Geçmiş Olsun(Radar)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Geçmiş Olsun(Radar)

İleti lazianke » 23 Eyl 2008, 08:16

diğerlerinde yumuşama olabiliyor ama radarın kaçışı yok, düştünüz mü cezayı yiyorsunuz...

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti goksu » 23 Eyl 2008, 11:34

[quote="kadir_"] Bu gün işten geliyordum arkadan gelen genç bi çocuk ayar etti beni bende biraz gaza dokunmuşum 50 km/h olan yerde 170 le radara girdik 230 ytl ceza yazdı neyse

Bahane uydurdum yırttım cezadan ama öbürü yedi cezayıLOL

Birde hergün geçtiğim yolda yedim çocuk camı açıp yaktın beni abi diyordu en son o durmadan gitti yarın adresine gelir 230 ytlLOLLOL
[/QUOTE]
özrü kabahinden büyük diye buna derler, bir cocuga uyup, 50 ile gidilecek yerde 170 le gidiyorsun. sen yolun yarısını coktan gecmiş adamsın, ne işin var çoluk çocukla. Sonra hergün gazetlerde okuyoruz, direksiyon hakimiyetini kaybenden sürücü korkuluklara girdi benzeri haberleri. Sen eminim ki bana bir şey olmaz diyorsundur ancak böyle bir olay başa bir kere gelir.

En üzücü olan tarafı da, memura yalan söyleyip bir de bunu burda dile getiriyorsun marifetmiş gibi. maden yedin bu haltı çık deki evet hata yaptım memur bey cezama razıyım de. Oruç oruç yalan söylemek ve başka insanları da buna teşvik etmek yakışıyor mu. Bu Türk insanının kafası ne zaman değişecek.

Bu konuya başka mesajım olmayacak, tartişmak için yazmadım. Hepinize iyi çalışmalar.
goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti kadir_ » 23 Eyl 2008, 12:40

[quote="goksu"][quote="kadir_"] Bu gün işten geliyordum arkadan gelen genç bi çocuk ayar etti beni bende biraz gaza dokunmuşum 50 km/h olan yerde 170 le radara girdik 230 ytl ceza yazdı neyse

Birde hergün geçtiğim yolda yedim çocuk camı açıp yaktın beni abi diyordu en son o durmadan gitti yarın adresine gelir 230 ytlLOLLOL
[/QUOTE]
özrü kabahinden büyük diye buna derler, bir cocuga uyup, 50 ile gidilecek yerde 170 le gidiyorsun. sen yolun yarısını coktan gecmiş adamsın, ne işin var çoluk çocukla. Sonra hergün gazetlerde okuyoruz, direksiyon hakimiyetini kaybenden sürücü korkuluklara girdi benzeri haberleri. Sen eminim ki bana bir şey olmaz diyorsundur ancak böyle bir olay başa bir kere gelir.

En üzücü olan tarafı da, memura yalan söyleyip bir de bunu burda dile getiriyorsun marifetmiş gibi. maden yedin bu haltı çık deki evet hata yaptım memur bey cezama razıyım de. Oruç oruç yalan söylemek ve başka insanları da buna teşvik etmek yakışıyor mu. Bu Türk insanının kafası ne zaman değişecek.

Bu konuya başka mesajım olmayacak, tartişmak için yazmadım. Hepinize iyi çalışmalar.
[/QUOTE]

Bu konuda sizede hak veriyorum ama adam 230 ytl dedi ki maaşın çeğreği yapıyor memur biri olarak bu adama çok dokunur tek sebebim bu yoksa 100-150 ytl olsa kaçmazdım cezadan
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti goksu » 23 Eyl 2008, 12:45

[quote="kadir_"] [quote="goksu"][quote="kadir_"] Bu gün işten geliyordum arkadan gelen genç bi çocuk ayar etti beni bende biraz gaza dokunmuşum 50 km/h olan yerde 170 le radara girdik 230 ytl ceza yazdı neyse

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Bu konuda sizede hak veriyorum ama adam 230 ytl dedi ki maaşın çeğreği yapıyor memur biri olarak bu adama çok dokunur tek sebebim bu yoksa 100-150 ytl olsa kaçmazdım cezadan
[/QUOTE]
eleştiriye gösterdiğin anlayışa teşekkür ederim arkadaşım.
goksu
CLASSIC
CLASSIC

İleti berat555 » 23 Eyl 2008, 13:00

göksu arkadaşıma katılıyorum türk insanı hatayı yapar kılıfına uydurur nezamanki hatayı yaptımızda kabul edicez yada kurallara uyucaz polis zoruyla değil!!! insanların haklarına hukukuna sayğılı olucaz işte ozaman uygar medeniyet sevyesine çıkmış olucaz sayğılarımla
berat555
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Adana
Arabanız: fabia II 2008 1.6 Elagance

İleti muratogretmen25 » 23 Eyl 2008, 13:02

valla ben ii yırtmısn falan diyemicem arkadasım yapmıssın bir hata paşa paşa ödiceksin ne yani devlet memurusun diye sana torpil yapılmış bunu da burdan ballandıra ballandıra anlatıyosun. ne yani esnaf olanın ceza yemek hakkı mı ? ClapClapClapClapyazık yanii. gelmeseydin gaza arkadaşım. kazalar işte böyle sorumsuzlar yüzünden oluyor. sohbet bölümüne ekledim bir video bi bak istersen....
muratogretmen25
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti derude » 23 Eyl 2008, 18:04

[quote="goksu"][quote="kadir_"] [quote="goksu"][quote="kadir_"] Bu gün işten geliyordum arkadan gelen genç bi çocuk ayar etti beni bende biraz gaza dokunmuşum 50 km/h olan yerde 170 le radara girdik 230 ytl ceza yazdı neyse

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]
eleştiriye gösterdiğin anlayışa teşekkür ederim arkadaşım.
[/QUOTE]

İki arkadaşı  da ciddi manada tebrik ediyorum.

ClapClapClap

Umarım diyaloglar konusunda hepimize örnek olur.

derude
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 23 Eyl 2008, 18:14

ya şimdi bi tane p.ç gelecek bana artistik yapacak bide dogan gibi arabayla arabama güveniyosam bende basarım.octiavayı tartabilecek bi hızdır 170.cezaya gelincede bakan cocugu akrabası ödemiyo ben niye ödeyim enayimi yazıyo anlımda becerebiliyosam ödemem.sokaktamı süpürüyoruz parayı .veya poıis sizi cevirse 230 lira ceza var öde yada ödemeden git dese hangisini yparsınız.tabiki ödemezsiniz.yani öyle cezayı ödemek isteyenide ilk defa bu sitede görüyorum
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti hakanerdogan » 23 Eyl 2008, 19:06

bilirim ya İMKB yi, çok güzel yerdir, ben çocukken babamla giderdik. güzel bir binası var, hatırladığım tek şey, maslak orduevine giderken orayada uğradığımızdı...

yıl 96-97 falan.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti loveskoda » 23 Eyl 2008, 19:26

Ya arkadaşlar herkes arabasına göre basar... Benim altımda Octavia 20V Turbo motor olacak, ben 50 ile mi gidecem?! 170km/h; yol ve hava durumuna göre değişmekle birlikte o araba için TEST NİTELİĞİNDE BİLE DEĞİLDİR!

Ama bu ülkede hız sınırlarının olmasının nedeni milletin arabasına bakmadan cehennem kaçkını gibi gaza basması...

Almanya da  insanlar arabaları yeterli ise sol şeritte 220km/h bile yapabiliyorlar ve bu YASAL!

DipNot: Almanya da otobanlarda hız sınırı yok... Ancak: sol şeritte tehlike yaratacak kadar eski veya küçük sınıf araçlar gitmiyor, gidenleri de "AutobahnPolizei" çeviriyor zaten...Wink

loveskoda
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 23 Eyl 2008, 21:01

Nu gün biraz daha araştırdım öğrendim ki bunlar 17:00 dan sonra durmamaları lazımmış ama zevk için duruyorlarmış adam radarla uğraşmayı çok seviyormuş uzmanAngryAngryAngryAngry

Nedensede hep beni bulur bunlar

Hakan kardeşim sen beni hatırlarsın o zaman ama küçüksündür ben binanın inşaatından beri ordayım baya eskiyim yaniSmile
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti kadir_ » 23 Eyl 2008, 21:03

[quote="loveskoda"]Ya arkadaşlar herkes arabasına göre basar... Benim altımda Octavia 20V Turbo motor olacak, ben 50 ile mi gidecem?! 170km/h; yol ve hava durumuna göre değişmekle birlikte o araba için TEST NİTELİĞİNDE BİLE DEĞİLDİR!

Ama bu ülkede hız sınırlarının olmasının nedeni milletin arabasına bakmadan cehennem kaçkını gibi gaza basması...

Almanya da  insanlar arabaları yeterli ise sol şeritte 220km/h bile yapabiliyorlar ve bu YASAL!

DipNot: Almanya da otobanlarda hız sınırı yok... Ancak: sol şeritte tehlike yaratacak kadar eski veya küçük sınıf araçlar gitmiyor, gidenleri de "AutobahnPolizei" çeviriyor zaten...Wink

[/QUOTE]

Sorma yahu karadeniz otobanını bilen bilir hava alanı gibi yol yapmışlar hız sınır kaç 90 adamın içi gidiyor birde özlemle gidiyosun yola 1 sene memleketi görmemişsin ve yolunda 1000 km olması cabası koyuyor adamadaAngry
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti elegance » 23 Eyl 2008, 21:09

[quote="kadir_"]Nu gün biraz daha araştırdım öğrendim ki bunlar 17:00 dan sonra durmamaları lazımmış ama zevk için duruyorlarmış adam radarla uğraşmayı çok seviyormuş uzmanAngryAngryAngryAngry

Hakan kardeşim sen beni hatırlarsın o zaman ama küçüksündür ben binanın inşaatından beri ordayım baya eskiyim yaniSmile
[/QUOTE] abi bizim mng kargoda transit kullanan biri var bu radarlar hava kararnca fln cekmiyo dedi.ondan ben gece cıkarım yola sence bu dogrumu
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti kadir_ » 23 Eyl 2008, 22:00

[quote="elegance"][quote="kadir_"]Nu gün biraz daha araştırdım öğrendim ki bunlar 17:00 dan sonra durmamaları lazımmış ama zevk için duruyorlarmış adam radarla uğraşmayı çok seviyormuş uzmanAngryAngryAngryAngry

[/QUOTE] abi bizim mng kargoda transit kullanan biri var bu radarlar hava kararnca fln cekmiyo dedi.ondan ben gece cıkarım yola sence bu dogrumu[/QUOTE]

Yok öyle birşey ama şöyle çekmiyor genelde geceleri uyuyorlar polisler ama yağmurda karda her ortamda çeker radar radyo sinyalleri vy lazer kullanarak hesaplıyorlar ama geceleri daha az radar olur belkide hiç olmaz ama sabah 7:30-8:00 dan sonra her yerde olur gece yola çıkarım bu yüzden genellikle
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti 9336 » 23 Eyl 2008, 22:03

Mustafa(Kadir) arkadaşım, "Yeni trafik cezaları" diye konu açtım. Seni yakından ilgilendiriyorWinkBig%20smile Bir bak istersen.Big%20smile
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti hakanerdogan » 24 Eyl 2008, 19:02

[quote="kadir_"]Nu gün biraz daha araştırdım öğrendim ki bunlar 17:00 dan sonra durmamaları lazımmış ama zevk için duruyorlarmış adam radarla uğraşmayı çok seviyormuş uzmanAngryAngryAngryAngry

[/QUOTE]

ben bacak kadarmışımdır be abi o zaman, ama eminim seni görmüşümdür, hatta babamda görmüştür LOLLOLLOL
görüşmüşlüğümüz var yani. şimdi 19-20 yaşındayım o zaman 8-10 yaşındaymışımdır, maslak kasırlarında top oynardım Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Hataylı » 25 Eyl 2008, 00:04

[quote="kadir_"] Bu gün işten geliyordum arkadan gelen genç bi çocuk ayar etti beni bende biraz gaza dokunmuşum 50 km/h olan yerde 170 le radara girdik 230 ytl ceza yazdı neyse

[/QUOTE]
Radar cezaları görüntülü olduğu için üzgünüm ilgili 2918 sayılı kanunun 51/2b maddesi gereği ruhsat adresini tebligat yolu ile iletilecektir.Geçmiş olsun
Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 25 Eyl 2008, 00:11

[quote="Hataylı"][quote="kadir_"] Bu gün işten geliyordum arkadan gelen genç bi çocuk ayar etti beni bende biraz gaza dokunmuşum 50 km/h olan yerde 170 le radara girdik 230 ytl ceza yazdı neyse

[/QUOTE]
Radar cezaları görüntülü olduğu için üzgünüm ilgili 2918 sayılı kanunun 51/2b maddesi gereği ruhsat adresini tebligat yolu ile iletilecektir.Geçmiş olsun
[/QUOTE]

İnternette yok şu an gelen bir şeyde yok tahminim sildiler
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir