Günaydın

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Günaydın

İleti formenci » 17 Ağu 2008, 16:40

İyi öğlen üstüler nasılsınız.

formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 17 Ağu 2008, 17:07

ben bağa çıkacam :) 1 kilo pirzola , nar ekşili salata , bol sarmısaklı cacık , közde domates biber , bide 35 lik tamaaaam başka bişeye gerek yok :) varmı ?
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 9336 » 17 Ağu 2008, 17:11

[quote="azakoglultd"]ben bağa çıkacam :) 1 kilo pirzola , nar ekşili salata , bol sarmısaklı cacık , közde domates biber , bide 35 lik tamaaaam başka bişeye gerek yok :) varmı ?
[/QUOTE]
Emir beye söyleyelim bu konuyu silsin, toplum huzurunu kaçırıyorsunuz. LOL Canı çeken var çekmeyen var. Olanı var olmayanı var.LOLLOL Şaka bi yana menü sağlam. Afiyet olsun.
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti elegance » 17 Ağu 2008, 17:12

[quote="azakoglultd"]ben bağa çıkacam :) 1 kilo pirzola , nar ekşili salata , bol sarmısaklı cacık , közde domates biber , bide 35 lik tamaaaam başka bişeye gerek yok :) varmı ? [/QUOTE] bizim skodacıların genellikle bagıda oluyo heral diger sitedede bir cok kişinin bagı vardı .bende yarın gidecem baga evi yapıyoz yarınada catısını yapacaz
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti elegance » 17 Ağu 2008, 17:12

birde beyler bi yarısma yapalım yarın saat 05.00 dan sonra buraya ilk günaydının kim diyecek
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti azakoglultd » 17 Ağu 2008, 17:14

[quote="9336"]
[quote="azakoglultd"]ben bağa çıkacam :) 1 kilo pirzola , nar ekşili salata , bol sarmısaklı cacık , közde domates biber , bide 35 lik tamaaaam başka bişeye gerek yok :) varmı ?
[/QUOTE]
Emir beye söyleyelim bu konuyu silsin, toplum huzurunu kaçırıyorsunuz. LOL Canı çeken var çekmeyen var. Olanı var olmayanı var.LOLLOL Şaka bi yana menü sağlam. Afiyet olsun.
[/QUOTE]

buyur kardeşim atla arabaya gel bütün skodacıların başımın üstünde yeri var ( hyundai accent leri olmasında Big%20smileLOLLOLLOLLOL

bağ mevzusuna gelince malum kayserinin yerlisi olunca bağsız olunmaz Big%20smile
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 9336 » 17 Ağu 2008, 17:18

[quote="azakoglultd"]
[quote="9336"]
[/QUOTE]
[/QUOTE]

buyur kardeşim atla arabaya gel bütün skodacıların başımın üstünde yeri var ( hyundai accent leri olmasında Big%20smileLOLLOLLOLLOL

bağ mevzusuna gelince malum kayserinin yerlisi olunca bağsız olunmaz Big%20smile
[/QUOTE]
Sağolasın yemiş kadar oldum. Birazdan biz de yeğenlerle gideceğiz kendin pişir kendin ye olayına.(Ömerli'ye, maalesef bizim bağımız yok.CryCryCry) Sizin menü de bize referans olur artık. WinkWinkWink
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 17 Ağu 2008, 17:19

abi istanbulda bırak bagının olmasını apartmanın önünde küçük bi bahçe olsa yine iyi
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti 9336 » 17 Ağu 2008, 17:22

[quote="elegance"]abi istanbulda bırak bagının olmasını apartmanın önünde küçük bi bahçe olsa yine iyi[/QUOTE]
Valla öyle, olsa da orda mangal yapamazssın. Onun için biz de böyle yakın yerlere kaçarak halletmeye çalışıyoruz bu zevkimizi.
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 17 Ağu 2008, 17:24

valla işte bende bu yzden istanbul da 3 yıl yaşadıktan sonra git tükürürüm ben böyle işim içine dedim döndüm kayseri ye yaşanmaz orda yaşanmaaaaz
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 17 Ağu 2008, 17:30

[quote="azakoglultd"] [quote="9336"] [quote="azakoglultd"]ben bağa çıkacam :) 1 kilo pirzola , nar ekşili salata , bol sarmısaklı cacık , közde domates biber , bide 35 lik tamaaaam başka bişeye gerek yok :) varmı ? [/QUOTE]
[/QUOTE]

[/QUOTE] sağol  bilader çağırsanda gelmem artık ...Bu kadarda dışlanılmaz ki canımm...Big%20smile
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 17 Ağu 2008, 17:45

Allah'a şükür evimizde bahçe var..Çok rahat oluyor yaz günü..Yakın zamanda buralarda bahçeli ev sahibi olmak çok zorlaşacak..Zira heryere Toplu konut yapılıyor..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti 9336 » 17 Ağu 2008, 17:58

[quote="mygokhan"]Allah'a şükür evimizde bahçe var..Çok rahat oluyor yaz günü..Yakın zamanda buralarda bahçeli ev sahibi olmak çok zorlaşacak..Zira heryere Toplu konut yapılıyor..
[/QUOTE]
Valla kıymetini bilin kardeş. Ağaçlıklı serin bi yerde oturalım yada mangal yapalım desek ormana gitmek zorundayız. Birazdan da  Ömerliye kendin pişir olayına gideceğiz  nerden baksan gidiş geliş 40-45 km. Dönüşte de trafik falan gitti 1,5-2 saat. Başlı başına bi olay.
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 17 Ağu 2008, 18:08

[quote="sılver_exelance"][quote="azakoglultd"] [quote="9336"] [quote="azakoglultd"]ben bağa çıkacam :) 1 kilo pirzola , nar ekşili salata , bol sarmısaklı cacık , közde domates biber , bide 35 lik tamaaaam başka bişeye gerek yok :) varmı ? [/QUOTE]
[/QUOTE]

[/QUOTE] sağol  bilader çağırsanda gelmem artık ...Bu kadarda dışlanılmaz ki canımm...Big%20smile[/QUOTE]

Al bi fabiş çık gel sende kardeşim LOL sana ömründe yemediğin eti yedireyim LOL ama fabiş alman şart şimdi gelecen hhhhyyyuuuunndaaaii yi benim beya meleğimin yanına park edecen , mazallah huyundan suyundan kaparsa ben ne yaparım.O yüzden al fabişini gel başımın üstünde yerin var LOLLOLLOLLOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 17 Ağu 2008, 18:20

[quote="azakoglultd"] [quote="sılver_exelance"][quote="azakoglultd"] [quote="9336"] [quote="azakoglultd"]ben bağa çıkacam :) 1 kilo pirzola , nar ekşili salata , bol sarmısaklı cacık , közde domates biber , bide 35 lik tamaaaam başka bişeye gerek yok :) varmı ? [/QUOTE]
[/QUOTE]

[/QUOTE] sağol  bilader çağırsanda gelmem artık ...Bu kadarda dışlanılmaz ki canımm...Big%20smile[/QUOTE]
Al bi fabiş çık gel sende kardeşim LOL sana ömründe yemediğin eti yedireyim LOL ama fabiş alman şart şimdi gelecen hhhhyyyuuuunndaaaii yi benim beya meleğimin yanına park edecen , mazallah huyundan suyundan kaparsa ben ne yaparım.O yüzden al fabişini gel başımın üstünde yerin var LOLLOLLOLLOL
[/QUOTE] Yok hacı sağolasın düşün men yeter ne fabiş mabiş nede başka bi skoda...Ben bi sefer yaptım o hatayı bi daha tekralamam...Ben gelip et yemiş kadar oldum sağolasın ...
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 17 Ağu 2008, 18:33

[quote="sılver_exelance"][quote="azakoglultd"] [quote="sılver_exelance"][quote="azakoglultd"] [quote="9336"] [quote="azakoglultd"]ben bağa çıkacam :) 1 kilo pirzola , nar ekşili salata , bol sarmısaklı cacık , közde domates biber , bide 35 lik tamaaaam başka bişeye gerek yok :) varmı ? [/QUOTE]
[/QUOTE]

[/QUOTE] Yok hacı sağolasın düşün men yeter ne fabiş mabiş nede başka bi skoda...Ben bi sefer yaptım o hatayı bi daha tekralamam...Ben gelip et yemiş kadar oldum sağolasın ...[/QUOTE]

hah yaktım çıranı şimdiiii ; skoda forumunda skodaya hakaret LOL sayın yetkililerden gereğinin yapılmasını arz ve talep ederim...saygılarımla...bir skoda aşığı Big%20smileBig%20smileBig%20smile
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sılver_exelance » 17 Ağu 2008, 18:44

Çok sevindin yaaaLOL  e e daha öncelerdende tekrarlıyodum ben bunlarıı....bilseydim sana özelden de bol bol tekrarlardım LOLLOL ....BİR SEFER O HATAYI YAPTIM VE SKODA ALDIM ...BİR DAHA TÖVBE ...Azakoğlu ben açık konuşurum dostum kimseden korkum yok ...Çıra mıra bunlar boş işlerr .....ANLAYACAĞIN SEN YAKAMASSINNNN LOLLOLLOL
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 18 Ağu 2008, 00:22

yav bu kadar kesin konuştuğuna göre yukarılarda bi yerlerde ya abin var yada dayın LOLLOL
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir