GÜLME VAKTİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

GÜLME VAKTİ

İleti carey78 » 31 Ağu 2008, 04:13

Fransiz, Ingiliz, Alman, Rus, Iranli, Holandali, bir  de bizim Temel barda sohbet ederlerken sira gelmis memleketlerini ovmeye..

Ingiliz,   Arkadaslar. .' demis' Bizim biramiz  cok meshurdur.. icmeye kiyamazsiniz 
Fransiz hemen girmis konuya'Bizim  kizlarimiz meshurdur..' demis, 'opmeye  kiyamazsiniz'

Alman icini cekip ' Hey  gidi memleketim.. 'demis,'Biz oyle  arabalar uretiriz ki binmege doyamazsiniz. .'
Holandali hemen atilmis, 'Evlerimiz.. ' demis, 'Bizim dunya sirini evlerimiz meshurdur..

'Bizim en meshur seyimiz  KGB'dir..' demis Rus,'Dunyanin bir  ucunda sinek havalansa haberdardir! ..' 
Sira ona gelince Iranli 'Halilarimiz. .' demis, 'Yumusaciktir ve cok meshurdur..'
Sonra hepsi birden suskun oturan Temele  donmusler..Sakin sakin bakmis onlara ve
gulerek baslamis soylemeye..'Bizim delikanlilarimiz meshurdur.Oyle ki;Alir Fransizin kizini,Icer ingilizin birasini,Atar Almanin arabasina,Goturur Holandalinin evine,
Yatirir Iran halisinin uzerine, Degil kocasının KGB'nin bile ruhu duymaz..

Sevgi ve saygilarimla,

carey78
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti carey78 » 31 Ağu 2008, 04:17

birde bizim cemal abinin fıkrası var bilirmisiniz?

anlatayım:

murat(muro)'la ahmet sinemaya gitmişler..
  tam önlerinde kel kafalı orta 40-45 yaşlarında bir adam oturuyormuş...
  bir an;
 muro - ahmet ben şu adamın keline vurursam ne verirsin demiş...
 ahmet - sen vur sana 100 lira verecem demiş...
 muro vurmuş bitane adamın keline ve ses ta arkalara gitmiş 
 adama dönmüş - ne vuruyorsun manyakmısın demiş..
muro - vay cemal abi nasılsın demiş...
adam - ben cemal falan değilim kardeş bir daha vurma demiş.
muro be defa ahmete bu sefer vursam ne verirsin demiş...
ahmet -  oğlum sen vur sana 250 lira verecem demiş ama iyi ses çıkacak demiş...
muro adamın keline öyle bir tane patlatmışki ses bütün salonanda yankılanmış...
adam çok sinirli bir halde dönerken ... muro - yav cemal abi sensin ben seni tanıyorum sen beni tanımıyormusun demiş.
adam muro ya Allah b. versin ben cemal değilim demiş ve sinirli bir şekilde en ön sıralara gitmiş.
bu defa muro; ahmet 350 lira versen ben bu adammın keline yine vururum demiş..
ahmet - git işine ya adam seni bu sefer ciddi bir şekilde benzetir demiş..
muro - olsun demiş sen 350 ver gerisini bana bırak demiş.
muro bu defa adamı gözüne kestirmiş adam en önde ....
adama arkadan iyice yaklaşıp kafasına öyle vurmuş ses arka sıralarda ki ahmete kadar gitmiş...
adam deliye dönmüş gibi arkasına  dönmüş tam o sırada muro adama ;
YAW CEMAL ABİ NE YAPIYORSUN SABAHTAN SENSİN DİYE ARKADAKİ ADAMI VURUYORDUM DEMİŞ.
carey78
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 31 Ağu 2008, 04:18

TAM 12 DEN SONRA FIKRASI OLMUŞ LOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 9336 » 31 Ağu 2008, 14:18

[quote="carey78"]

Fransiz, Ingiliz, Alman, Rus, Iranli, Holandali, bir  de bizim Temel barda sohbet ederlerken sira gelmis memleketlerini ovmeye..

Ingiliz,   Arkadaslar. .' demis' Bizim biramiz  cok meshurdur.. icmeye kiyamazsiniz 
Fransiz hemen girmis konuya'Bizim  kizlarimiz meshurdur..' demis, 'opmeye  kiyamazsiniz'

Alman icini cekip ' Hey  gidi memleketim.. 'demis,'Biz oyle  arabalar uretiriz ki binmege doyamazsiniz. .'
Holandali hemen atilmis, 'Evlerimiz.. ' demis, 'Bizim dunya sirini evlerimiz meshurdur..

'Bizim en meshur seyimiz  KGB'dir..' demis Rus,'Dunyanin bir  ucunda sinek havalansa haberdardir! ..' 
Sira ona gelince Iranli 'Halilarimiz. .' demis, 'Yumusaciktir ve cok meshurdur..'
Sonra hepsi birden suskun oturan Temele  donmusler..Sakin sakin bakmis onlara ve
gulerek baslamis soylemeye..'Bizim delikanlilarimiz meshurdur.Oyle ki;Alir Fransizin kizini,Icer ingilizin birasini,Atar Almanin arabasina,Goturur Holandalinin evine,
Yatirir Iran halisinin uzerine, Degil kocasının KGB'nin bile ruhu duymaz..

Sevgi ve saygilarimla,

[/QUOTE]
Temel de iyiki bizim de "yoğurdumuz meşhur" demedi. Ordan lavuğun biri çıkar; Bizim delikanlilarimiz
meshurdur.Oyle ki;Alir Fransizin kizini,Icer ingilizin birasini,Atar
Almanin arabasina,Goturur Holandalinin evine,
Yatirir Iran halisinin uzerine, üstüne deTürklerin yoğurdunu yer, degil kocasının KGB'nin bile ruhu duymaz..
diyebilirdi.LOL
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir