1997 fiesta ile 1998 felicia takas nasıl olur

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

1997 fiesta ile 1998 felicia takas nasıl olur

İleti ilk aşk » 22 Tem 2008, 23:30

[quote="kmustafat"]

engin abi (ilk aşk) senin feliciayı sen kaça verdin bildiğim kadarıyla seninkidede darbe vardı

[/QUOTE]

kardeşim mustafa sabah senin mesajlarını okuduktan sonra gözlerim hep ford fiesta aradı araç güzel ve klimalı ama malesef özellikle arka bölüm çok küçük benim tek kapılı twingo bile daha büyük . gelelim benim felicia ya ben 6900 ytl ye verdim darbeli ve lpg yoktu . malesef izmirdede skoda problemi var skoda fazla güven vermiyor insanlar burun kıvırıyor . reno ford opel fıat daha çok tutuluyor ben fiyatı uygun söylemeseydim satamazdım . eğer gerçekten satmak istiyorsan gözünü karartıp üçe beşe bakma sat ..... son karar senin

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kmustafat » 23 Tem 2008, 10:20

engin abi zaten tüpünü söküp vereceğim fiyat 7000 ytl dedim ve bu fiyatada satılır bizim arabalarımız şahinden kötümü ya ama alırsam cidden artık skoda almam abi antepte bu sıkıntı varken nezmanki antep skodada bilinçlenir ozman alırım.artık arabayı satmayı düşünüyoruz değiştirmek için kısmetse bakalım ne olacak
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 23 Tem 2008, 10:40

[quote="kmustafat"]engin abi zaten tüpünü söküp vereceğim fiyat 7000 ytl dedim ve bu fiyatada satılır bizim arabalarımız şahinden kötümü ya ama alırsam cidden artık skoda almam abi antepte bu sıkıntı varken nezmanki antep skodada bilinçlenir ozman alırım.artık arabayı satmayı düşünüyoruz değiştirmek için kısmetse bakalım ne olacak[/QUOTE]

kardeşim tüpsüz felicia yı satmak daha zor tüpü söksen alacağın araca taktırmak masraflı en güzeli tüp üzerinde kalsın sen fiyatta fedakarlık yap .senin felicia yeni yüzmüydü
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kmustafat » 23 Tem 2008, 13:51

yok eski yüz. sorun değilya tüpü taktırmak önemli olan bunu satmaktır. bakalım hayırlısı baktım olmadı tamponları değiştirir görünüm olarak orjinal pırıl pırıl yapar binerim ölene kadar
kmustafat
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cocoarmani » 22 Ekm 2008, 04:21

arkadaşım bence hiç kaçırma nedemişler alırsın ford olursun lord
cocoarmani
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Balki, Burak » 22 Ekm 2008, 12:11

Bende boyle bır takas yakalasam anında verıcem flişi.Bence kacırma
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak