satılık hız sabitleme kolu

İkinci el Skoda arıyor yada aracınızı satıyorsanız bu bölüm sizin için.
Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

satılık hız sabitleme kolu

İleti 61ogretmen61 » 07 Ağu 2008, 02:39

[quote="mygokhan"] [quote="61ogretmen61"][quote="mygokhan"]Arkadaşlar elimde fabiamdan kalma orjinal vites kolu mevcut.Aşınma fazla yok.(Hani vites topuzu çok aşınan birisi varsa) .Devamlı forum müdavimlerinden ihtiyacı olan birisine ücretsiz göndereceğim..Dua edin yeter

Ayrıca fabia I için cruise control (Hız sabitleme) kolu var elimde..Yan sanayi olanından..Plastiğindeki kalite orjinalinin hemen hemen aynısı..Ama bağlantı kabloları yok..Hiç takmadım.Aldığımdan beri duruyor..Forum üyeleri için 40 ytl fiyatı uygun gördüm.

Foto ekleyebilirim ilgilenen olursa.. [/QUOTE]
kardeş inegöldeyim. topuzu alabilirim.
[/QUOTE]

Tamamdır..Adresini verirsen yollarım size..Veya Bursa merkeze uğrarsan elden de teslim edebilirim..
[/QUOTE]
bir hafta içinde inş geleceğim bursaya. sen bana özel mesajla gönder tel nosunu seni ararım gelmeden önce.

61ogretmen61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 07 Ağu 2008, 12:45

[quote="61ogretmen61"][quote="mygokhan"] [quote="61ogretmen61"][quote="mygokhan"]Arkadaşlar elimde fabiamdan kalma orjinal vites kolu mevcut.Aşınma fazla yok.(Hani vites topuzu çok aşınan birisi varsa) .Devamlı forum müdavimlerinden ihtiyacı olan birisine ücretsiz göndereceğim..Dua edin yeter

Ayrıca fabia I için cruise control (Hız sabitleme) kolu var elimde..Yan sanayi olanından..Plastiğindeki kalite orjinalinin hemen hemen aynısı..Ama bağlantı kabloları yok..Hiç takmadım.Aldığımdan beri duruyor..Forum üyeleri için 40 ytl fiyatı uygun gördüm.

Foto ekleyebilirim ilgilenen olursa.. [/QUOTE]
kardeş inegöldeyim. topuzu alabilirim.
[/QUOTE]

Tamamdır..Adresini verirsen yollarım size..Veya Bursa merkeze uğrarsan elden de teslim edebilirim..
[/QUOTE]

bir hafta içinde inş geleceğim bursaya. sen bana özel mesajla gönder tel nosunu seni ararım gelmeden önce.
[/QUOTE]

PM attım Wink 

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

Önceki

2. El Skoda

Kimler çevrimiçi