FB-Hacettepe

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FB-Hacettepe

İleti ilk aşk » 14 Eyl 2008, 22:30

[quote="weyis"]kim ne derse desin fenerin kadrosu son on yılın en kötü kadrosu.teknik adam dahil.

aziz yıldırım istese milli takımın kadrosunu fenere getirirdi.neüdüğü belli olmayan yıldız diyerek dünya bir para verdiği adamların yerine türkiyenin en iyi oyuncularına o paranın yarısını bile vermiyor.

bence aziz yıldırım bu takımın başarılı olmasını istemiyor.

[/QUOTE]

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap  tespitler çok doğru

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 14 Eyl 2008, 22:39

Sizin Fenerbahce GüNülL vermiş Arkadaşların Görüşü Ayrı Olabilir Saygı Duyarım ama.!!

Benim Görüşüm ise Ben Şampiyon oluyoruz büyük Takımız diye Fenerbahce tutmuyorum Gönülden Bağlıyım. Eğer Ben Şampiyonluk , Kupa Hasreti ile Yansam Real Madrid Liverpool Gibi Takımları turarım

Gene Fenerbahceli Arkadaşlara Hatırlatırım Bir Değerli islam Cupi'nin Bir Sözü vardır.''Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü,ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz.''
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 14 Eyl 2008, 22:43

fener taraftarı şampiyonluklara alışmıştır....1-2 sene şampiyon olma taraftar ayaklanır homurdanır .........
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 14 Eyl 2008, 22:45

[quote="weyis"]kim ne derse desin fenerin kadrosu son on yılın en kötü kadrosu.teknik adam dahil.

aziz yıldırım istese milli takımın kadrosunu fenere getirirdi.neüdüğü belli olmayan yıldız diyerek dünya bir para verdiği adamların yerine türkiyenin en iyi oyuncularına o paranın yarısını bile vermiyor.

bence aziz yıldırım bu takımın başarılı olmasını istemiyor.

[/QUOTE]

diyene BakWinkLOL

siz kendinize Bakın!! cok Biliyorsanız neden Şampiyonlar liginden elendiniz? katılsa idiniz.  LOLLOLLOL

Hee Yoksa Bazı Şeyler  Tesadüf mü?Wink

serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 14 Eyl 2008, 22:48

Ayırca Galatasaraylı Arkadaşlarında Fenerbahce Hakkında Bu Kadar Bilgi SAhibi olması bir kıskanclık Havasına girmiş demektir. Yemin ederim ben Futbol la bu kadar ilgilenirim Rakip Takım kim Ne kadar para Kazanır bilemem. hee Ülkemizde ne Mühendisler Acıkta Ne Lise Mezunları Zengin Bu nasıl oluyor?
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti elegance » 14 Eyl 2008, 22:52

ya millet futbodan ne anlarmış ya bi ben anlamyom heralde aslında takımda tutmamda nllet sordugunda ne tutuyon diye demek için gsliyiz diyom niyeyse futbol ban bu kadar cekici gelmiyo
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti weyis » 14 Eyl 2008, 23:15

[quote="serdar89"]Ayırca Galatasaraylı Arkadaşlarında Fenerbahce Hakkında Bu Kadar Bilgi SAhibi olması bir kıskanclık Havasına girmiş demektir. Yemin ederim ben Futbol la bu kadar ilgilenirim Rakip Takım kim Ne kadar para Kazanır bilemem. hee Ülkemizde ne Mühendisler Acıkta Ne Lise Mezunları Zengin Bu nasıl oluyor? [/QUOTE] nasıl bilmeyiz fenerin parasını,son on yıldır parayla gündeme geliyor.bir fenerliyle futbol konuşmaya kalksanız ikinci dakikada paradan bahseder.nekadar çok paralarının olduğunu.statlarının avrupa düzeyinde olduğunu bir futbolcudan kaç para kazandıklarını.avrupamı diyorsun,bakalım kimin başarıları çok.
weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti weyis » 14 Eyl 2008, 23:20

futbol benim için bir tutku yada bir sevgi değildir.sadece eğlence ve heycandır.yenerse sevinir,arkadaşlarıma takılırım.yenilirse sinirlenir kızarım.

tuttuğum takım batsa bile canım sağolsun,iki ay sonra unutur giderim.

weyis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 15 Eyl 2008, 00:46

[quote="weyis"]futbol benim için bir tutku yada bir sevgi değildir.sadece eğlence ve heycandır.yenerse sevinir,arkadaşlarıma takılırım.yenilirse sinirlenir kızarım.

tuttuğum takım batsa bile canım sağolsun,iki ay sonra unutur giderim.

[/QUOTE]

İşte Galatasaraylı ile Fenerbahce Arasındaki Fark. Zaten Kedi Giller değilmisiniz Alayınız böyle NanKörLOLLOLLOLLOL

Ben ise ; Varsın elalem şampiyon olsun
Eğlensin çoşsun sevine dursun
Sen kupaları alamasanda
Ne diyelim Fenerim canın saolsun
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti crash » 15 Eyl 2008, 03:56

İslam Çupinin sözü çok doğru bence.Türkiyede üç büyük klüp var galatasaray, beşiktaş ve trabzon birde çok büyük bir tane klüp var oda FENERBAHÇE.Fenerbahçenin büyüklüğü başka şanı başka namı başka forması başka fenerbahçelilik anlatılamaz sadece yaşanır.Yani biz ne kadar anlatsakta anlamazsınız.O çubuklu formanın ne anlama geldiğini o formayı sırta geçirince o amblemi taşıyınca neler hissetiğimizi bilemezsiniz.
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 15 Eyl 2008, 11:16

ruhsuzlar diyorum ben tarifim bu olacak Thumbs%20Down
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 9336 » 15 Eyl 2008, 11:24

[quote="ilk aşk"]ruhsuzlar diyorum ben tarifim bu olacak Thumbs%20Down[/QUOTE]
Bismillah, güne hızlı başlamışızConfused Öncelikle günaydın.Tongue
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti kemaI » 15 Eyl 2008, 12:22

Bir fenerliyle asla tartışmam. Çünkü gerçekleri göremiyecek kadar laciverttir gözleri. GS ile FB bugüne kadar ki  arasında yaptığı  maçlarda FB üstün desin kabul ederim. Ama ben bugüne kadar ki sportif alanda en başarılı takım GS desem o kabul etmez. Bu yüzden tartışmaya da gerek kalmaz.
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti agros » 15 Eyl 2008, 14:12

[quote="kemaI"]Bir fenerliyle asla tartışmam. Çünkü gerçekleri göremiyecek kadar laciverttir gözleri. GS ile FB bugüne kadar ki  arasında yaptığı  maçlarda FB üstün desin kabul ederim. Ama ben bugüne kadar ki sportif alanda en başarılı takım GS desem o kabul etmez. Bu yüzden tartışmaya da gerek kalmaz. [/QUOTE]

+1000
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti ilk aşk » 15 Eyl 2008, 14:43

argonesi almak başta hata
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar89 » 15 Eyl 2008, 14:47

[quote="kemaI"]Bir fenerliyle asla tartışmam. Çünkü gerçekleri göremiyecek kadar laciverttir gözleri. GS ile FB bugüne kadar ki  arasında yaptığı  maçlarda FB üstün desin kabul ederim. Ama ben bugüne kadar ki sportif alanda en başarılı takım GS desem o kabul etmez. Bu yüzden tartışmaya da gerek kalmaz. [/QUOTE]

İşte Gene Bir Kedi Görüşü.. Sadece Futbol değil dir Fenerbahce. Fenerbahceli olmak Ayrıcalıktır denmiş neden Hiç Araştırdınımı??

Biz Sadece Futbol klubü değiliz.. Senin Sportif anlamda dediğin Futbolu? Benim Sportif denildimi (kürek,Yelken,masa tenisi,yüzme,boks)Bizimm Göz Rengimiz Hakkında Konuşmusun ama Sen Sportif ile Futbolu bir tutmuşsun aCaba Sen ne Renk Görüyorsun? :D

Sportif Başarıları Bayan Voleybooll Takımı KÜME Düştü. Bu Sportif bir Başarıdır..:D

Tamam futbol Desen Kabul ederim. Ama Cahil Cahil Konuşmayın Sportif nedir araştır?
serdar89
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 15 Eyl 2008, 14:48

aurelio gibi adamı 3 kuruş için yolladılar, Tuncay gitti takımın ateşleyicisiydi, zaten her sene bi yabancı forvet değiştirirler. Can Arat desen FB de oynayacak kalibrede adam değil, ee kimler geldi bu adamların yerine? cart curt herifler.Kaleci Volkan'ı çok seviyorum ama sakin olması lazım çok kırmızı yiyor.

Bir Galatasaraylı olarak inşaallah FB bizi ligin başında yanıltmıştır diyorum, umarım toparlanır. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti kemaI » 15 Eyl 2008, 14:56

[quote="serdar89"] [quote="kemaI"]Bir fenerliyle asla tartışmam. Çünkü gerçekleri göremiyecek kadar laciverttir gözleri. GS ile FB bugüne kadar ki  arasında yaptığı  maçlarda FB üstün desin kabul ederim. Ama ben bugüne kadar ki sportif alanda en başarılı takım GS desem o kabul etmez. Bu yüzden tartışmaya da gerek kalmaz. [/QUOTE]

İşte Gene Bir Kedi Görüşü.. Sadece Futbol değil dir Fenerbahce. Fenerbahceli olmak Ayrıcalıktır denmiş neden Hiç Araştırdınımı??

Biz Sadece Futbol klubü değiliz.. Senin Sportif anlamda dediğin Futbolu? Benim Sportif denildimi (kürek,Yelken,masa tenisi,yüzme,boks)Bizimm Göz Rengimiz Hakkında Konuşmusun ama Sen Sportif ile Futbolu bir tutmuşsun aCaba Sen ne Renk Görüyorsun? :D

Sportif Başarıları Bayan Voleybooll Takımı KÜME Düştü. Bu Sportif bir Başarıdır..:D

Tamam futbol Desen Kabul ederim. Ama Cahil Cahil Konuşmayın Sportif nedir araştır?
[/QUOTE]

Sen benim ne dediğimi anladın da işine gelmedi. Çevirdin lafı. Yelkeni, küreği, kazmasının sapı beni ilgilendirmez futbol takımından bahsediyorum ben. Kaç taneniz o saydığın spor dallarından 3 tane sporcunuzun adını ezbere bilir. Ayrıcalıkmış, aman ayrı durun karışmayın insan içine.
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir