SÜLÜS

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SÜLÜS

İleti sainz » 19 Ağu 2008, 19:38

Hayırlı teskereler şimdiden.

[quote="Aykan DURAN"]Bundan Sonra bu sitenin çavuşu benim ona göreTongue[/QUOTE]

Yalnız dikkat et sitede bir çok hürgeneral mevcut.Wink

[quote="hakanerdogan"]mng mangadır abicim eminim bundan. k de kıdemlı değil galiba. kimliğe baktım babama P.Kad. Kd. Bçvş yazmışlar.
yani kıdamlinin kısaltması k değil kd. kıdemli değilsin Cry
[/QUOTE]

Orası TSK Hakan, daha başlamadan kimseye kıdem vermezler.Wink

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti hakanerdogan » 19 Ağu 2008, 19:51

hehe Smile doğru diyosun uğur abi...

aman ne gireyim, nede kıdem alayım... uzak olsun benden. gider kısa dönem er yapar gelirim allahın izniyle, belki benim zamanıma kalkar falan, profesyonel askerlik çıkar inşaallah.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BlueVRS » 19 Ağu 2008, 19:55

En üst rütbe hürgenerallik elbet..Hayırlı teskereler,ama eğitim çavuşu olmada ne olursan ol demişlerdi bizim biradere en son o da naaptı etti komutan şöförü oldu..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 19 Ağu 2008, 20:19

1993 yılında askerlik 15 aydı.12 aya düşme umuduyla gittim.18 ay oldu.indirmediler bindirdiler.
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 19 Ağu 2008, 20:20

[quote="weyis"]1993 yılında askerlik 15 aydı.12 aya düşme umuduyla gittim.18 ay oldu.indirmediler bindirdiler.[/QUOTE]

kıyamam sana weyisim LOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 19 Ağu 2008, 20:22

[quote="ilk aşk"][quote="weyis"]1993 yılında askerlik 15 aydı.12 aya düşme umuduyla gittim.18 ay oldu.indirmediler bindirdiler.[/QUOTE]

kıyamam sana weyisim LOL
[/QUOTE] tansu çiller kıydıAngry
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 19 Ağu 2008, 20:23

[quote="weyis"][quote="ilk aşk"][quote="weyis"]1993 yılında askerlik 15 aydı.12 aya düşme umuduyla gittim.18 ay oldu.indirmediler bindirdiler.[/QUOTE]

kıyamam sana weyisim LOL
[/QUOTE] tansu çiller kıydıAngry[/QUOTE]

tamam weyisim hesabını kesiyorum ben onun merak etme LOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 19 Ağu 2008, 20:28

[quote="ilk aşk"][quote="weyis"][quote="ilk aşk"][quote="weyis"]1993 yılında askerlik 15 aydı.12 aya düşme umuduyla gittim.18 ay oldu.indirmediler bindirdiler.[/QUOTE]

kıyamam sana weyisim LOL

[/QUOTE] ben 18 ay askerlik yaptıktan sonramıCry
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 19 Ağu 2008, 20:34

[quote="weyis"][quote="ilk aşk"][quote="weyis"][quote="ilk aşk"][quote="weyis"]1993 yılında askerlik 15 aydı.12 aya düşme umuduyla gittim.18 ay oldu.indirmediler bindirdiler.[/QUOTE]

kıyamam sana weyisim LOL

[/QUOTE] ben 18 ay askerlik yaptıktan sonramıCry[/QUOTE]

vatan sağolsun Wink
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 19 Ağu 2008, 20:37

[quote="ilk aşk"][quote="weyis"][quote="ilk aşk"][quote="weyis"][quote="ilk aşk"][quote="weyis"]1993 yılında askerlik 15 aydı.12 aya düşme umuduyla gittim.18 ay oldu.indirmediler bindirdiler.[/QUOTE]

kıyamam sana weyisim LOL

[/QUOTE] ben 18 ay askerlik yaptıktan sonramıCry[/QUOTE]

vatan sağolsun Wink
[/QUOTE] ClapClapClapClapClap
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 19 Ağu 2008, 22:08

şimdiden hayırlı tezkereler arkadaşım bende kasımda yolcuyum beklioz bakalım ne gelecek zaten ilk sizlerle paylaşırım
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti kadir_ » 19 Ağu 2008, 22:12

[quote="alwaysloser"]şimdiden hayırlı tezkereler arkadaşım bende kasımda yolcuyum beklioz bakalım ne gelecek zaten ilk sizlerle paylaşırım[/QUOTE]

Dua et İzmir çıksın çok güzel yer ben topçu olarak yaptım kışı güzel yazı berbat yazın bolbol su dolapdan ama onuda bulmassın kalmıyor soğuk çünkü LOL LOL
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti alwaysloser » 19 Ağu 2008, 22:34

[quote="kadir_"][quote="alwaysloser"]şimdiden hayırlı tezkereler arkadaşım bende kasımda yolcuyum beklioz bakalım ne gelecek zaten ilk sizlerle paylaşırım[/QUOTE]

Dua et İzmir çıksın çok güzel yer ben topçu olarak yaptım kışı güzel yazı berbat yazın bolbol su dolapdan ama onuda bulmassın kalmıyor soğuk çünkü LOL LOL
[/QUOTE]

inşallah saol

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 02:07

[quote="alwaysloser"][quote="kadir_"][quote="alwaysloser"]şimdiden hayırlı tezkereler arkadaşım bende kasımda yolcuyum beklioz bakalım ne gelecek zaten ilk sizlerle paylaşırım[/QUOTE]

[/QUOTE]

inşallah saol
[/QUOTE]

ben soğuk su getiririm ellerimle mevlüdüme Wink
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 20 Ağu 2008, 02:09

[quote="ilk aşk"][quote="alwaysloser"][quote="kadir_"][quote="alwaysloser"]şimdiden hayırlı tezkereler arkadaşım bende kasımda yolcuyum beklioz bakalım ne gelecek zaten ilk sizlerle paylaşırım[/QUOTE]

[/QUOTE]

inşallah saol
[/QUOTE]

[/QUOTE]

heç

bugüne bugün engin abim var orduda bitse onda bitmez :)Wink

alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 02:18

[quote="alwaysloser"][quote="ilk aşk"][quote="alwaysloser"][quote="kadir_"][quote="alwaysloser"]şimdiden hayırlı tezkereler arkadaşım bende kasımda yolcuyum beklioz bakalım ne gelecek zaten ilk sizlerle paylaşırım[/QUOTE]

[/QUOTE]

inşallah saol
[/QUOTE]

[/QUOTE]

heç

[/QUOTE]

senin askerliğin izmire çıksın hafta sonları seni evci çıkartırız Wink
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 20 Ağu 2008, 02:19

[quote="ilk aşk"][quote="alwaysloser"][quote="ilk aşk"][quote="alwaysloser"][quote="kadir_"][quote="alwaysloser"]şimdiden hayırlı tezkereler arkadaşım bende kasımda yolcuyum beklioz bakalım ne gelecek zaten ilk sizlerle paylaşırım[/QUOTE]

[/QUOTE]

inşallah saol
[/QUOTE]

[/QUOTE]

abi seni birliğe almasınlarda LOLLOL

heç

[/QUOTE]

senin askerliğin izmire çıksın hafta sonları seni evci çıkartırız Wink
[/QUOTE]

alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Aykan DURAN » 13 Nis 2010, 12:08

AAhh Ahhh Eskilere Gittim Geldim..
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki