Bu maile dikkat edin

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bu maile dikkat edin

İleti derude » 15 Ağu 2008, 00:47

Aşağıdaki mail bu gün posta kutuma düştü, bu insanların başka işi yok mu???

Maili sizinle paylaşıyorum.

"bir arkadaşımdan, avukat olan arkadaşımdan geliyor ve iyi bir fırsat gibi görünüyor. O, doğru diyorsa gerçekten doğrudur. En azından insanın kaybedecek bir şeyi yok.  Bana şunları anlattı: avukatım ve yasaları biliyorum. Bu bir gerçek. Aldanmayın, aol ve Intel, aynı pepsicola`nın kısa süre önce general elektrik ile yaptığı gibi, mahkeme karşısına çıkmaktan ve milyonluk tazminatlardan korktukları için sözlerini tutuyorlar. Sevgili arkadaşlar lütfen bunu bir şaka olarak görmeyin. Bill Gates şu an servetini dağıtıyor. Buna karşılık vermezseniz ileride bunun için pişman olabilirsiniz. Windows hala en sık kullanılan program. Microsoft ve aol şu an bu metin ile bir deney yapıyorlar (e-mail beta test). Bu maili arkadaşlarınıza gönderdiğinizde Microsoft iki hafta boyunca izini sürebilir ve sürecektir. Bu maili ileten her kişi için Microsoft 245 Euro ödeyecektir. Bu maili gönderdiğiniz ve bunu devam ileten her kişi için Microsoft 243 Euro ödeyecektir. Bu maili alan üçüncü kişi için ise Microsoft 241 Euro ödeyecektir. İki hafta sonra Microsoft size posta adresinizi teyit etmeniz amacıyla size  ulaşacaktır ve size bir çek gönderecektir. Saygılarımla,
Matematik Öğretmeni
Ahmet Dipici
Sümer Mah. 3. Cad. No:2
Nevşehir-050592614**
mailto:
ahmetdipici@hotmail.com
bunu kandırmaca gibi düşündüm, fakat bu maili aldıktan ve ilettikten iki hafta sonra
microsoft benden posta adresimi istedi ve 24800 euro`nun üzerinde bir çek aldım. Bu test bitmeden önce cevap vermelisiniz. Sizden biri bu imkâna sahipse bunu değerlendirsin. Bill Gates için bunlar bir reklam kampanyasının masrafları. Lütfen bu maili
mümkün olduğu kadar çok insana iletin. En azın

derude
CLASSIC
CLASSIC

İleti FWD » 15 Ağu 2008, 01:33

Yıllardır var bu. Böyle mailleri göndererek dünya internet kapasitesinin yaklaşık %25 trafiğini meşgul ediyorlar. 
FWD
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 15 Ağu 2008, 01:36

komik ! LOL
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti bekmezci_1905 » 15 Ağu 2008, 01:37

Benim anlamadığım neden hep öğretmenler seçiliyor?ErmmBunlarla uğraçacak ne kadar çok boş insan var.
bekmezci_1905
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 15 Ağu 2008, 11:19

Bu maili duymayan görmeyen kalmamıştır sanırım ama benim merak ettiğim amaçları ne acaba..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KATARİN » 15 Ağu 2008, 11:23

[quote="98Pickup"]Bu maili duymayan görmeyen kalmamıştır sanırım ama benim merak ettiğim amaçları ne acaba..[/QUOTE] İlk aklıma gelen korsan wındows  ları belirleyip devre dışı bırakmak.
KATARİN
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir