LAZİANKE DOĞUM GÜNÜ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

LAZİANKE DOĞUM GÜNÜ

İleti sılver_exelance » 23 Eyl 2008, 01:05

[quote="azakoglultd"] [quote="lazianke"][quote="sılver_exelance"][quote="azakoglultd"]happy birthday to you Big%20smile [/QUOTE] yabancı dil kullanmayalım....Çok güzel ve sade bir dilimiz var ona yönelelim.İyiki doğdun hocam bu aradaClap[/QUOTE]
ikisine de eyvallah...
[/QUOTE]

yav bunada muhalefet oldunuz ya ne diyim.

ben kullanırım kardeşim benim kullanma ruhsatım var cumhuriyet üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatıdan aldım LOLLOLLOL
[/QUOTE] yazık yazık çok üzücü bir durum.Böylelikle canım TÜRKÇE DEN uzaklaşıyorsunuz.İngilizin dilini de edebiyatınıda........LOLLOLLOL

sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti serdar5306 » 23 Eyl 2008, 01:18

doğum günün kutlu olsun hemşo nice mutlu yıllara
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Nereden: Ankara
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti lazianke » 23 Eyl 2008, 01:21

[quote="serdar5306"]doğum günün kutlu olsun hemşo nice mutlu yıllara[/QUOTE]
eyvallah hemşehrim,sağolasın...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti lazianke » 23 Eyl 2008, 01:22

[quote="sılver_exelance"][quote="azakoglultd"] [quote="lazianke"][quote="sılver_exelance"][quote="azakoglultd"]happy birthday to you Big%20smile [/QUOTE] yabancı dil kullanmayalım....Çok güzel ve sade bir dilimiz var ona yönelelim.İyiki doğdun hocam bu aradaClap[/QUOTE]
ikisine de eyvallah...
[/QUOTE]

ben kullanırım kardeşim benim kullanma ruhsatım var cumhuriyet üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatıdan aldım LOLLOLLOL
[/QUOTE]
muhalefet değil kardeş, sadece hatırlatma, kimse bu ülkeyi ve değerlerini bir diğerinden daha fazla sevdiğini iddia edemez...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sılver_exelance » 23 Eyl 2008, 01:24

Bravo hocamClap
sılver_exelance
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilk aşk » 23 Eyl 2008, 01:30

doğum günü güncel
ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti azakoglultd » 23 Eyl 2008, 01:36

[quote="lazianke"][quote="sılver_exelance"][quote="azakoglultd"] [quote="lazianke"][quote="sılver_exelance"][quote="azakoglultd"]happy birthday to you Big%20smile [/QUOTE] yabancı dil kullanmayalım....Çok güzel ve sade bir dilimiz var ona yönelelim.İyiki doğdun hocam bu aradaClap[/QUOTE]
ikisine de eyvallah...
[/QUOTE]

[/QUOTE]
muhalefet değil kardeş, sadece hatırlatma, kimse bu ülkeyi ve değerlerini bir diğerinden daha fazla sevdiğini iddia edemez... [/QUOTE]

la havlee yav şaşırmayın bu eleştrileri hak edebilecek en son adam duruyor karşınızda
adım alper ( yiğit savaşçı ) oğlumun adı batuhan ( cengiz han ın bir torununun ismi ) o ismi ona veren babası kulağına okuyanda dedesidir merak etmeyin

iki latife yapak dedik ingilizce yazdık diye kurdunuz darağacını vurdunuz tabureye can çekişiyoz iyimi LOLLOLLOL atımızdan inip fabişimize bindik diye özümüzü demi kabettik sandınız
azakoglultd
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti carey78 » 23 Eyl 2008, 01:41

nice senelere hocam;
carey78
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 23 Eyl 2008, 08:15

eyvallah kardeşlerim, hep birlikte......
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir