fabia 307 :D

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia 307 :D

İleti elegance » 10 Eyl 2008, 21:02

tab abi 206 motoru koyuyolar 1.4 hdi ye 1.4 68 hp yetermi o arabaya kıcını kaldıramaz ama eger 1.4 hdi ise düzlükte ben onu 1.4 clio ile bile gecerim

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti kadir_ » 10 Eyl 2008, 23:20

[quote="hakanerdogan"]
[quote="umt_d"]Şu hız felakettir lafını hiç sevmem terliyken su içme demek gibi bişey Smile[/QUOTE]

hızı aptalca yapmak felakettir, şimdi ben 1 kilometre önümü görüyom sol şerit bomboş çevreyolunda yol kalas gibi dümdüz. 170 le gitsem nolacak... araba maraba yok bişi yok. 0 km almışım tekeri mi kopacak... bu hız felaket değil. yolları ezberlemişim.

ama başka araçların olduğu, çok uzun önünü net göremediğin, pek bilmediğin yolda faşırdamak felakettir tabiki...

her hız felaket olmaz, düşünerek mantıklı basarsan pek sorun yaşamazsın.
[/QUOTE]

Bu dediğin  yol ipsaladan istanbul arasında var atık ibre sonuna dayandı o yolda 6500 gördüm arkamdan bana audi Q7 sellektör apmaya başladım ki hızım 230 felandı yuh dedim içimden adamın arabası yeniydi gerçi o yol çok felaket hava alanı gibi 2-3 km ileriyi görüyosun en az adam yorgunsa çok rahat uyur o yoldaConfused
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 11 Eyl 2008, 03:57

[quote="kadir_"]
[quote="hakanerdogan"]
[quote="umt_d"]Şu hız felakettir lafını hiç sevmem terliyken su içme demek gibi bişey Smile[/QUOTE]

hızı aptalca yapmak felakettir, şimdi ben 1 kilometre önümü görüyom sol şerit bomboş çevreyolunda yol kalas gibi dümdüz. 170 le gitsem nolacak... araba maraba yok bişi yok. 0 km almışım tekeri mi kopacak... bu hız felaket değil. yolları ezberlemişim.

ama başka araçların olduğu, çok uzun önünü net göremediğin, pek bilmediğin yolda faşırdamak felakettir tabiki...

her hız felaket olmaz, düşünerek mantıklı basarsan pek sorun yaşamazsın.
[/QUOTE]

Bu dediğin  yol ipsaladan istanbul arasında var atık ibre sonuna dayandı o yolda 6500 gördüm arkamdan bana audi Q7 sellektör apmaya başladım ki hızım 230 felandı yuh dedim içimden adamın arabası yeniydi gerçi o yol çok felaket hava alanı gibi 2-3 km ileriyi görüyosun en az adam yorgunsa çok rahat uyur o yoldaConfused
[/QUOTE]

okula gidip geleceğim yola baktım, TEM in devamı çevreyolundan gidiyorum, 40-50 km kadar bildiğin dümdüz otoban abi. belki bi 200 dayarsam forumda parti verecem LOLLOL

230 ne abi ya helal olsun senin octiye. 1.8T iyiymiş maşaallah. tabi benzindedir o canım Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir