SEAT CORDOBA TAVSİYE EDER MİSİNİZ?

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SEAT CORDOBA TAVSİYE EDER MİSİNİZ?

İleti ali » 01 Mar 2008, 18:33

ikinci eli kötü. bir de içi çok dar geldi bana. boğuldum sanki. bir arabanın içi bu kadar mı dar olur yahu? octaviaya alışmışız ondan belki.

ali
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 03 Mar 2008, 16:48

Koltuk oturumu biraz derin olduğu için insanı sıkıyor, iç hacim fabialarla aynı sayılır.Bagaj çok geniş.Güzel araba.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti eagle » 22 Nis 2008, 18:44

Arkadaşım ocak ayında 2006 model seat cordoba 1.4tdi signo mu yılmazlar skodaya sattım ve yerine skoda roomster aldım cordoba güzel ve çok ekonomik bir araç ama iki tane çok ciddi sorunu var ve bu sorunları yüzünden de piyasası yok bu arabanın birincisi araca yumuşak amortsör yada yumuşak lastik taksan bile süspansiyon sıfır bir çok marka model kullandım ama bu arabada süspansiyon adına hiçbirşey yok.. odun gibi derler ya aynı öyle çukuru poponla girmiş gibi oluyosun Big%20smile ikinci kusuru ise skodadan çok daha fazla ses yapıyor ben 1.5 sene cordoba kullandım ama o sesi ne izolasyon nede başka bişey hiçbişey kesmedi hele yağ değişim zamanlarında zerzevatçılar gibi çok kötü bi ses yapıyo birinin yanından geçerken  adam bi arabaya bi sana bakıyo Tongue hee iyi yanları yokmu bu arabanın tabiki var ön konsol ve kullanım rahatlığı + çok ekonomik olması tasarımıda çok güzel ama dediğim gibi 2 kötü noktası seni etkilemiycekse al :)
eagle
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti toGah » 22 Nis 2008, 18:57

seat güzeldir al sen al al al..
skoda nasıl alınabilir bir arabaysa seat ta benim gözümde öyle..

toGah
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 22 Nis 2008, 19:15

Seat Leon kullandım 2 sene kadar, iç donanım olsun motor olsun gayet güzel tavsiye ederim...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 22 Nis 2008, 19:55

leon un (eski) tipi daha çok hoşuma gidiyo 
şimdi bi tane vişne çürüğü olcak  karartcan camlarını bi müzik seti bide 17 inc cantları giydirdinmiydi

binmede yanında yat LOL 
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 22 Nis 2008, 19:59

[quote="ali"]ikinci eli kötü. bir de içi çok dar geldi bana. boğuldum sanki. bir arabanın içi bu kadar mı dar olur yahu? octaviaya alışmışız ondan belki.[/QUOTE]
kesinlikle alıştığın octi den daha ufak olduğu için öyle geliyor yoksa küçük değil araç
bende partner e alıştıktan sonra fabia  dar gelmişti fakat şimdi alıştım arada bi partner e binince dolmuş kullanıyo gibi hissediyorum LOL
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir