fabia 307 :D

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia 307 :D

İleti ufuk05 » 08 Eyl 2008, 02:20

Arkadaşlar bu akşam çorlu avantajın orda 307 ile ışıklarda ufak çaplı bi yarış yaptık.Kırmızı ışıkta beklerken benim müzikte hafiften açık yanıma 307 yanaştı.İçindeki arkadaşta baya artis bişeydi.Beklerken aragaz felan teybin sesini yükselti.hafiften müziğin sesini açınca dersini almış oldu.Başladı aragaz vermeye benimde açık hava filtresi sağolsun yüklendim.Yüzüne baktığımda ben neye denk geldim dediği anlaşıyordu.kalkışta asıldı bende yüklendim 3 vites bittiğinde önüne geçmiş oldum.Güzel bi tecrübeydi.Arabamdan müthiş bi keyif aldım.Benim için güzel bi an oldu.pejocularada kapak olsun Big%20smile

ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 08 Eyl 2008, 02:25

Tebrikler ama Hız Felakettir...

sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ufuk05 » 08 Eyl 2008, 02:27

Haklısın.Hız için müsait bi yol.Problem yaratacak bi yer değil
ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 08 Eyl 2008, 03:13

bende demin amcamlardan gelirken istanbul yolunda otobüs selektör yaptı, (mercedes travego) 130 la yetişemedim LOL dahada basmadım yavaşladım mazallah radara neyim gireriz. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti umt_d » 08 Eyl 2008, 03:16

Şu hız felakettir lafını hiç sevmem terliyken su içme demek gibi bişey Smile
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 08 Eyl 2008, 03:19

[quote="umt_d"]Şu hız felakettir lafını hiç sevmem terliyken su içme demek gibi bişey Smile[/QUOTE]

hızı aptalca yapmak felakettir, şimdi ben 1 kilometre önümü görüyom sol şerit bomboş çevreyolunda yol kalas gibi dümdüz. 170 le gitsem nolacak... araba maraba yok bişi yok. 0 km almışım tekeri mi kopacak... bu hız felaket değil. yolları ezberlemişim.

ama başka araçların olduğu, çok uzun önünü net göremediğin, pek bilmediğin yolda faşırdamak felakettir tabiki...

her hız felaket olmaz, düşünerek mantıklı basarsan pek sorun yaşamazsın.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti farukege » 08 Eyl 2008, 03:21

Aman dikkat otobüs çekici ve boş kamyonlardan uzak durun yarışmak için dogru tercih degiller..

Kullanıcı avatarı
farukege
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: FABİA 2008 1.6 OTM

İleti hakanerdogan » 08 Eyl 2008, 03:25

[quote="farukege"]

Aman dikkat otobüs çekici ve boş kamyonlardan uzak durun yarışmak için dogru tercih degiller..

[/QUOTE]

benim istanbul yolu hız limitim kendimce 130, çevreyolu hız limitim 170. ama gel gör ki travegoya 130 la şerefsizim yetişemedim, çok şaşırdım. yav bunun takosu yok mu, hız limiti yok mu... hala şaşkınlık içindeyim. demek ki polisleri bi şekilde hallediyorlar.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti elegance » 08 Eyl 2008, 13:41

[quote="hakanerdogan"]bende demin amcamlardan gelirken istanbul yolunda otobüs selektör yaptı, (mercedes travego) 130 la yetişemedim LOL dahada basmadım yavaşladım mazallah radara neyim gireriz.  [/QUOTE] dün bende radarın önünden 102 gibi bi hızla gectim.tam radfar arabasının önünden gecerken radar arabasının önüne dogru bi 50 nc yanasıyodu o sırada ben gectim beni algılayamadı heral ama benbim moral sıfır şimdi ilerde cevirirler diye bekliyom sürat 80 e indi cevirmenin önünde 60 a kadar düştüm bewni cevircekler diye cevirmediler heralde o 50 nc sayesinde yırttık bundan sona gündüz gerekmesikçe yola cıkmamakşam 6 dan sonra cıkarım birde anasını satıyım benim arabyı 90 da dizginleyemiyom kendi akıp gidiyo benimki hadi neysede o x5 lerin sahipleri nası sabrediyo acaba
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti baha » 08 Eyl 2008, 13:47

[quote="ufuk05"]
Arkadaşlar bu akşam çorlu avantajın orda 307 ile ışıklarda ufak çaplı bi yarış yaptık.Kırmızı ışıkta beklerken benim müzikte hafiften açık yanıma 307 yanaştı.İçindeki arkadaşta baya artis bişeydi.Beklerken aragaz felan teybin sesini yükselti.hafiften müziğin sesini açınca dersini almış oldu.Başladı aragaz vermeye benimde açık hava filtresi sağolsun yüklendim.Yüzüne baktığımda ben neye denk geldim dediği anlaşıyordu.kalkışta asıldı bende yüklendim 3 vites bittiğinde önüne geçmiş oldum.Güzel bi tecrübeydi.Arabamdan müthiş bi keyif aldım.Benim için güzel bi an oldu.pejocularada kapak olsun Big%20smile
[/QUOTE] ah be güzel kardeşim iyi bir şeymi yaptığın bu sitede yeni şöför olarak yetişen kişilerde olabilir örnek olmamız lazım
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 08 Eyl 2008, 13:49

[quote="baha"][quote="ufuk05"]
[/QUOTE] ah be güzel kardeşim iyi bir şeymi yaptığın bu sitede yeni şöför olarak yetişen kişilerde olabilir örnek olmamız lazım[/QUOTE] ya öyle diyosunda şimdi birinin gaza bastım şunu bunu geçtim demesiyle gaza gelcekse şöför hiç olmasındaha iyi
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti baha » 08 Eyl 2008, 13:54

adam paragrafı okuyup sonra aracıyla ışıklarda benim skodada neler yapar diye deneyen mutlaka çıkar.
baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HTP » 08 Eyl 2008, 14:02

yaw su hız felakettiri bırakın bir tadını cıkarsın insanlar hemen muhabbetin icine limon sıkılıyor.Kalkıs yarısından bisey olmaz yol musaitse.
Abd de bu gelenek gibi birsy mesela ıskta denk gelirse insanlar zevk icin yapar. Simdi biri cıkar burası Abd degil der eee ne yapalım acımızddan ölelim mi.

He bu arada helal olsun kardesim eline vermissin arkadasın (rahat olun biraz ya burası askeriye degil)
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti elegance » 08 Eyl 2008, 14:15

[quote="HTP"]yaw su hız felakettiri bırakın bir tadını cıkarsın insanlar hemen muhabbetin icine limon sıkılıyor.Kalkıs yarısından bisey olmaz yol musaitse.
Abd de bu gelenek gibi birsy mesela ıskta denk gelirse insanlar zevk icin yapar. Simdi biri cıkar burası Abd degil der eee ne yapalım acımızddan ölelim mi.

He bu arada helal olsun kardesim eline vermissin arkadasın (rahat olun biraz ya burası askeriye degil)[/QUOTE] heç kardesim demi yani arabasına ve kendine güvenene basar gaza
elegance
CLASSIC
CLASSIC

İleti ufuk05 » 08 Eyl 2008, 15:00

birincisi ben işi bilip işe gitmeme taraftarıym.Yarın birgün o iş kendi başıma geldiğinde nasıl hareket edeceğimi bilirim üstesinden gelirim diye düşünüyorum.İşi öğrenirkende adım adım öğrenmeyi tercih ederim.İkinci olarak yeni şöför arkadaşlara belirtim benim kalkış yaptığım yol yeni yapılan 2 şerit+1 emniyet şeridi olan rahat 180-200 km hız çıkabileceğiniz düz bi yol Hiçbir tehlikesi yoktu.Sakın tehlikeli yarışlara girmeyin cıs olursunuz.Arkadaslar bu arada çok abartmışsınız kefke yolunda resimlerini çekseydim.Ankaralı arkadaşlara belirtim.İstanbul yolundan daha düzgün ve geniş bir yol.Problem yok rahat olun
ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti crash » 08 Eyl 2008, 16:11

Amanın pejoculara kapak olsun dedi burda bana gelen bi laf var LOL bendede 133 nm torklu 90 bg 207 var kapışalımmı ama bir şartla senin fabia 101 bg ise yanaşmam onu bil.Ama 75 bg ise olabilir yani LOL şaka bir yana bendede fabia vardı 101 olandan senin gibi bende çok kişinin icabına baktım gerçekten dehşet gidiyodu özellikle 3000 devirden sonra piskopata bağlanıyodu araç ASR falan olmasa zaptedemezsin zaten adamlar boşa koymamış zaten o sistemi...
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 08 Eyl 2008, 16:14

ben düz yolda tenezzül etmem yarışa. Tongue rampaya gel  195 nm Tongue

nolacak topu topu 80 beygir.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ufuk05 » 08 Eyl 2008, 16:19

[quote="crash"]Amanın pejoculara kapak olsun dedi burda bana gelen bi laf var LOL bendede 133 nm torklu 90 bg 207 var kapışalımmı ama bir şartla senin fabia 101 bg ise yanaşmam onu bil.Ama 75 bg ise olabilir yani LOL şaka bir yana bendede fabia vardı 101 olandan senin gibi bende çok kişinin icabına baktım gerçekten dehşet gidiyodu özellikle 3000 devirden sonra piskopata bağlanıyodu araç ASR falan olmasa zaptedemezsin zaten adamlar boşa koymamış zaten o sistemi...[/QUOTE]
benimki 101 olanından arkadaşımda 207 var kullandı pejoyu sallar diyo :D
ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir