SEN DE GÜZEL BİR İNSANSIN...
2) KİSPEST KARDEŞİM, SANA DA KIZMIYORUM, DEDİĞİN GİBİ GARİBAN BİR ARKADAŞA 100 LİRA KATILIM PAYI (YADA KÜÇÜK BİR PAZARLIKLA DAHA AZ BİR FİYATA) ÖDEMEK KOŞULU İLE VERECEĞİM... NASIL BİR FORUMDUR BURASI, BENİM NASIL BİRİSİ OLDUĞUMU BİLENLER BİLİRLER, KENDİMİ ASLA ÖVMEYİ SEVMEM... KENDİMİ BELLİ ETMEK İÇİN NE YAPMIŞIM ? 4 YIL ÖNCE %100 ELİMİN EMEĞİYLE ÇOK ZOR ŞARTLARDA ÇALIŞARAK KAZANDIĞIM 180 LİRAMI VEREREK ALDIĞIM TELEVİZYONU HEDİYE Mİ EDECEKTİM?
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 25 Kas 2012, 18:25

BUGÜNE KADAR ELİMDEN ÇIKARMAK İSTEDİĞİM ÜRÜNLERİ (SAHİBİNDEN GİBİ BU İŞTE UZMAN BİR SİTE VARKEN) İLK KEZ BURADA SATIŞA ÇIKARMAMIN TEK SEBEBİ, BU FORUMDA ÇOK ESKİYİM, VE BURADAKİ ARKADAŞLARIMI SEVİYOR VE SAMİMİYETİNE İNANDIĞIM İÇİNDİR. BURADA GENELLİKLE DEĞERLİ İNSANLAR VARDIR... BİRAZ GARİP GELECEK FAKAT, ARAÇ OLARAK KENDİSİNE SKODA MARKASINI SEÇEN ARKADAŞLAR GENELLİKLE EFENDİ, DÜRÜST VE SEVİMLİ SAYGIDEĞER İNSANLAR OLUYORLAR... NEDENDİR BİLİNMEZ... İÇİMİZDE BOZUK ADAMLAR DA TABİKİ VARDIR AMA ÇOK AZDIR, BEN BU FORUMDA BUGÜNE KADAR BOZUK, KÖTÜ NİYETLİ BİRİSİNE DENK GELMEDİM... O YÜZDEN MALİ DEĞERİ OLAN YADA OLMAYAN UCUZ-PAHALI HERHANGİ BİR ŞEY SATARKEN İLK KEZ BURAYA HABER VERİYORUM, BURADAKİ İNSANLARI SEVDİĞİM İÇİN... TEK SEBEBİ BU, BENDE BİLİYORUM BURANIN AKŞAM PAZARI, SABAH PAZARI YADA ÇARŞAMBA PAZARI OLMADIĞINI... BİLMEM ANLATABİLİYORMUYUM...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kispest » 25 Kas 2012, 18:29

sonertevfik yazdı:1) MUHAMMED KARDEŞİM, İSMİN DE GÜZEL SEN DE GÜZEL BİR İNSANSIN...
2) KİSPEST KARDEŞİM, SANA DA KIZMIYORUM, DEDİĞİN GİBİ GARİBAN BİR ARKADAŞA 100 LİRA KATILIM PAYI (YADA KÜÇÜK BİR PAZARLIKLA DAHA AZ BİR FİYATA) ÖDEMEK KOŞULU İLE VERECEĞİM... NASIL BİR FORUMDUR BURASI, BENİM NASIL BİRİSİ OLDUĞUMU BİLENLER BİLİRLER, KENDİMİ ASLA ÖVMEYİ SEVMEM... KENDİMİ BELLİ ETMEK İÇİN NE YAPMIŞIM ? 4 YIL ÖNCE %100 ELİMİN EMEĞİYLE ÇOK ZOR ŞARTLARDA ÇALIŞARAK KAZANDIĞIM 180 LİRAMI VEREREK ALDIĞIM TELEVİZYONU HEDİYE Mİ EDECEKTİM?

Arkadaşım; ne yaparsan yap, ne halin varsa gör. Bana kızmıyormuş. Niye kızacaksın? Hangi sıfatla kızacaksın? Sana tüm iyi niyetimle bir öneride bulunmuşum, önerimi dikkate almazsan da hayırlı bir satış olması dileğinde bulunmuşum, senin buna cevabın haddini aşmak olmuş. Ben sana kızmıyorum da sen mi bana kızacaksın?

Yazdığın diğer mesajlara, konulara baktım, merak etme; nasıl biri olduğunu da gayet iyi anladım. Forum tüccarı seni. Millete de gına getirmişsin.

Hadi hayırlı işler sana.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti muhammed emin » 25 Kas 2012, 19:04

tabii en doğal hakkın ne zorluklarla aldığını sen bilirsin bizimkisi latife sadece
muhammed emin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: muhammed emin
Arabanız: skoda octavia 1,6 classic

İleti Balki, Burak » 25 Kas 2012, 21:29

Kabul edersen 70 Tlye satın alabilirim. Pazarlık hakkımı kullandım. Hayırlı satışlar.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Arabanız: Peugeot 306

İleti erginbkr » 25 Kas 2012, 22:09

kispest yazdı:Yahu hocam, 4 senedir satamamışsın, belli ki yine bir talip çıkmayacak. Bırak bence 100 liranın hesabını yapmayı da ver bir fakir fukara öğrenciye gitsin. Yine kendin bilirsin tabii. İlla da satacağım diyorsan hayırlı satışlar olsun.

adam bir mal satmaya çalışıyor demediğinizi bırakmamışsınız...yok yine satılmayacak yok elinde patlasın yok fakire ver yok akşam pazarı yok tüccar...sanane...sana mı soracak ne yapacağını...birde üste çıkıp aklın sıra fırça atıp laf sokmuşsun...eminim hayatında hiçbir öğrenciye bırak 100 lira 10 lira bile vermemişsindir...yazmıyım dedim ama dayanamadım...birşey yazmadan yada söylemeden evvel karşındakinin yerine koy önce kendini...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti kispest » 26 Kas 2012, 10:07

erginbkr yazdı:
kispest yazdı:Yahu hocam, 4 senedir satamamışsın, belli ki yine bir talip çıkmayacak. Bırak bence 100 liranın hesabını yapmayı da ver bir fakir fukara öğrenciye gitsin. Yine kendin bilirsin tabii. İlla da satacağım diyorsan hayırlı satışlar olsun.

adam bir mal satmaya çalışıyor demediğinizi bırakmamışsınız...yok yine satılmayacak yok elinde patlasın yok fakire ver yok akşam pazarı yok tüccar...sanane...sana mı soracak ne yapacağını...birde üste çıkıp aklın sıra fırça atıp laf sokmuşsun...eminim hayatında hiçbir öğrenciye bırak 100 lira 10 lira bile vermemişsindir...yazmıyım dedim ama dayanamadım...birşey yazmadan yada söylemeden evvel karşındakinin yerine koy önce kendini...

Güzel kardeşim, bir akıl veriyorsun, verdiğin aklı evvela kendin bir uygula. Hem bana tutup sanane diyorsun, hem kendin yırtık dondan fırlar gibi mevzuya atlıyorsun. İstediğimi söylerim, keyfimin kahyası mısın? Hayır böyle yırtık dondan fırlar gibi mevzuya salça olunca noluyor, kendini nimetten mi sayıyorsun?

Kimseye bir şey söylenmeyecek mi kardeşim? Forum burası. İyi niyetli olarak bir öneride bulunduk. Ha bunu dikte eder şekilde; illa da fakire vereceksin, vermezsen Allah belanı versin şeklinde söylemiş olsam zırvalamanda haklısın. Ama önerimi dikkate almama hakkını kullanırsa da satışın kendisine hayır getirmesi dileğinde bulunmuşum.

Erginbkr kardeşim, seni alakadar etmeyen, iki kişi arasındaki mevzuya yeni gelin gibi atlama, benden sana tavsiye.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Safariali » 26 Kas 2012, 10:21

Vaktiyle, çok küfürbaz bir adam yaşarmış. Zamanla, kendisine yakıştırılan küfürbazlık şöhretine tahammül edemez olmuş. Soluğu bir tekkede almış ve durumu tekkenin şeyhine anlatıp sırf bu huyundan vazgeçmek için dervişliğe soyunmaya geldiğini söylemiş. Şeyh efendi bakmış, adamın niyeti halis, geri çevirmek olmaz, matbahtan bir avuç bakla tanesi getirtmiş. Bunlara okuyup üfledikten sonra yeni dervişe dönüp tembih etmiş:
? Şimdi bu bakla tanelerini al. Birini dilinin altına, diğerlerini cebine koy. Konuşmak istediğin vakit bakla diline takılacak, sen de küfretme isteğini hatırlayıp o anda söyleyeceğin küfürden vazgeçeceksin. Bakla ağzında ıslanıp da erimeye başlayacak olursa, cebinden çıkardığın yeni bir baklayı dilinin altına yerleştirirsin.
Adamcık, şeyhinin dediği gibi tekkede kalıp kendini kontrol etmeye başlar. Bu arada şeyh efendi de bir yere gidince, onu yanından ayırmamaktadır. Yağmurlu bir günde şeyh ile derviş bir sokaktan geçerlerken bir evin penceresi hızla açılır ve gençten bir kız çocuğu başını uzatarak,
? Şeyh efendi, biraz durur musun, deyip pencereyi kapatır. Şeyh efendi söyleneni yapar, illa yağmur sicim gibi yağmaktadır. Sığınacak bir saçak altı da yoktur. Üstelik niçin durdurulduğunu henüz bilmemektedir ve kız da pencereden kaybolmuştur. Bir ara evin kapısına varıp kızın ne istediğini sormak geçer içinden ve tam kapıya yöneleceği sırada kız tekrar pencerede görünür ve
? Şeyh efendi, der, birkaç dakika daha bekleseniz...
Şeyh içinden "La havle" çekse de denileni yapmamak tarikat adabına mugayir olduğundan biraz daha beklemeyi göze alır. O sırada, küfürbaz derviş kendi kendine söylenmeye başlamıştır. Yağmurun şiddeti gittikçe artmakta, bizimkiler de iliklerine kadar ıslanmaktadırlar. Nihayet pencere üçüncü kez açılır ve kız seslenir:
? Gidebilirsiniz artık!..
Şeyh efendi merak eder ve sorar:
? İyi de evlâdım bir şey yok ise bizi niçin beklettin?
? Efendim, der kız, elbette bir şey var, sizi sebepsiz bekletmiş değiliz. Tavuklarımızı kuluçkaya yatırıyorduk. Yumurtaları tavuğun altına koyarken bir kavuklunun tepesine bakılırsa, piliçler de tepeli olur, horoz çıkarmış. Annem sizi geçerken gördü de yumurtaları kuluçkaya koydu.
Münasebetsizliğin bu derecesi üzerine şeyh efendi,
? Ulan derviş, der, çıkar ağzından baklayı
Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali desidero
Nereden: Aydın
Arabanız: Seat cordoba vario

İleti erginbkr » 26 Kas 2012, 11:10

kispest yazdı:
erginbkr yazdı:

Güzel kardeşim, bir akıl veriyorsun, verdiğin aklı evvela kendin bir uygula. Hem bana tutup sanane diyorsun, hem kendin yırtık dondan fırlar gibi mevzuya atlıyorsun. İstediğimi söylerim, keyfimin kahyası mısın? Hayır böyle yırtık dondan fırlar gibi mevzuya salça olunca noluyor, kendini nimetten mi sayıyorsun?

Kimseye bir şey söylenmeyecek mi kardeşim? Forum burası. İyi niyetli olarak bir öneride bulunduk. Ha bunu dikte eder şekilde; illa da fakire vereceksin, vermezsen Allah belanı versin şeklinde söylemiş olsam zırvalamanda haklısın. Ama önerimi dikkate almama hakkını kullanırsa da satışın kendisine hayır getirmesi dileğinde bulunmuşum.

Erginbkr kardeşim, seni alakadar etmeyen, iki kişi arasındaki mevzuya yeni gelin gibi atlama, benden sana tavsiye.

buranın forum olması senin gibi terbiye yoksunlarının ağzına her geleni söylemesini gerektirmez...o laflarını iade misliyle ediyorum...daha da yazmam...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti kispest » 26 Kas 2012, 11:27

Ergin arkadaşım, sen laftan anlamıyorsun galiba. Ben lafa sinirle girmedim. Kendimce bir öneride bulundum, muhatabım ters ters cevap verince ben de doğal olarak sinirlendim. Sen de anlamadan dinlemeden aklınca arkadaşını savunmaya kalktın.

Bu yaptığın için Türkçemizde "işgüzarlık, şark kurnazlığı, durumdan vazife çıkarmak, üstüne vazife olmayan işe kalkışmak" gibi çok güzel tabirler ve deyimler vardır. Anlamadan dinlemeden, üstelik "sanane" şeklinde terbiyesizce maydanoz olacaksın, cevabını alınca biz terbiye yoksunu olacağız. Oldu paşam. Alemin akıllısı sensin, alemin tavşanı da biziz değil mi?
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 26 Kas 2012, 19:21

balki burak televizyonu 70 liraya sana verdim gitti... ama sen gelip alacaksın arabanla, nakliye tamamen sana ait...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 26 Kas 2012, 19:36

kispest kardeşim seni seviyorum...
bana forum tüccarı, gibi çocuklara kızar gibi sözler sarf etsende seni seviyorum tamam mı?
kimseye kızmak yok,
millete gına getirmek ne kelime bu forumda herkes beni sever... bu sözlerine çok güldüm yalnız...
yahu 3 günlük dünyada insanlar birbirlerini neden sevmez, neden anlayışla karşılamazlar birbirlerini...
tamam kispest kardeşim benim stres katsayım yüksek olduğu bir günde ''tekrar vurgu yaparak söylüyorum hiç gereksiz bir şekilde bana bir tavsiyede bulundu, ben o ''gereksiz'' tavsiyesine tepkimi gösterdim... belki benim tepkim de gereksizdi kabul ediyorum...
burada herkes birbirinin bilgisine ve tecrübelerine muhtaç...
kimseye kırılmak gücenmek yok...
bu yazdıklarımdan dolayı beni akıl hastası sanabilirsiniz ama, çok şükür öyle bir rahatsızlığım yok, ve insan psikolojisinden en az ''prof. dr.'' düzeyinde iyi anlarım...
''Sabır, kurtuluşun anahtarıdır. '' diyerek yazıma son vermek istiyorum....

balki burak seninle çok öncelerden bir notebook alışverişimiz olacaktı ama bir şekilde kısmet olmadı... bundan dolayı bana kırılmıştın biliyorum ama böyle ufak şeylerden dolayı birbirimizi yargılamamamız gerekiyor değilmi?
İtediğin zaman gel tv'yi al bizim evden. telefonumu biliyorsun. beni ararsın açık adresimi veririm. 70 lira verirsin bana tv'yi alır güle güle kullanırsın...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kispest » 26 Kas 2012, 20:03

Hadi hayırlı uğurlu olsun Burak arkadaşımıza, mevzu da böylece kapanmış olsun...

Yalnız Soner arkadaşım, sözlerinden iyi niyet taşsa da seni samimi bulmuyorum, açıkça söyleyeyim. Senin gibi suret-i haktan görünüp, alttan alta laf sokan insanlardan oldum olası hazzetmemişimdir. Tavsiye sana uymuyorsa, "kusura bakma arkadaşım, hediye etmeyi düşünmüyorum" der geçersin, biz de haddimiz olmayacak şekilde ısrar etmeyiz. İnsanı çileden çıkaracak şekilde ters cevap verip de hala "gereksiz tavsiye" martavalı okuman sözlerinden taşan sevgi pıtırcıklığıyla hiç örtüşmüyor, haberin olsun.

Sevgini tanımadığın insanlara değil, çevrendekilere aktarman senin açından daha hayırlı olur profesör. Hadi hayırlı işler tekrardan. :)
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 26 Kas 2012, 20:11

samimi bulup bulmaman da önemli değil be kardeşim... ben yaratılanı seviyorum yaradandan ötürü... beni samimi bulmamışın banane bundan, konuyu kapat artık...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

ÖncekiSonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: mseven ve 3 misafir