Bir Sİtede Gördüğüm Kızın Profili ....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bir Sİtede Gördüğüm Kızın Profili ....

İleti Crzyboy » 25 Ağu 2008, 13:52

TÜRKÇEMİZ NE HALE GELMİŞ BAKIN..! Evil%20Smile

Ad = GisH3m qaUliTz-TrümpEr
--------------------------------------------------------------------------------

Cinsiyet = Kadın
--------------------------------------------------------------------------------

Doğum Tarihi = 12/07/1994

MSN Adresi = ShEn iSdE aqlımA yaTArSa fHeririm xD

Hakkımda = AdıM GiZeM Melis aMa SiZ bhana GizEm diin xD ToKiO hoTel hAsDasu.YuM OnlAra lHAf Edeni qeBeRdirim.!! Anti Th lErin En büüq DüshManıyım..!! ToManyaq phir $ahSiEdüm || ToM*u KendiMDen philE jouq SebioRum <3<3 ||^^CEHENNEM BUZ TUTUNCAYA KADAR TH CİYİM.!!^^ Emo lArı sEfiorum <3 herqesin arqiliq theqlifini qbl ediorum cinema bizarre ciler dışında || xxxkumralxxx || elisha || milqshaqe || bU üYelErdEn Her An Gibi BhirinE bUlA$mamaNısI ÖnEriRiM qhÖtü olUr.!  xD

[url=http://img134.imageshack.us/i/22462428.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9449/22462428.th.jpg[/IMG][/url]
[font=Times New Roman][size=3][b][font=Verdana]'93 ?koda Favorit 135L ~ Beyaz..[/font][/b][/size][/font]
Crzyboy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: '93 Favorit 135L

İleti gurdal07 » 25 Ağu 2008, 13:55

tokyo hotel dinliyo zaten ne olduğu burdan belli

Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 25 Ağu 2008, 14:17

tokyo hotel neymiş ki..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 25 Ağu 2008, 14:19

türkçemiz mi kaldı heryer yabancı kelimelerle kaynıyo bi özentidir gidiyo gençler konuşurken araya ingilizce kelimeler eklio ooooooo neler neler
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti mygokhan » 25 Ağu 2008, 14:21

Yazıyı okumakta güçlükçektim..Bu mü türk evladı??
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti dj_miko » 25 Ağu 2008, 15:10

orda tam olarak ne yazdığını çevirebilecek olan varmı ?
dj_miko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 25 Ağu 2008, 15:14

Bu, Tam Olarak Benden Bir Sonraki Nesil.. Yani 1989 ve sonrakiler.. Ben Allahtan köşesinden döndüm. Çünkü ben biliyorumki, bu nesilde gelseydim dünyaya, kesin bende bunun gibi birşey olurdum LOL
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 25 Ağu 2008, 15:23

site yöneticisinin yerinde olsaydım kaydını silerdim Thumbs%20Down
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 25 Ağu 2008, 15:27

[quote="ilk aşk"]site yöneticisinin yerinde olsaydım kaydını silerdim Thumbs%20Down[/QUOTE] Abi O Tür Siteler hep öyle, Yani çoğu o yaşlarda olduğu için, hıerkes öyle konuşuyor diyebiliriz.
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Balki, Burak » 25 Ağu 2008, 15:41

Arkadaslar gordugunuz gıbı 94 dogumlu daha cocuk. Bı 20li yaslara gelsın parasızlık yasasın veya baska bı kotuluk ne bılım bı gece dısarda yatsın gorur o tokyo hotelı sonra uzuluyorum 88liyim boyle tıplere uzuluyorum
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti PİCK-UP » 25 Ağu 2008, 21:15

artık otobüslerin ,dolmuşların ve de %85 arabaların arkasında ingilizce sözcükler görüyoruz.
gençler şahinlerin %99.9 u kaputuna kapılara çince yazılar yazdırıyor daha orda sorsan ne yazdıgını bilmiyor. herkez bir özentidir gidior bakalım allah sonumuzu hayr etsin.

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti maniak » 25 Ağu 2008, 23:27

dediğiniz gibi çok fazla bi özentilik var..bende 89 luyum tanıdığım yaşıtlarım var hepsi benim gibi bu birazda insanın kişiliği yada kişiliksizliği ile alakalı bence....

maniak
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 26 Ağu 2008, 01:04

Sallayın bakalım, sallayın LOL
Arkadaşlar vatandaşın boşuna günahını alıyorsunuz. Yukarıda gördüğünüz yazı teknik bir sebeple öyle çıkıyor.
Bildiğiniz gibi forumlarda büyük harfle yazmak karşıdakine bağırmak yani saygısızlık yapmak anlamına geliyor.
Forum yazılımlarını hazırlayan yabancı arkadaşlar buna çözüm olarak büyük harfle yazılan yazıları otomatik küçültmekte bulmuş ama bu sistemin Türkçe desteği yok.
Özetle siz bu özelliğe sahip bir forum sitesinde büyük harfle Türkçe karakterler kullanarak bir yazı yazarsanız forum o yazıyı otomatik küçültmeye çalışıyor ve sonuçta bu garabet yazılar ortaya çıkıyor.
Teşekküre gerek yok Hug
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ilk aşk » 26 Ağu 2008, 01:05

LOL[quote="ayhani"]Sallayın bakalım, sallayın LOL
Arkadaşlar vatandaşın boşuna günahını alıyorsunuz. Yukarıda gördüğünüz yazı teknik bir sebeple öyle çıkıyor.
Bildiğiniz gibi forumlarda büyük harfle yazmak karşıdakine bağırmak yani saygısızlık yapmak anlamına geliyor.
Forum yazılımlarını hazırlayan yabancı arkadaşlar buna çözüm olarak büyük harfle yazılan yazıları otomatik küçültmekte bulmuş ama bu sistemin Türkçe desteği yok.
Özetle siz bu özelliğe sahip bir forum sitesinde büyük harfle Türkçe karakterler kullanarak bir yazı yazarsanız forum o yazıyı otomatik küçültmeye çalışıyor ve sonuçta bu garabet yazılar ortaya çıkıyor.
Teşekküre gerek yok Hug
[/QUOTE]

ben anlamam o zaman kız büyük harfle yazmasay mış LOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Aykan DURAN » 26 Ağu 2008, 01:06

[quote="ayhani"]Sallayın bakalım, sallayın LOL
Teşekküre gerek yok Hug
[/QUOTE] Teşekkürşer, Çok Güzel SallıyorsunLOLLOL
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 26 Ağu 2008, 01:17

[quote="Aykan DURAN"][quote="ayhani"]Sallayın bakalım, sallayın LOL
Teşekküre gerek yok Hug
[/QUOTE] Teşekkürşer, Çok Güzel SallıyorsunLOLLOL[/QUOTE]

Sallıyorum ama destekli. Çünkü yazdıklarım doğru
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayhani » 26 Ağu 2008, 01:22

[quote="ilk aşk"]LOL[quote="ayhani"]Sallayın bakalım, sallayın LOL
Teşekküre gerek yok Hug
[/QUOTE]

[/QUOTE]
Zaten kız forum adabını bilmiyoki büyük harfle yazıyor.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Aykan DURAN » 26 Ağu 2008, 01:53

[quote="ayhani"] [quote="ilk aşk"]LOL[quote="ayhani"]Sallayın bakalım, sallayın LOL
Teşekküre gerek yok Hug
[/QUOTE]

[/QUOTE]
Zaten kız forum adabını bilmiyoki büyük harfle yazıyor.
[/QUOTE] Ya Yok Öyle bir şey Nerden çıkartıyosun büyük harf küçük harf olayını? dediğin gibi birşey olsa ya hepsi büyük harf olur, yada hepsi küçük harf olur. O Tür Sitelerde ÇoĞuNLuK ÖyLe YaZıYoRLOL
Aykan DURAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir