SATILIK CANON S1 IS

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SATILIK CANON S1 IS

İleti MaNiFeSTo » 13 Nis 2008, 03:20

Satılık İkinci El Çok temiz

Canon S1 IS (Fotoğraf Makinesi)

Makina ile birlikte Verilecek olanlar:

12 Adet Şarj edilebilir AA Pil
Şarj Cihazı

PC USB Kablosu 

Çanta

Mini Tripod

Kullanım Kılavuzu + CD

Fiyatı : 300 YTL

ÖZELLİKLERİ:

# Lens tipi 1/2.5  CCD
# Resim formatı JPEG
# Ardıl / Movie çekim AVI
# Arabirim USB
# Batarya 4x AA-size Alkaline veya Rechargeable
# Video çıkışı PAL/NTSC
# Maksimum çözünürlük 2048 x 1536
# Optik zoom oranı 10x
# Digital zoom 4x
# Dahili flaş Auto, Manual Flash On / Off
# Renkli LCD ekran Vari-angle 1.8  P-Si TFT, 115,000 piksel
# Çekim hızı 15   1/3200 sec
# İşletim sistemi Windows 98SE / Me / 2000 SP4 / XP / XP SP1-2 , MacOS X v10.1.5 - 10.3
# Boyutlar 113.0 x 78.0 x 75.5mm / 405 g

# Canon un profesyonel serisi D-SLR fotoğraf makinelerinde bulunan DIGIC II işlemcinin benzeriyle çalışan S1 IS, 1.2 fps lik süper hassas çekim, 18 çekim modu ve 1/800 e varan deklanşör hızlarına sahip olma özelliklerine sahip bulunmaktadır. Bu işlemci, video çekimi yaparken bile maksimum çözünürlükte bir dijital sabit görüntü yakalamayı mümkün kılmaktadır. İşlemci, fotoğraf makinesi performansına gerçek anlamda destek olmanın yanı sıra, çekileni izleme ve sarma işlemini hızlandırmaya ilaveten, renk düzenlemesi ve beyaz dengesi doğruluğunu geliştirmektedir. Süper hızlı şekilde görüntü ve video aktarımı için yüksek hızlı bir USB 2.0 ara yüzü bulunmaktadır.

# Optik Özellikler
Bir Canon kompakt fotoğraf makinesini donatmak üzere bu zamana kadar ki en güçlü optik zum (36-360 mm f/2.7-f.3.5) ; sabit görüntü çekimi yaparken önemli bir şekilde bulanıklığı ortadan kaldıran ve video çekimi yaparken görüntünün sallanmasını en az seviyeye indiren Canon un tanınmış optik görüntü sabitleyici (IS) teknolojisi özelliğine sahip bulunmaktadır.

# Ultra düşük seviyede ışık ayırma özelliğine (UD) sahip bir mercek unsuru, aşırı derecede renklere sadık reprodüksiyon ve keskin tanımlama için   özellikle daha uzun mesafeli odak uzunluklarında- kromatik sapmalara hakim olmaktadır. IS ; kapalı, devamlı (daima açık), sadece çekim (deklanşöre basmak suretiyle çalışır), ve gezdirme (panning) moduna (sadece yukarı / aşağı hareketi doğrudur   motor sporları gibi uygulamalar için uygundur ) ayarlanabilmektedir.

# IS, 2-3 stop eşdeğerini sunarak, fotoğrafçıların görüntü bulanıklığını arttırmadan flaş kullanımının uygun olmadığı ya da arzu edilmediği, konser ya da düğün törenleri gibi etkinliklerin olduğu yerlerdeki düşük ışık şartları altında çekim için, mükemmel şekilde normal pozlamadan daha uzakta çekim yapmalarına imkan sağlamaktadır.

# Süper hızlı çalışma, hassas zum özelliğine ilaveten, merceğin ultra - sonik motoru (USM) aynı zamanda, film üzerine stereo ses kaydında parazit oluşturmayacak şekilde ya da vahşi hayat unsurlarının ürkütülebileceği yerlerde, olağanüstü sessiz bir çalışma gerçekleştirmektedir.

# 7 cm lik bir Makro mod performansı ve isteğe bağlı 500 D lik (58 mm) yakın mercek, ilginç ve deneysel makro fotoğrafçılık imkanı vermektedir. En yüksek seviyede çekim gerekliliklerini kapsayan, isteğe bağlı geniş açı ve tele dönüştürücü mercekler zum aralığını etkileyici şekilde bir 24x e - 27 mm genişten 648 mm süper tele ye

MaNiFeSTo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 13 Nis 2008, 03:27

işi bilen için hiç fena değil hayırlı satışlar...

resimde eklerseniz daha etkili olur ..Approve
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti 34SCU59 » 13 Nis 2008, 03:30

gerçekten bu professıonal bir  makınadır.
NEW İBİZA CUPRA 2013 YEARS..
34SCU59
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Barbaros ÇAKIR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2011 FORD C-MAX TİTANYUM X 1.6 TDCİ

İleti MaNiFeSTo » 13 Nis 2008, 03:41

Resim ekleyecektim ama Googleden Canon S1 yazıp aratınca bir sürü site çıkıyor zaten ve resimlerine oradan bakılabilir. Zaten bütün Canon S1 ler aynı.

İyi dilekler için teşekkürler
MaNiFeSTo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 13 Nis 2008, 13:10

[quote="MaNiFeSTo"]Resim ekleyecektim ama Googleden Canon S1 yazıp aratınca bir sürü site çıkıyor zaten ve resimlerine oradan bakılabilir. Zaten bütün Canon S1 ler aynı.

[/QUOTE]

ben sizin makinanın son hali oılursa daha iyi olur demiştim dediğiniz gibi googlede dolu resim var kullanımda bir anormallik olmuşmu onu görebilmek için demiştim saygılar ....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti MaNiFeSTo » 13 Nis 2008, 19:38

[quote="minik"] [quote="MaNiFeSTo"]Resim ekleyecektim ama Googleden Canon S1 yazıp aratınca bir sürü site çıkıyor zaten ve resimlerine oradan bakılabilir. Zaten bütün Canon S1 ler aynı.

[/QUOTE]

ben sizin makinanın son hali oılursa daha iyi olur demiştim dediğiniz gibi googlede dolu resim var kullanımda bir anormallik olmuşmu onu görebilmek için demiştim saygılar ....
[/QUOTE]

Ben yanlış anlamışım, kusura bakmayın. Kullanımda bir hata mevcut değil. Sıfır kutusundan çıkmış gibi tertemiz. Üzerinde bir çizik dahi mevcut değil desem abartı değildir. Başka bir makina ile fotosunu çekebilirsem buraya eklerim.
MaNiFeSTo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 13 Nis 2008, 21:31

fiyatta son mu ?  ben düşünüyorum ama fiyat konusunda biraz indirim istiyorum..Embarrassed
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti yonetici » 14 Nis 2008, 01:16

Merak eden arkadaşlar bu makine ile çekilmiş fotoğraflara aşağıdaki linkten bakabilir.

Bende yeni makine aldığımdan bu aralar fotoğraf makinelerinin incelendiği siteleri çok gezdim oradan biliyorum Wink
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti ünsal » 14 Nis 2008, 01:30

güzel bir makina ben kullandım dükkanda beyenmiştim kendime alıcam kısmetse arıyorum...
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

İleti MaNiFeSTo » 15 Nis 2008, 00:31

[quote="minik"]fiyatta son mu ?  ben düşünüyorum ama fiyat konusunda biraz indirim istiyorum..Embarrassed[/QUOTE]

Usta fiyatı 350 yazıp indirip yapayım diye pazarlık etmektense 300 yazıp son fiyat olarak belirledim. Makinanın özelliklerine ve yanındakileri bakarsanız eğer bu fiyata bu makine ucuz. Ayrıca 32 MB CF kartı da yazmayı unutmuşum.

Fiyat 300 sondur. Biraz sonra fotosunu da çektirmeye gideceğim arkadaşa. O zaman buraya ekleme yaparım.
MaNiFeSTo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MaNiFeSTo » 15 Nis 2008, 02:00

MAKİNANIN RESİMLERİ BUNLARDIR:

CANONLA ÇEKTİĞİM BİR KAÇ FOTOĞRAF ÖRNEĞİ BUNLAR DA:

MaNiFeSTo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 15 Nis 2008, 12:28

maşşallah çok temiz cihaz...
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP