Satılık Getz

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Satılık Getz

İleti ahmetva » 06 Nis 2008, 01:47

herkesin zevki tartışmayın boşunaLOL

ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 06 Nis 2008, 01:48

15.000 lira iyi fiyat ama getz in kaza yaptığı anı ve ne kadar yavaş çarpıpta paramparça olduğunu görünce dayımın arabasına artık adım atmıyorum ondada getz var 2007 model 1.4 dohc motor ama yok ben almiyim hyundain her modeli öylemi bilmiyorum ama kaza yapan getzle benim aramada 2 3 araba vardı sola dönüşün yasak olduğu bi yerden kırmızı ışıkta geçip u dönüşü yapmaya kalkışınca olanlar oldu yukardan gelen focus bir patlattı ağzı yüzü yamuldu getz in focusun kaputla radyatör peteği farları tamponu falan kırıldı ama getzin tekerlek gitti sağ çamurluk motora kadar girdi merak edip inip baktım karter falan hepsi gitmişti ama ben alıcak olsam o paraya 1 2 bin daha ekler 2005 polo falan alırım volkswagenden şaşmam yada seat olabilir ama 15 e anca eski yada km si çok olan bi seat bulunur ama sana genede hayırlı satışlar
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 34SCU59 » 06 Nis 2008, 01:49

[quote="mxengine"]herkezin a6 3.0 quatro ya 150 milyar para verecek durumu yok yanlız[/QUOTE]

DURUM PARA DEĞİL 150 MİLYARDAN BAHSEDİLMİYORKİ BURADA 15 MİLYARA GETSE PARA VERMEM DİYOR 150MİLYARLIK ARABASI VAR AMA BENİM 5 MİLYARLIK ARABAYLA DOLASABİLİYOR
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti 34SCU59 » 06 Nis 2008, 01:50

SONUÇ OLARAK ALINIR YANİ GETSE BEN BİNERİM
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti sılver_exelance » 06 Nis 2008, 01:50

[quote="silverlinemania"]15.000 lira iyi fiyat ama getz in kaza yaptığı anı ve ne kadar yavaş çarpıpta paramparça olduğunu görünce dayımın arabasına artık adım atmıyorum ondada getz var 2007 model 1.4 dohc motor ama yok ben almiyim hyundain her modeli öylemi bilmiyorum ama kaza yapan getzle benim aramada 2 3 araba vardı sola dönüşün yasak olduğu bi yerden kırmızı ışıkta geçip u dönüşü yapmaya kalkışınca olanlar oldu yukardan gelen focus bir patlattı ağzı yüzü yamuldu getz in focusun kaputla radyatör peteği farları tamponu falan kırıldı ama getzin tekerlek gitti sağ çamurluk motora kadar girdi merak edip inip baktım karter falan hepsi gitmişti ama ben alıcak olsam o paraya 1 2 bin daha ekler 2005 polo falan alırım volkswagenden şaşmam yada seat olabilir ama 15 e anca eski yada km si çok olan bi seat bulunur ama sana genede hayırlı satışlar [/QUOTE] benimde amcamda polo vardı şahinci buna bi koydu arkadan araba arka koltuğa kadar girdi walla böyle örnekler çoktur dostum.İşin ilginci şahinin farı bile kırılmadı sadece tampon pert yaa
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 06 Nis 2008, 01:51

[quote="BaTeRRiiSStt"] [quote="sılver_exelance"] [quote="mxengine"][quote="BaTeRRiiSStt"]elegance fabıa getz den ıyı değılmı yanı?[/QUOTE]

elegance fabia full fabia benim getz boş :)) fabia clasikten benim getz daha iyidir onu söyleyeyim motor teknolojisi olarak benim motor 1341cc fabia 1399 diye biliyorum fabia yakıt ekonomosi olarak güç olarak daha iyidir getz ten
[/QUOTE] hocam senin getz her türlü fabiadan iyidir bunu içten söylüyorum .Çünkü her iki arcıda kullandım [/QUOTE]
katılmıyorum. bende kullandım. 2002 aracıma 2005 10 bin km de arac verdıler kafa kafaya begenmedım almadım. ki benım aracım 90 binde. alın size arasındakı fark ..ben bılmıyormuyum 2005 model 10binde araca bınmeyı? ama arasında kalıte olarak cok fark var gidişi bıle farklı biri oturaklı ağır biri kuş gibi tıngır tıngır... benım aracda ısıtmalı koltugundan tut asr sıne kadar var..getz de ne var ?[/QUOTE]

aynen sana katılıyorum getz sıradan bi araç plastik aksamı çok kötü dayımın getz 2007 model olmasına rağmen tıkır tıkır gıcır gıcır sesler geliyo plastik aksamından ki dayım arabasına gözü gibi bakar üstü hep brandalıdır kapalı garajda durur çok titizdir
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 06 Nis 2008, 01:52

[quote="sılver_exelance"][quote="serdar89"]Yaa Arkadaşlar

Allahın Kore si ile

Alman malını bir tutma yaa Geçende biri bahsti Cd caları araba fiyatında bir bozuldumu yandın.. Bu Kore Malında Sallama parca var Ama Skoda İçinde Audi si VW kullanılan parca var ...
[/QUOTE] kore more  daha düne kadar çekoslavaktı ya meşhur alman skodalarımız unutmayalım .Ben kıyaslarım arkadaş alırsamda  hyundai den şaşmam okadar [/QUOTE]

hyundai İş cilik o kadar kötüki bunu 4x4 lerinde anlarsınız.. 15 Milyar  3 ay fazla öder Fabia alırım 

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 Nis 2008, 01:53

[quote="silverlinemania"][quote="BaTeRRiiSStt"] [quote="sılver_exelance"] [quote="mxengine"][quote="BaTeRRiiSStt"]elegance fabıa getz den ıyı değılmı yanı?[/QUOTE]

elegance fabia full fabia benim getz boş :)) fabia clasikten benim getz daha iyidir onu söyleyeyim motor teknolojisi olarak benim motor 1341cc fabia 1399 diye biliyorum fabia yakıt ekonomosi olarak güç olarak daha iyidir getz ten
[/QUOTE] hocam senin getz her türlü fabiadan iyidir bunu içten söylüyorum .Çünkü her iki arcıda kullandım [/QUOTE]
katılmıyorum. bende kullandım. 2002 aracıma 2005 10 bin km de arac verdıler kafa kafaya begenmedım almadım. ki benım aracım 90 binde. alın size arasındakı fark ..ben bılmıyormuyum 2005 model 10binde araca bınmeyı? ama arasında kalıte olarak cok fark var gidişi bıle farklı biri oturaklı ağır biri kuş gibi tıngır tıngır... benım aracda ısıtmalı koltugundan tut asr sıne kadar var..getz de ne var ?[/QUOTE]

aynen sana katılıyorum getz sıradan bi araç plastik aksamı çok kötü dayımın getz 2007 model olmasına rağmen tıkır tıkır gıcır gıcır sesler geliyo plastik aksamından ki dayım arabasına gözü gibi bakar üstü hep brandalıdır kapalı garajda durur çok titizdir
[/QUOTE] SleepySleepySleepy
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 06 Nis 2008, 01:53

BİNEN BİNSİN GETZ E BEN FAVO YA BİNERİM
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 Nis 2008, 01:54

[quote="serdar89"][quote="sılver_exelance"][quote="serdar89"]Yaa Arkadaşlar

Allahın Kore si ile

Alman malını bir tutma yaa Geçende biri bahsti Cd caları araba fiyatında bir bozuldumu yandın.. Bu Kore Malında Sallama parca var Ama Skoda İçinde Audi si VW kullanılan parca var ...
[/QUOTE] kore more  daha düne kadar çekoslavaktı ya meşhur alman skodalarımız unutmayalım .Ben kıyaslarım arkadaş alırsamda  hyundai den şaşmam okadar [/QUOTE]

hyundai İş cilik o kadar kötüki bunu 4x4 lerinde anlarsınız.. 15 Milyar  3 ay fazla öder Fabia alırım 

[/QUOTE] tamam uzatma sen git fabia al bin ben getz alıp bineyim okey mi 
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 06 Nis 2008, 01:55

aynen serdar bende fabia derim bu konuda ama alıcak olsam fabiada almam skoda almam yani seat yada vw falan alırım alman kalitesinden şaşmam herkesin tercihi farklıdır tabi benim hyundai da tek beğendiğim araba i30 görünüş olarak güzel plastik işçiliğide gayet başarılı ama çok pahalı geldi bana ona vericeğim paraya audi a3 satılıyo düşün yani
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 06 Nis 2008, 01:57

[quote="ilk aşk"]BİNEN BİNSİN GETZ E BEN FAVO YA BİNERİM [/QUOTE]

LOLLOLLOLLOLLOL abi ne oldu felicia dan favoya mı düştün LOLLOLLOLLOLLOL

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mxengine » 06 Nis 2008, 01:57

fabia bu kadar tutunan bi araç olsa istanbuldaki taksilerde bi çogunluk olurdu neden accent tutuldu sanıyorsun servisi ucuz parçası ucuz anlatabiliyormuyum derdimi haklısın fabia daha kalitelidir dogrudur belki ama benim octavidan biliyorum 15.000 bakım 400ytl getz in 20.000 bakım 250 ytl
mxengine
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 06 Nis 2008, 01:59

İZMİRDEDE OCTİ VE FABİA TAKSİ ÇOK TUTULUYOR
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 06 Nis 2008, 01:59

[quote="sılver_exelance"][quote="silverlinemania"][quote="BaTeRRiiSStt"] [quote="sılver_exelance"] [quote="mxengine"][quote="BaTeRRiiSStt"]elegance fabıa getz den ıyı değılmı yanı?[/QUOTE]

[/QUOTE] SleepySleepySleepy[/QUOTE]

arkadaşım sen bize söylüyosun ama kusura bakmada fanatkliği sen yapıyosun getz diyosun hyundai diyosun başkada bişey demiyosun sonra biz skoda deyince skoda fanatiği diye bizim adımızı çıkarıyosun ben anlamadım bu işi
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 06 Nis 2008, 02:00

[quote="mxengine"]fabia bu kadar tutunan bi araç olsa istanbuldaki taksilerde bi çogunluk olurdu neden accent tutuldu sanıyorsun servisi ucuz parçası ucuz anlatabiliyormuyum derdimi haklısın fabia daha kalitelidir dogrudur belki ama benim octavidan biliyorum 15.000 bakım 400ytl getz in 20.000 bakım 250 ytl[/QUOTE] Bravo hocam ya  işte bu .Benim accentin parçalrı favoriytten daha ucuz yani daha nasıl  ben vazgeçebilirim hyundai den
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mxengine » 06 Nis 2008, 02:03

ben skoda sevenlere karsı degilim arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın hyundiyi sevmeyenlerede karşı degilim yanlış anlaşılma olmasın forum burası olumlu olumsuz yanlar tabiki tartışılır
mxengine
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 06 Nis 2008, 02:06

yeri geldiğinde bende eleştiriyorum skodayı çok güzel 4 4 lük mercedesten bmw den iyi demiyoruz ki biz emsallerine göre iyi arabalar skodalar koca dergiler bile octavia ile passatı karşılaştırıyo yeni mondeoyu karşılaştırıyo octavia farkla alıyo hepsini sen kalkmış getz iyidir diyosun tamam octavia ile karşılaştırmıyosun ama ben poloyla fabia yı bile kıyaslamam fabia daha iyidir polodan en azından sağlamdır ama skodaylada hyundai karşılaştırılmaz bak kendi ağzınla söylüyosun accentin parçaları favoritin parçalarından daha ucuz diye atalarımız ne demiş ucuzdur vardır bi illeti pahalıdır vardır bi hikmeti Wink
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir