Türk Askeri...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Türk Askeri...

İleti gurdal07 » 01 Eyl 2008, 14:12

[quote="gurdal07"]bizim birader manisa dan ığdır a gitti şafak şu anda 6 [/QUOTE] amin sağolasın

Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fmaka » 01 Eyl 2008, 17:22

[quote="BlueVRS"]Allah askerimizi korusun..

Yazılardan şu denklem çıkıyor,acemi olmadığı müddetçe Türk askeri ile yolu kesişen teröristin yaşama şansı yok..
[/QUOTE]

yada haince ve korkakça arkadan saldırmayıp karşı karşı gelen kim olursa olsun.sonuç aynı olur.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti ÇINAR » 01 Eyl 2008, 19:09

[quote="serdar89"] [quote="weyis"][quote="serdar89"] [quote="umt_d"]Geçen gün 4 tane jandarma komando şehit oldu,hiç terörist ölmedi zateen haberlerde çıkan terörist öldülere de inanmıyorum ben zaten hiç bir zaman bordo berelileri göndermiyorlar sadece komandoları gönderiyorlar onun için şu an içim çok sıkıntılı,abim manisa kırkağaçta jandarma komando eğitim alayında[/QUOTE]

Manisa'dan Fazla Doğu'ya giden yoktur. Tabi Kısmet işi ama İzmir Foca Kesinlikle Doğu'ya gidiyor.
[/QUOTE] sen nerdeydin[/QUOTE]

(Kısa) Bursa
[/QUOTE]

Yani poşet mi diyorlardı kısacaLOLLOLLOL
ÇINAR
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 01 Eyl 2008, 19:32

31.5 yıl Türk Silahlı Kuvvetlerine hizmet vermiş piyade bir adamın oğlu olarak, PKK ile mücadelede babamın yanında ailesinde bulunmuş biri olarak söylüyorum, öle çatışıp patır patır öldürüp gelinilmiyor. kolay değil öyle.

sırtında kilolarca mühimmat, araziyi bilmez etmez asker, terörist tazı gibi elinde keleşle zıplar durur bi yana bi bu yana, seni hep tepelerden görür, adamın hayatı orada geçmektedir ama askerin tayini çıkar, tezkeresi gelir paso değişir.

pusuya düşürür zaten pek muhatap olmayı sevmezler şerefsizler. arkadan vurmaktan zevk alır köpekler, adam gibi erkekçe çatışmazlar pek, anca hata yaparlar ki o zaman çatışma başlar, zaten bire birde kaybederler.

ben hatırlarım babamın cebinden terörist kellerinin resimlerini bulmuştum kamuflajının cebini karıştırırken, para araklayım diye Smile.

zaten asla taaruz falan etmezler, hep boşluk yakalamaya bakarlar. yeri geliyo elinizde o kadar malzeme silah var ama sıcak savaş değil, soğuk olduğu için kimi durumlarda hepsi boşa gidebiliyor.

sanılanın aksine zeki tiplerdir. korkulu rüyaları bordo berelilerdir ama her yere mi bordo gönderecen ki...

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti FLEYLAK » 01 Eyl 2008, 19:58

Allah askerimizi her türlü beladan korusun...
Ancak benim asıl ağırıma giden bizim ödedidiğimiz vergilerle Ankarada oturan ,maaş alan,devletin her imkanından çoluk çoçuk faydalanan ;sonra da atıp tutan icazetlerini Apodan alan o milletvekilleri...

Benim ödediğim vergi ile it cenazelerine ambulans gönderen şerefsizler...

Vallahi söylenecek çok söz var

Son olarak demek istediğim yemek yediği kaba pisleyen domuz bunlar...

(domuzlarada hakaret ettik tühh..)
FLEYLAK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti reprisal_hunter » 01 Eyl 2008, 20:42

bende asker oluyorum bu aralar muayneyle uğraşıyom ankara samsun sinop dolaşıyom Dead
Kullanıcı avatarı
reprisal_hunter
CLASSIC
CLASSIC

İleti bekmezci_1905 » 01 Eyl 2008, 20:44

[quote="reprisal_hunter"]bende asker oluyorum bu aralar muayneyle uğraşıyom ankara samsun sinop dolaşıyom Dead[/QUOTE]

Hadi Hayırlısı...
bekmezci_1905
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti umt_d » 01 Eyl 2008, 20:44

[quote="serdar89"] [quote="umt_d"]Geçen gün 4 tane jandarma komando şehit oldu,hiç terörist ölmedi zateen haberlerde çıkan terörist öldülere de inanmıyorum ben zaten hiç bir zaman bordo berelileri göndermiyorlar sadece komandoları gönderiyorlar onun için şu an içim çok sıkıntılı,abim manisa kırkağaçta jandarma komando eğitim alayında[/QUOTE]

Manisa'dan Fazla Doğu'ya giden yoktur. Tabi Kısmet işi ama İzmir Foca Kesinlikle Doğu'ya gidiyor.
[/QUOTE]

Manisanın içinden doğuya giden yoktur ama kırkağaç ve foça aynı görev için eğitip doğuya gönderir jandarma komandoları(mavi berelileri) hatta özel tim'e alacakları zaman önce kırkağaçta sonra foçada eğitim veriyorlar 3 ay yerine 6 ay ardından öze tim'e alıp savaşlara
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FWD » 01 Eyl 2008, 22:57

Manisa Kırkağaç, İzmir Yeni Foça ve Eski Foça'da eğitim görenlerin %80-%90'ı doğuya gönderiliyor. Eski Foça Komando Okulu eskiden er - uzman jandarma - astsubay ve subay eğitim merkeziydi. Şimdi er eğitimi Eski Foça'da değil, Yeni Foça'ya kaydırıldı. Artık er haricinde olanlar Eski Foça'da eğitim görüyorlar.
FWD
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir