:. Yurdum Polisi .:

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

:. Yurdum Polisi .:

İleti Crzyboy » 16 Ağu 2008, 15:03

Göstermelik
Birkaç gün önce trafiğin çok işlek olmadığı bir yerde normal olarak kırmızı ışıkta durdum. O an arkama yanaşan trafik polisinin anonsunu aynen aktarıyorum: “34 xxx... devam et, devam et. Sanki biz olmasak duracaksın.”  Grin
-------
Türk polisi ve UFO
Eveeet, şimdi de o kocaman alkışları Antalya’da UFO gördüğü için polisi arayan vatandaşa “Havadayken yapabileceğimiz bir şey yok, inerse tutuklarız” diyen yurdum polisi için alabilir miyiz?  Grin
-------
Yemin et!
Yıllar önce sabahın erken bir saatinde nasılsa kimse görmez diye kırmızı ışıkta geçip sola döndüm ve 50 metre ilerideki kırmızı ışıkta beklerken trafik polisine yakalandım. Ehliyet ve ruhsatı istediğinde “Ama ışık sarıydı” itirazıma sert bir komutla “Yemin et!” dedi. Resmen kalakaldım, insan yalan yere yemin edemiyormuş. Yemin edemediğimi gören sevgili polis kahkayı basarak “Hadi yırttın, yalan yere yemin etseydin cezayı yazacaktım, bir daha dikkatli ol” dedi ve gitti.
-------
Kaç oğlum kaç!
Öğlen saatleri. Trafikteyim. Kırmızı ışıkta dururken yandaki kalabalığı fark ediyorum. Bir polis otosu ve kalabalığın ortasında bir genç elini kolunu sallayarak konuşuyor. Kulak kesilip durumu kavramaya çalışıyorum. Çocuk yayalara kırmızı yanarken karşıdan karşıya geçmiş, tabii bunu gören polis ceza yazıyor. Çocuk, “Herkes geçiyordu ben de geçtim” gibilerinden kendini savunuyor. Polis umursamaz bir tavırla ekip arabasına giderken yaşlı bir teyze çocuğa bağırıyor “Kaç oğlum kaç! Arkanda plakan mı var?!” Polis megafonu Bir teyzemiz yayalara kırmızı yanmasına rağmen karşıdan karşıya geçmeye çalışırken, 10 metre öteden megafon sesi gelir polisten, “Abla, zaten şişmansın bir de pişman olma!”  Grin
-------
Hayırlı cezalar
Yer İstanbul, Yenibosna. Otobüs durağından çıktık Avcılar istikametine doğru gideceğiz. Otobüs kısa yoldan trafiğe girebilmek için yasaklı yerden “U” dönüşü yapıyor. Yurdum polisi görev başında megafon açık ve o anlamlı anonsu geçiyor: “Otobüsçü! Cezan hayırlara vesile olsun, devam et sen ben plakana gönderirim nasıl olsa.”
-------
Kendin dinle
Kocamın arabasını aldığım ve içine sigara kokusu sinmesin diye bütün camlarını açtığım anda en sevdiğim şarkının radyoda çalmaya başlaması üzerine radyonun sesini de sonuna kadar açıp dolaşırken yurdum polisinden gelen anons: “34 xxx..., müziği kendin dinle! Kendin dinle ya da parçayı değiştir!'
-------

Sahil Yolundaki transıt Yolda Benzını Bıten aracı ıterek benzinliğe Gırmesıne yardımcı olan polis abılerimi TAKTİR ediyorum(Babanızın oğlu olsa itmez,okadar uzun mesafe aracınızı,Yada cekıcı çagırır,çekıcı ucretı verırsınız)

-------
   Arabası Bozulan,ve acil hastaneye aılesının yanına gıtmesı gereken Vatandası Kendı ımkanlarıyla Hastaneye ulastıran.
POLIS abilerıme teşekkur edıyorum..Bunlar polıslerın mukellifıyetı deıldır ama ınsanlık gorevıdır..Her bırımızın oldugu Gıbı!
ceza yazmayıp afedılmek Kötü bısı deıl(Kımıne Göre görevını eksık edıyorlar ımajıda olsa)Bazen plakanızın espırı ıle anons edılmesı,kötü başladıgınız bır güne Gülümsemek İçin geçerli bı nedenınız Olabılır..

(Ç)ALINTIDIR..!

[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti azakoglultd » 16 Ağu 2008, 15:30

plakayı atıyorum . ak 763 plakalı bir araba yasak yerde durur ve adam arabadan iner. bu arada karşıdaki polis otosundan bir anons az 763 orası yasak devam et. adam polise döner ve el kol işaretleriyle bağırarak bir saniye komserim 1 ekmek alıp dönecem çok çabuk.neyse polis izin verir.aradan 20 dakika geçer ve adam döner tam arabaya yaklaştığında polisten bir anons daha " AK 763 - AK 763 , NERDE LAN EKMEK ŞEREFSİZ "
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Crzyboy » 16 Ağu 2008, 16:02

LOL iLginç..
[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti azakoglultd » 16 Ağu 2008, 17:38

bu gerçek olmuş bir olay
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mbarman » 16 Ağu 2008, 17:42

birtanede benden
titiz bir arkadaşımız aracıyla ilerlerken polis kontrolüne takılır. polis evrakları ister. arkadaş verir.eksik yoktur. avadanlıklarını sorartamam. söndürücü, ilkyardım, zincir, takoz, abi yokyok. polis sinirlenir. abi sende mezdeke kaseti varmı der. arkadaş şaşkın şaşkın bakar ve kasetlerin içinden mezdekeyi çıkartır. var memur bey der. polis tak ozaman görelim der. abimiz takar ve sesi açar. memur başlar oynamaya. ve bomba

"

EŞŞEK DEĞİLSİN ARTIK, TAKARSIN BİR 20'LİK"

ANLADINIZ SİZ ONU, NİYET ÖNEMLİ
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti maozkan64 » 16 Ağu 2008, 18:09

Paylaşım için teşekkürler.
Octavia Collection 2004
Kullanıcı avatarı
maozkan64
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Alaeddin ÖZKAN
Nereden: Kayseri
Arabanız: Octavia Collection 2004

İleti ilk aşk » 16 Ağu 2008, 18:10

paylaşım için teşekkürler
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 16 Ağu 2008, 18:56

Güzelmiş teşekkürler...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 16 Ağu 2008, 19:58

paylaşım için teşekkürler...LOL
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti 9336 » 16 Ağu 2008, 20:51

Çok güzellerLOLLOLLOLLOL
Bi tane de ben ekliyeyim.
Adamın biri yüksek bir yere çıkmış, atlayacağım diye bağırarak
etrafı korkutuyor. Derhal polis olay yerine gidiyor ve adamı ikna
etmeye çalışıyor:

- Oğlum atlama! Bak kuşlar cıvıl cıvıl, doğa güzel, hem bugün Fenerbahçe’nin maçı var. Her zamanki gibi yeneceğiz Cimbom’u.

- Ama ben Galatasaraylıyım.

- Atla lan öyleyse!..
 ALINTIDIR.
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti elegance » 16 Ağu 2008, 22:31

abi cok süper ya bu polislere bayılıyorum birde altlarındaki toroslarla audilerin bmw lerin arkasına takılmıyolarmı beni bitiriyolar
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti favo29 » 16 Ağu 2008, 23:34

Smile
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 17 Ağu 2008, 02:03

LOL
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti HÜSEYİN » 17 Ağu 2008, 03:34

Adamın biri pek işlek olmayan bir yolda yolda biraz genişçe bankanın önünde park etmiş araçların yanına ikinci sıra park yapar, yanında park ettiği araçlar gidince adamın arabasıda tek başına yolun ortasında kalmış, bizim poliste plakayı anons ediyor (atıyorum) ....AB 123 palakalı araç sürücüsü arabanı yolun ortasında unutmuşsun gel de al arabanı.LOL 
HÜSEYİN
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir