flemenkce bilen varmı yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

flemenkce bilen varmı yardım

İleti ilk aşk » 05 Eyl 2008, 23:30

hallo
   liebe
wie geht s ihnen?
ıch hatte die Einladung gerne angenomen.Aber heute können sie lieder nicht kommen.weil Ich sehr krank bin.neulich hatte ıch schmerzen an der rechten siete.ıch muss einen arzt aufsuchen.ich fühle mich gar nicht wohl,ıch bitte um entsuldigung,vilen dank für ihre einladung,sie sind sehr nett,ıch hoffe,wir sehen uns wieder,
    pass auf dich!    twingo -skodam.com
                     viele grüsse
                                   deine ilk aşk

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti irfant » 05 Eyl 2008, 23:30

[quote="hakanerdogan"]hıh hiç havalanma, bei der vorbereitungs klasse, war ich in istanbul, cağaloğlu anadolu gymnasium... deshalb kann ich ein bisschen deutsch.  die wörter  das du geschrieben  hast, sind nicht deutsch, sie sind nur namen...

(bakalım irfan hoca ne dicek)
[/QUOTE]

Du kannst ja gerade sehr gut Deutsch, ich hoffe dass du auch sehr gut sprechen kannst...

Und andererseits:

Sieht Klasse aus = Sounds great = Gayet iyi anlamında...

Javol, du kannst = Yes you can = Elbette yapıyorsun (konuşuyorsun)
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti hakanerdogan » 05 Eyl 2008, 23:31

cidden sen mi yazdın engin abi Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti elegance » 05 Eyl 2008, 23:31

[quote="hakanerdogan"] [quote="elegance"][quote="hakanerdogan"]hıh hiç havalanma, bei der vorbereitungs klasse, war ich in istanbul, cağaloğlu anadolu gymnasium... deshalb kann ich ein bisschen deutsch.  die wörter  das du geschrieben  hast, sind nicht deutsch, sie sind nur namen...

[/QUOTE] benim almancam cok süperde biraz kelimelerin anlamlarını unutuyorum yoksa turist cıksa karsıma ondan iyi bilirim yukardada saydım hatırladıklarımıLOLLOLLOL[/QUOTE]

güzel bi kız görürsen de ki, kommst du mit ins kino?
[/QUOTE] oda nedemek la biliyom almanca ama tam anlamını degilde bi kaç kelimeninn anlamını sölesendae yeter
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti ilk aşk » 05 Eyl 2008, 23:32

[quote="hakanerdogan"]cidden sen mi yazdın engin abi Smile [/QUOTE]

5 yıl almanyada kaldım köln de Wink
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 05 Eyl 2008, 23:36

[quote="irfant"][quote="hakanerdogan"]hıh hiç havalanma, bei der vorbereitungs klasse, war ich in istanbul, cağaloğlu anadolu gymnasium... deshalb kann ich ein bisschen deutsch.  die wörter  das du geschrieben  hast, sind nicht deutsch, sie sind nur namen...

[/QUOTE]

Du kannst ja gerade sehr gut Deutsch, ich hoffe dass du auch sehr gut sprechen kannst...

Und andererseits:

Sieht Klasse aus = Sounds great = Gayet iyi anlamında...

Javol, du kannst = Yes you can = Elbette yapıyorsun (konuşuyorsun)
[/QUOTE]

bitek javolu anlamamıştım, dedim sehen görünmek klasse sehen de iyi görünmektir heraldeSmile

ich bedanke ihnen...

ingilizce öğrendik o kadar 8 yıl ömrümü yedi, baktım herkes 2 dil istiyo ben advance olmuşum ne çare, dedim 2 dil yapacam yazıldım almanca anadolu lisesine. bu sene  üniversite ing. hazırlık okuyup  goethe ye gidecem. belki ileride avantajını görürüm. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 05 Eyl 2008, 23:37

[quote="ilk aşk"][quote="hakanerdogan"]cidden sen mi yazdın engin abi Smile [/QUOTE]

[/QUOTE]

hadi yav, was meinen sie über die deutsche frauen? Tongue
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 05 Eyl 2008, 23:38

[quote="elegance"][quote="hakanerdogan"] [quote="elegance"][quote="hakanerdogan"]hıh hiç havalanma, bei der vorbereitungs klasse, war ich in istanbul, cağaloğlu anadolu gymnasium... deshalb kann ich ein bisschen deutsch.  die wörter  das du geschrieben  hast, sind nicht deutsch, sie sind nur namen...

[/QUOTE] benim almancam cok süperde biraz kelimelerin anlamlarını unutuyorum yoksa turist cıksa karsıma ondan iyi bilirim yukardada saydım hatırladıklarımıLOLLOLLOL[/QUOTE]

güzel bi kız görürsen de ki, kommst du mit ins kino?
[/QUOTE] oda nedemek la biliyom almanca ama tam anlamını degilde bi kaç kelimeninn anlamını sölesendae yeter[/QUOTE]

sen de bişi olmaz.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ilk aşk » 05 Eyl 2008, 23:41

[quote="hakanerdogan"] [quote="ilk aşk"][quote="hakanerdogan"]cidden sen mi yazdın engin abi Smile [/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

abicim ne bileyim kandırdılar bizi sizi köln e götürüyoz diye aldılar paramızı koydular kamyonun arkasına istanbul a bıraktılar benim için o gün bu gün köln istanbul dur .......LOL
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 05 Eyl 2008, 23:44

[quote="ilk aşk"][quote="hakanerdogan"] [quote="ilk aşk"][quote="hakanerdogan"]cidden sen mi yazdın engin abi Smile [/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

abicim ne bileyim kandırdılar bizi sizi köln e götürüyoz diye aldılar paramızı koydular kamyonun arkasına istanbul a bıraktılar benim için o gün bu gün köln istanbul dur .......LOL
[/QUOTE]

tam türk filmi LOL
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir