ÇOCUKLUĞUNUZDA SEVDİĞİNİZ OYUN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÇOCUKLUĞUNUZDA SEVDİĞİNİZ OYUN

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 14:51

BİR KAYIŞ OYUNU VARDI HERKES ELİNDEKİ KAYIŞLA ORTADAKİ EBELERE KAYIŞ VURUYORDU ..BÖYLE SADİSTÇE BİR OYUNDU ZATEN BİR KERE OYNAMIŞTIM OYNATANDA SADİST RUHLU BİR ARKADAŞTI ŞİMDİ ÖLDÜ

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti formenci » 20 Ağu 2008, 14:52

[quote="ilk aşk"]BİR KAYIŞ OYUNU VARDI HERKES ELİNDEKİ KAYIŞLA ORTADAKİ EBELERE KAYIŞ VURUYORDU ..BÖYLE SADİSTÇE BİR OYUNDU ZATEN BİR KERE OYNAMIŞTIM OYNATANDA SADİST RUHLU BİR ARKADAŞTI ŞİMDİ ÖLDÜ [/QUOTE]
Öyledi ya ortada bi ebe olurdu kayıla vur vurabildiğin kadar ama benimkiler daha yaşıyo abi.
formenci
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kemaI » 20 Ağu 2008, 14:58

Yağlı kayış: Biri kayışı bi yere sakalar, kimse ona bakmaz. Sonra saklayan kişi tamam sakladım der, herkes aramaya başlar. Kim yakınsa onun adını sölyeler saklayan kişi, yakın çok yakın, örneğin mehmet çok sıcak yani yakın, daha da sıcak, yanıyor gibi, kimin bulmaya yakın olduğunu belirtir saklayan kişi. Kayışı bulan kişi başlar milleti dövmeye, ilk başladıkları yere dönen kurtulur dayaktan. Güzel ve can yakan bir oyundur. Tabi dövdüğünüz kişinin annesi balkondan olayı görmüşse vay halinize:))
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 14:59

[quote="kemaI"]Yağlı kayış: Biri kayışı bi yere sakalar, kimse ona bakmaz. Sonra saklayan kişi tamam sakladım der, herkes aramaya başlar. Kim yakınsa onun adını sölyeler saklayan kişi, yakın çok yakın, örneğin mehmet çok sıcak yani yakın, daha da sıcak, yanıyor gibi, kimin bulmaya yakın olduğunu belirtir saklayan kişi. Kayışı bulan kişi başlar milleti dövmeye, ilk başladıkları yere dönen kurtulur dayaktan. Güzel ve can yakan bir oyundur. Tabi dövdüğünüz kişinin annesi balkondan olayı görmüşse vay halinize:))[/QUOTE]

BU FARKLI BİZİM Kİ FARKLI LOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kemaI » 20 Ağu 2008, 15:04

[quote="ilk aşk"][quote="kemaI"]Yağlı kayış: Biri kayışı bi yere sakalar, kimse ona bakmaz. Sonra saklayan kişi tamam sakladım der, herkes aramaya başlar. Kim yakınsa onun adını sölyeler saklayan kişi, yakın çok yakın, örneğin mehmet çok sıcak yani yakın, daha da sıcak, yanıyor gibi, kimin bulmaya yakın olduğunu belirtir saklayan kişi. Kayışı bulan kişi başlar milleti dövmeye, ilk başladıkları yere dönen kurtulur dayaktan. Güzel ve can yakan bir oyundur. Tabi dövdüğünüz kişinin annesi balkondan olayı görmüşse vay halinize:))[/QUOTE]

BU FARKLI BİZİM Kİ FARKLI LOL
[/QUOTE]

Siz izmirlilier çekirdeğe de çiğdem diyosunuz:)) Birkaç şey daha vardı şimdi hatırlıyamadım. Oyunlarda da bölgesel değişikliler olabilir.

Ha bide şimdi aklıma geldi, Arka apartmandaki çocuklarla maç yapardık, mahalle maçı derdik. Çocuk aklı işte
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 20 Ağu 2008, 15:06

ÇİĞDEM GEVREK BOYOZ İZMİRE ÖZGÜ LOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kemaI » 20 Ağu 2008, 15:08

[quote="ilk aşk"]ÇİĞDEM GEVREK BOYOZ İZMİRE ÖZGÜ LOL[/QUOTE]

gevrek=simit

boyoz= poğaça

doğru dimi:)
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 20 Ağu 2008, 15:13

0.5 kalem içini çıkarıp dışı ile ağızda topak hale getirilmiş kağıt parçalarını,ya da kış aylarında mandalina,portakal kabuğuna batırıp nefes ile ateş etmek,teneffüslerde ya da eli fazla ağır olmayan bir hocamızın dersinde acaip popülerdi..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir