Üsteğmen oldu, bir hafta sonra şehit düştü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Üsteğmen oldu, bir hafta sonra şehit düştü

İleti elegance » 08 Eyl 2008, 13:56

Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Beyyurdu ile Çubuklu köyleri kırsalında pusu kuran teröristlerin askeri birliğe düzenlediği saldırı sonucu şehit düşen Murat Ergül'ün Kırşehir'deki evine ateş düştü.

3 er ve 3 geçici köy korucusu ile birlikte şehit olan Üsteğmen Murat Ergül'ün Kırşehir'deki evi acı haber sonrası yakınlarının akınına uğradı

Kırşehir Belediye Başkanı Halim Çakır'ın da yeğeni olan Üsteğmen Murat Ergül'ün acılı annesi Halime Ergül, kendisini görüntülemeye gelen basın mensuplarına ''Düğünümüz mü oldu da çekiyorsunuz?'' diyerek sitem etti. Şehit Üsteğmen'in babası Hacı Hüseyin Ergül yaşadığı büyük acı sonrası sağlık görevlilerinin uyuşturucu iğne yapması ile sakinleşirken, şehit üsteğmenin evine akın eden yakınları sinir krizleri geçirdi.

Belediye Başkanı Çakır, şehit yeğeninin bayramı ailesinin yanında geçirmek istediğini söylerken, "Şehidimiz bu yıl düğününü yapacaktı. Vatan sağolsun, Kırşehirliler'in başı sağolsun. Ama, şu bilinsin ki bu vatan ve topraklar kimseye verilmez" dedi. Şehit Üsteğmen'in ailesinin ikamet ettiği apartmanın balkonlarına Türk Bayrakları asıldı. Şehidin haberini alan AK Parti Kırşehir Milletvekili de baba Hacı Hüseyin Ergül'ü yalnız bırakmadı. Murat Ergül'ün 30 Ağustos 2008'de üsteğmen olduğu kaydedildi.

Kırşehir'in Mucur İlçesine bağlı Kızıldağı Yeniyapan Köyü nüfusuna kayıtlı şehidin bugün ikindi namazına müteakip Cacabey Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrasında köyünde defnedileceği bildirildi. 

haberi mynetten okudum sabahda diyorladı ama nereden oldugunu bilmiyordum.sehidimizin köyü ile bizim kendi köyümüzüm arası 6 km.birde belediye başkanının yegeni olmaması lazım sadece aynı köyden bunlar neyse ailesinin bası sağolsunCry

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti BlueVRS » 08 Eyl 2008, 14:00

Zor mesele Allah ailesine sabır versin..
BlueVRS
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 9336 » 08 Eyl 2008, 15:34

Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun. Yakınlarına Allah sabırlar versin.
Çok üzücü bir durum. İnşallah yakın zamanda şu terör olyı bitirilir de böyle üzücü haberler duymayız. Hepsine Allah rahmet eylesin.
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti umutkubat » 08 Eyl 2008, 19:37

Allah rahmet eylesin, Allah ailesine sabır versin, çok büyük acı.
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

İleti FLEYLAK » 08 Eyl 2008, 19:39

Artık kanıksadık şehit haberlerini
Ne yazık

Bizim yöneticilerimiz hesabını sormadığına göre Allaha havale ediyorum

Allah ailelerine sabır versin
FLEYLAK
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 08 Eyl 2008, 21:41

allah rahmet eylesin
ben diyorum çıkarın şu doğuyu tr sınırlarından atın dışarı ne halleri varsa görsünler zaten bi faydaları yok allahın apocuları
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti mehmetunal48 » 09 Eyl 2008, 00:38

[quote="umutkubat"]Allah rahmet eylesin, Allah ailesine sabır versin, çok büyük acı.[/QUOTE]allah rahmet eylesin ve sabırlar versin yakınlarına.CryCryCry
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti gurdal07 » 09 Eyl 2008, 00:46

[quote="alwaysloser"]allah rahmet eylesin
ben diyorum çıkarın şu doğuyu tr sınırlarından atın dışarı ne halleri varsa görsünler zaten bi faydaları yok allahın apocuları
[/QUOTE] yanlış düşünüyosun
adam doğuyu alıp oturacakmı daha içlere de sızcak  bu sefer iç anadoluyu sarcaklar bizim milliyetçileri nüfus olarak bastırcaklar istanbuldaki gibi kendi mahallelerinde kral olcaklar

bunlar normal insan değilki af edersin it gibi bi doğurmaya başladımı 8-10 tane doğuruyo abicim bunlar  sen doğuyu vercen bi süre sonra gelcek senden ankarayı istiyecek yani
Kullanıcı avatarı
gurdal07
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favo29 » 09 Eyl 2008, 00:55

Allah terörün sahiplerinin belasını versin.Ramazan günü duam kabul olur inşallah.
favo29
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fmaka » 09 Eyl 2008, 00:59

Allah kalanlara sabırversın zor bır durum.
ama şehit olmakta herkese nasıp olmaz.

fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti fmaka » 09 Eyl 2008, 01:02

[/QUOTE]

bunlara hadı gıdın dogu sızın olsun desen bırtanesı yerınden kıpırdayıp ızmırı ıstanbulu ankarayı adanayı mersını vs bırakıp ta kusura bakmayın doguya gıdemez.........

bunlarınkı sadece ve sadece maşalık ve piyonluk.karakter ve mızac meselesı.

bız gecmıste bunlarla yaşamadıkmı?

ozaman ne den yoktu?

şimdi neden var?

sadece güçlü ve sözünü geçiren ülke olursanız dediğiniz olur.yok gücünüz zayıf olursa başkalarının dediği olur.Angry
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti alwaysloser » 09 Eyl 2008, 01:25

ver doğuyu çek sınırı girecek olursa vur gitsin döşe mayını da acıma itlere onlar bizim askerlerimize acıyomu hem ne için uğraşıyoar bizlerle ne geçio ellerine kürtlerden nefret ediyorum kürt varsa kusura bakmasın meclise bile girdi terörist apocular neyse atılacaz siteden uzatmayım
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti azakoglultd » 09 Eyl 2008, 01:36

eceli gelen itler cami duvarına işermiş , hiiç merak etmeyin bizde ne cami biter nede bu itlerin boğazını parçalayacak kurt biter bizde.

kim bilir şu an kaç tanesi gecenin karanlığın da dağlarda it köpek peşinde.

allah beresinin rengi ne olursa olsun biz burda sıcacık evlerimizde rahat rahat muhabbet ederken karanlıkta ufku gözetleyen aslanlarımıza sabır ve takat versin.
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti FWD » 09 Eyl 2008, 01:43

[/QUOTE]

Bu dediğin ben yaşadığım sürece olmayacak... Gerisini bilmem artık...
FWD
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 09 Eyl 2008, 02:12

Bu kadar kolaymı kazanıldı bu topraklar ki bu kadar kolay veriyorsunuz..

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti azakoglultd » 09 Eyl 2008, 02:24

Clap[quote="mygokhan"]

Bu kadar kolaymı kazanıldı bu topraklar ki bu kadar kolay veriyorsunuz..

[/QUOTE]

ClapClapClap
CryClap
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sinnex » 09 Eyl 2008, 02:37

[quote="alwaysloser"]ver doğuyu çek sınırı girecek olursa vur gitsin döşe mayını da acıma itlere onlar bizim askerlerimize acıyomu hem ne için uğraşıyoar bizlerle ne geçio ellerine kürtlerden nefret ediyorum kürt varsa kusura bakmasın meclise bile girdi terörist apocular neyse atılacaz siteden uzatmayım[/QUOTE]

Yok o kadar kolay değil kimseye verilecek bir karış toprağımız yok...

sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Adar » 09 Eyl 2008, 03:02

doğuyu batıyı vermenin derdine düşeceğinize, kavgasız savaşsız bir ülkemiz olsunun derdine düşülse bunlar yaşanırmı. madem cahil insanlarımız kandırılıp bu ülkeye silah sıktırılıyor deniliyor o zaman hepimiz bi cahili eğitelim ki bu ülkede kan göz yaşı olmasın

lanet okunarak, vererek asarak keserek malesef 30 yıldır bitmedi bitecek gibide görünmüyor, herkes elini taşın altına sokmalı bence, ya topyekün halk ayaklanması olacak, yada topyekün bu iş çözülecek ben başka alternatif göremiyorum, siyasiler boş laf üretmekten başka birşey yapmıyor, ordu dağlardan inmiyor kim kime ne diyecek şaşırmış

herkes bir kişiyi kurtarsa, 30 yılda yönetimlerin yapamadığını on yılda halk kendi yapar
Adar
CLASSIC
CLASSIC

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir