Arkadaşlar felicia alacağım Fikirleriniz.

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Arkadaşlar felicia alacağım Fikirleriniz.

İleti nightfalcon » 23 May 2008, 19:20

denizlideki emekli birisi bana son 6200 dedi. 1.elmiş daha plakada tr bile yok tek problemi arka sağ çamurluğu değişmiş komple boyalı. diğeride istanbulda oda 5750 diyor belki 5500 biter. ondada değişen yok komple boya varmış. 5500 alsam tüp de 500= 6000 olur. karasızım.
(skoda servisinden arkadaşlar varsa size bakıma gelen araçlardan biri olabilir, okadar bekledik biraz daha bekleyebilirim.)

nightfalcon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmetva » 23 May 2008, 21:14

[quote="nightfalcon"]kardeş inan bana bıktım hep şahinden unodan tempradan. hergün bir yeri arızalanıyor tofaşların. yakıtta bilfdiğim kadarı ile feli daha iktisatlı. ben genelde şehir içi kullanacağım.[/QUOTE]

tofaşların her yeri arızalanıyor diyorsan felicia hiç alma bence...LOL
ahmetva
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 23 May 2008, 22:23

ahmetva arkadaşın dediğine katılıyorum.Tofaşı ararsın  arkadaşım bulaşma skodada düşük modele
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 23 May 2008, 23:25

Bence temiz bir feli alırsan sorun yaşamazsın. Ben geçen yıl aldım. İlk arabam şu anda da kullanmaktayım. hiç bir sorunla karşılaşmadım. sadece kendi acemiliğim yüzünden kaldırıma sürttüm köpeğe çarptım. Kendiliğinden hiçbir arızası çıkmadı mesela... Ama şahin tipi arabaları tanımıyorum. Aslında feliciadan başka araba kullanmadım. kıyaslama yapamam diğerleri nasıldırbilemem ama, çok seri bir araba diyebilirim. Ya da benim arabam öyle. İyi tetkik etmeni tavsiye ederim. Sana sorun çıkartmayan bir araba alırsın inşallah.
Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti sonertevfik » 24 May 2008, 11:28

denizlideki feliyi al bence..
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti BlueVRS » 24 May 2008, 12:27

[quote="ahmetva"][quote="nightfalcon"]kardeş inan bana bıktım hep şahinden unodan tempradan. hergün bir yeri arızalanıyor tofaşların. yakıtta bilfdiğim kadarı ile feli daha iktisatlı. ben genelde şehir içi kullanacağım.[/QUOTE]

tofaşların her yeri arızalanıyor diyorsan felicia hiç alma bence...LOL
[/QUOTE]

+1 katılıyorum..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir