Honda CBF 150 Aldım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Honda CBF 150 Aldım

İleti ufuk » 05 Eyl 2008, 13:37

hayırlısı olsun...Kazasız belasız...

ufuk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 05 Eyl 2008, 18:42

[quote="lazianke"]emir bey, yolda araç yerine konmak ve kaza riskini azaltmak isterseniz size önerim,  arabanızın sol tekeri asfaltta nereden gidiyorduysa motorunuzu da o hizadan sürün...[/QUOTE]

aman hocam en iyisi kaçmak bence, hepten araç gibi gidip araç yerine konmamak daha kötü olur gibi Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti lazianke » 05 Eyl 2008, 19:09

[quote="hakanerdogan"] [quote="lazianke"]emir bey, yolda araç yerine konmak ve kaza riskini azaltmak isterseniz size önerim,  arabanızın sol tekeri asfaltta nereden gidiyorduysa motorunuzu da o hizadan sürün...[/QUOTE]

aman hocam en iyisi kaçmak bence, hepten araç gibi gidip araç yerine konmamak daha kötü olur gibi Smile
[/QUOTE]
öyle deme hakan kardeş, yanlış anlaşılmasın, çok bildiğim için söylediğimden değil, ailede 4 motorcu var, yazın bir araya gelince hep motor muhabbeti oluyor. bunlar tecrübeyle sabit bilgiler.solda yakın gitmekle trafikteki diğer sürücülerin, aman bu motordur,  dokunmadan sollarım, sollama yapsam ona çarpmadan şeride girerim gibi önyargılarını önlemiş oluyorsunuz...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti hakanerdogan » 05 Eyl 2008, 19:12

aman hocam estağfurullah sizin bildikleriniz elbette doğru ben hayatımda motosiklete bile dokunmadım.

ama bilmiyorum yani ankarada olduğum içinde böyle düşünmüş olabilirim, resmen motorsikletleri GÖRMEZDEN GELİYORLAR...

nası olsa çekilir, gitsin bulsun yolunu şeklinde bi tutum hakim...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir