BANKADA ÇALIŞAN VAR MI ARKADAŞLAR?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BANKADA ÇALIŞAN VAR MI ARKADAŞLAR?

İleti sonertevfik » 22 Ekm 2008, 00:20

Arkadaşlar ben 4 yıllık İşletme ve 2 yıllık Halkla İlişkiler bölümü mezunuyum. Bankacılık alanında kariyer yapmak istiyorum. Aramızda bankada çalışan arkadaşlarımdan veya bir tanıdığı bankada çalışan arkadaşımdan bu konuda yardımlarını bekliyorum. Kariyerime bankada gişeden veya eşdeğer uygun bir bölümden başlamak istiyorum.

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti KASIMPŞALI. » 22 Ekm 2008, 01:28

ULKYE BAKK ULKYE  ADAM 4 YILIK AYRI 2 YILIK AYRI OKUL BITIRMIS  BIRDE  KALKMIS  ARABASIOYLA IS ARIYORR   GEKLDE ISYAN ETME  NE DIYEIMKI ALLAH AYRDICIMN OLSUN AGBII   YAZIK AMA BISDEN BIR HALAT O9LMAZ BASIMIZDAKI SEREFLILER   OLADGU HALDE HEPSIDE AYNII:s:s:s:s:s

KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 22 Ekm 2008, 02:21

arkadaşlar bana yardımcı olacak bir dost arıyorum...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti yonetici » 22 Ekm 2008, 02:34

Allah kolaylık versin. Aramızda sanırım bankacı yok olsada referans olabilecek konumda olmayabilir çünkü bu tarz personel alımlarını bankalar merkezden idare ediyor diye biliyorum.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti sinnex » 22 Ekm 2008, 02:37

Denizbank genel müdürlüğüne CV ni verebilirim, ilgilenirsen sinansenol@superonline.com
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 22 Ekm 2008, 23:22

çok teşekkür ederim sinnex kardeşim, çok mutlu olurum cv'mi - posta adresine hemen gönderiyorum...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sinnex » 24 Ekm 2008, 11:35

Mailini aldım ve ilgili arkadaşlara ilettim, hakkında hayırlısı...
sinnex
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 24 Ekm 2008, 15:25

bende iktisat okuyorum ama o kadar çok tırsıyorum ki iş bulamayacam diye. hatta sırf bu yüzden deli gibi yabancı dil kasıyorum. krizde çıktı zaten, Allah verede ben mezun olasıya dek ekonomi düzele...

Allah cümlemize kolaylıklar versin...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti parsanoto » 24 Ekm 2008, 15:37

bende marmara üniversitesi beden eğitimi spor yüksekokulu futbol antrenörlüğü bölümü mezunuyum ama ülkemizde malesef bu branşla ilgili iş imkanı çok kısıtlı.birlikte mezun olduğum bir çok arkadaşım itfaiyeci oldu.birçoğu amatör takımların alt yapısında ek iş olarak cüzi rakamlara antrenörlük yapıyolar.bende üniversiteye girmeden önce abimin yanında oto yedek parçacı olarak çalışıyordum.2004 yılında mezun olunca tekrar parçacı olarak çalışmaya devam ettim.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti marlon » 25 Ekm 2008, 01:28

arkadaşım ben  bankacıydım en azından 10 gün öncesine kadar ama işim son verildi kriz dolayısı nedeniyle evliyim ve öylece kalakaldım  sana tavsiyem hiç bulaşma banka işleirne dışarıdan göründüğü gibi ışıltılı bir iş yaşamı değildir  stresi bol  bir iştir  ve artık bankacılık eskisi kadar saygın bir meslek olmaktan da  çıktı malum hedefler  yüklendi meslek ahlakı gibi seylerden  çoğu insan işini sürdürebilmek için taviz vermek zorunda kaldı   sen bence başka alanda kariyer yapmayı dene  kolaygelsin
marlon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti power_octavia » 25 Ekm 2008, 04:33

walla iş bulmak ne kadar kolaymış ; ) öle foruma yaz iş bitsin; ) kendi çabala bulsan daha ii olur derim genede saygı duyuyorum ... ben koskoca ekonomistim artı yüksek lisansım artı ingilizcem artı HACCP ve ISO22000 belgem var ve halen homeoffice çalışıorum yaş 27 yi geçti nediyeyim ; ) )
power_octavia
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HTP » 25 Ekm 2008, 04:54

insanların ümidini kırmaktansa yapıcı olup umit vermeli ve hayırlısını dilemeliyiz en azından birbirimiz icin bunu yapabilsek.Umarımdiledigin isi bulursun.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti sonertevfik » 25 Ekm 2008, 16:48

[quote="HTP"]insanların ümidini kırmaktansa yapıcı olup umit vermeli ve hayırlısını dilemeliyiz en azından birbirimiz icin bunu yapabilsek.Umarımdiledigin isi bulursun.
[/QUOTE]

KEŞKE HERKES SİZİN GİBİ DÜŞÜNEBİLSE HTP KARDEŞİM... AMA İNSANLAR BAZEN ÇOK DÜŞÜNMEDEN KONUŞUP, YORUM YAPABİLİYOR, BEN HİÇBİRŞEY DEMİYORUM, AMA OLUMSUZ YORUMLARI DA HİÇ DİKKATE ALMIYORUM ZATEN... HERKES KENDİ KISMETİNİ ALIR, İŞ DÜNYASI BÖYLEDİR...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tolga_kaan_ » 25 Ekm 2008, 17:53

[quote="power_octavia"]walla iş bulmak ne kadar kolaymış ; ) öle foruma yaz iş bitsin; ) kendi çabala bulsan daha ii olur derim genede saygı duyuyorum ... ben koskoca ekonomistim artı yüksek lisansım artı ingilizcem artı HACCP ve ISO22000 belgem var ve halen homeoffice çalışıorum yaş 27 yi geçti nediyeyim ; ) ) [/QUOTE]

hocam  bişeyler yazmışsın ama kusura bakma  insanlar  bilmiyor diye kafa karıştırmaya gerek yok.  bahsettiğin    haccp ve ıso22000 zaten  aynı adı taşıyan  "ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi"  dir. bu belge ilgili alanda çalışan firmalara verilir  bireysel olarak almak gibi bi imkanınız yok zaten.  İş bulma konusuna da gelince herkesin şartları farklı    sizin !!! gibi yeterli bi insanın da  bu şartlara sahip olup 27 yaşında   homeoffice olarak çalışması da güzel tabi :)  başarılarınızın devamını dilerim :) iyi forumlar herkese ...
tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

İleti yonetici » 25 Ekm 2008, 21:31

[quote="tolga_kaan_"] bahsettiğin    haccp ve ıso22000 zaten  aynı adı taşıyan  "ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi"  dir. bu belge ilgili alanda çalışan firmalara verilir  bireysel olarak almak gibi bi imkanınız yok zaten. [/QUOTE]

Arkadaş bu belgeyi almış bir firmada belgelendirme sürecini yaşayarak bu konuda tecrübesi olduğunu belirtmek istemiş olabilir. Belki idari personele falan bir sertifikada veriliyordur. Gerçi şimdi bu belgelerin alayının para ile denetimsiz olarak alındığı ortaya çıkıyor bunada güven kalmadı.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti sonertevfik » 26 Ekm 2008, 03:59

Arkadaşlar Sinan kardeşime duyarlılığı ve yardımseverliği için çok teşekkür ediyorum...  Konu ile ilgili başka arkadaşlardan da yardımlarını bekliyorum, (eğer banka sektöründe tanıdıkları var ise)...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 26 Ekm 2008, 04:03

Şu bankalardan birine girersem hepinize 120 ay vadeli % 0  faizle SKODA marka otomobil kredisi vereceğim... Big%20smile Başka marka otomobil almak isteyenler olursa faiz oranı % 100 Angry
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti power_octavia » 26 Ekm 2008, 04:50

[quote="?"][quote="tolga_kaan_"] bahsettiğin    haccp ve ıso22000 zaten  aynı adı taşıyan  "ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi"  dir. bu belge ilgili alanda çalışan firmalara verilir  bireysel olarak almak gibi bi imkanınız yok zaten. [/QUOTE]

Arkadaş bu belgeyi almış bir firmada belgelendirme sürecini yaşayarak bu konuda tecrübesi olduğunu belirtmek istemiş olabilir. Belki idari personele falan bir sertifikada veriliyordur. Gerçi şimdi bu belgelerin alayının para ile denetimsiz olarak alındığı ortaya çıkıyor bunada güven kalmadı.
[/QUOTE]

FİRMADA ALAMDIN SYN YÖNETİCİ

BU BELGEYİ SADECE ZİRAT MÜH. GIDA MÜH. VE ÇEVRE MÜH. ARAKDAŞALR BELİRLİ ÜNİLERDE AÇILAN HACCP+ISO 22000 VE EUROGAP KURSLARINA KATILARAK EĞER BAŞARILI OLURLARSA ALABİLİRLER... ÖLE HER ÖNÜNE VERİLEN BR BELGE DEĞİLDİR BU BİR İNŞAAT MÜH ALAMAZ İN ŞAAT MÜH KENDİ İHTİSASI ÜZERİNE OLAN BELGEYİ ALABİLİR:.... YETERLİ AÇIKLAMA OLMUŞUTUR UMRAIM OLMADIYSA SERTİFİKAMI BİZZAT SCANLİYİP YOLLİCAM...

YA NE KONUŞSAK KENDİ ÇAPINDA BİLİRKİŞİ ÇIKIP YALANLIYOR VEYA SALDIRIYOR
power_octavia
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir