istanbul - Manisa

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

istanbul - Manisa

İleti umt_d » 28 Ağu 2008, 15:20

Selam arkadaşlar malum abimin askerliğinden dolayı manisa'ya bir yolculuğum olacak bu yolu daha önce gitmiş olanlardan tavsiye bekliyorum(varsaSmile)

umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mesmogsuz » 28 Ağu 2008, 15:35

ben daha hafta sonu o yoldan geçitim istanbuldan yola çıktıktan sonra eskihisar topçular feribotuna biniyorsun feribottan indikten sonra yalova balıkesir ondan sonrada manisaya giriş  yapıyorsun yol çok temiz değil özellikle asfalt oldukça fazla mıcırlı yalovadan sonra sıcaktan ziftleşiyor yol baya bi pis yani ama sürat yapmadııktan sonra problem yok bir çok yer duble gidiş gelişli yol ama bazı yerlerde teke düşüyor kamyonlara dikkat oldukça fazla kamyon var yol genelinde...
mesmogsuz
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kemaI » 28 Ağu 2008, 15:42

Mnaisaya varmadan Akhisar var orayada gelmeden kırkağaç sapağı vardır. Ama Gelembede Jandarmanın yanından da bir yol var soma yolu ordan git. öbür yolda askerleri toplayabilirler. Belki özel otolara karışmazlar. Şimdiden hayırlı yolculuklar
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 28 Ağu 2008, 15:47

Kırkağaç'a gideceğim zaten direk gelembeden diye düşünüyorum
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti PİCK-UP » 28 Ağu 2008, 15:47

[quote="mesmogsuz"]ben daha hafta sonu o yoldan geçitim istanbuldan yola çıktıktan sonra eskihisar topçular feribotuna biniyorsun feribottan indikten sonra yalova balıkesir ondan sonrada manisaya giriş  yapıyorsun yol çok temiz değil özellikle asfalt oldukça fazla mıcırlı yalovadan sonra sıcaktan ziftleşiyor yol baya bi pis yani ama sürat yapmadııktan sonra problem yok bir çok yer duble gidiş gelişli yol ama bazı yerlerde teke düşüyor kamyonlara dikkat oldukça fazla kamyon var yol genelinde...[/QUOTE]

o yoldan balıkesir'e geri dönerken karşı şeritten bir kamyon bizim ön cama 5-6 tane çakıl taşı mermi gibi sıkmıştı neyse ki dayanıklıymışda cam kırılmadı ama aynanın kapagını kırmıştı gelir gelmez değiştirdik servisde. dikkat et bence fazla da süratli gitme...

kazasız belasız hayırlı yolculuklar.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti BlueVRS » 28 Ağu 2008, 19:15

Ben Savaştepe üzerinden giderdim Soma'ya da uğrayacağım için..Balıkesir içinden devlet hastanesi yanından girişi var savaştepe yolunun dar virajlı ama tenha bir yoldur kafa dinleyerek gidersiniz..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kemaI » 28 Ağu 2008, 19:18

[quote="BlueVRS"]Ben Savaştepe üzerinden giderdim Soma'ya da uğrayacağım için..Balıkesir içinden devlet hastanesi yanından girişi var savaştepe yolunun dar virajlı ama tenha bir yoldur kafa dinleyerek gidersiniz..[/QUOTE]

Yol dediğin gibi dar ve virajlı. Yine dediğin gibi tenha ama kömür arbaları deli gibi gidiyor o yolda. Bende olsam ordan giderdim.  Dikkatli olmak lazım.
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti BlueVRS » 28 Ağu 2008, 19:40

[quote="kemaI"][quote="BlueVRS"]Ben Savaştepe üzerinden giderdim Soma'ya da uğrayacağım için..Balıkesir içinden devlet hastanesi yanından girişi var savaştepe yolunun dar virajlı ama tenha bir yoldur kafa dinleyerek gidersiniz..[/QUOTE]

Yol dediğin gibi dar ve virajlı. Yine dediğin gibi tenha ama kömür arbaları deli gibi gidiyor o yolda. Bende olsam ordan giderdim.  Dikkatli olmak lazım.
[/QUOTE]

Bu mevsimde nasıldır bilmem ama,o yol baharda yeşillikler içinde insanı dinlendirici bir yoldu,ee bana da 15 er günlük anadolu seyahatlerim için böyle iç açıcı ve seyahati çekilir hale getiren yollar gerek idi bir zamanlar..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 9336 » 28 Ağu 2008, 19:43

[quote="BlueVRS"]Ben Savaştepe üzerinden giderdim Soma'ya da uğrayacağım için..Balıkesir içinden devlet hastanesi yanından girişi var savaştepe yolunun dar virajlı ama tenha bir yoldur kafa dinleyerek gidersiniz..[/QUOTE]
Oradan yol biraz uzamıyo mu?
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir