Onu ayık gören olmadı!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Onu ayık gören olmadı!

İleti erbilgs » 03 Eyl 2008, 19:55

Onu ayık gören olmadı!

 


 

Kuruçeşme'de tekne sahipleri, boğazda 50'ye yakın ördek ve 10 tane kaz besliyor. Tekne sahiplerinin "Geceleri alemcilerle takılıp içki içiyor" dediği Hasan isimli ördek ise yürümekte zorlanıyor.

Kuruçeşme'de bulunan tekne sahipleri, baktıkları 50'ye yakın ördek ve 10 kazı her sabah kendi elleriyle besliyor. Atılan ekmeklerden martılar da nasibini alırken, ördekler arasında en dikkat çekeni "Hasan" oldu. Tekne sahiplerinin Hasan ismini verdiği ördek, aldığı alkolün etkisiyle yürümekte zorlanıyor. Diğer ördeklerin aralarına bir türlü almak istemedikleri Hasan, sadece su içmek için grubun yanına yaklaşabiliyor.

Tekne sahiplerinden Kadir Kaçmaz, "Bu tutku ilk başta ördekle başlamıştı. Daha sonra kaz bulduk. Şimdi kaz da besliyoruz. Vatandaşlar buradan geçerken adeta bir hayvanat bahçesinden geçiyormuş gibi burayı izliyorlar. Ördek ve kazlara denizin ortasında bir kulübe yaptık. Akşamları oraya gidiyorlar" dedi.

Kaçmaz, Hasan ismini verdikleri ördeğin diğer ördekler tarafından dışlandığını belirterek, "Hasan insanlara çok yakın. Gece yaşantısından dolayı diğer ördekler onu arasına almıyor. Hasan farklı ortamlarda bulunduğu için ördekler onu dışlamış durumda" diye konuştu.

 
erbilgs
Yeni Üye
Yeni Üye
 
İleti: 7
Kayıt: 24 Mar 2008, 13:58

İleti elegance » 03 Eyl 2008, 20:06

bizim burdada termibnalde mehmet cavus vardı onuda ayık gören olmamış daha
elegance
CLASSIC
CLASSIC
 
İleti: 211
Kayıt: 15 Şub 2008, 22:40
Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti ilk aşk » 03 Eyl 2008, 20:35

gayserili fatihide ayık gören olmadı (formenci)
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye
 
İleti: 0
Kayıt: 14 Ekm 2007, 23:51


Genel Sohbet ve PaylaşımKimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir