Kriz Formula 1'i De Vurdu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kriz Formula 1'i De Vurdu

İleti sainz » 06 Arl 2008, 13:22

Dünya Devi F1'den Çekildi

Küresel ekonomik kriz dünyanın en çok izlenen spor organizasyonlarından biri olan Formula 1'i de vurdu. F1 takımlarından Honda yarışlardan çekildiğini açıkladı. Japonya'nın en büyük ikinci araç üreticisi olan Honda'nın Başkanı Takeo Fukui, yıl sonu itibariyle F1 yarışlarından çekileceklerini duyurdu. Fukui, "Şirket olarak yaşanan ekonomik dalgalanmalar nedeniyle spor müsabakalarından çekiliyoruz. Bu çok zor bir karardı" dedi. Kararın üzüncü olduğunu kaydeden Japon hükümeti ise en kısa sürede Honda'yı yeniden pistlerde görmek istediklerini belirtti. İngiliz basını ise takımın sponsorlarının ve ortaklarının Mart ayına kadar ne yapacaklarına karar verecekleri yazdı.

Alıntı : http://www.sabah.com.tr/haber,A74E425C8 ... 1C672.html

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti ert@n » 06 Arl 2008, 18:52

EVET ŞAHSEN HONDANIN FORMULA 1 DEN ÇEKİLMESİNE UZULDUM
ert@n
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti feliciaZK » 10 Arl 2008, 01:04

BENDE ÜZÜLDÜM AMA HONDADA F1 DE ÇOK İYİ YERLERDE DEĞİLDİ 
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

İleti yonetici » 10 Arl 2008, 02:53

Başarısızlığı kılıfına uydurma çabası. Altta yatan nedenlerin çok daha farklı olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti feliciaZK » 10 Arl 2008, 13:56

MC LAREN MERCEDES, FERARİ, BMW SAUBER, EN ÇOKYATIRIMI YAPAN TOYATA BIRAKMAZKEN HONDANIN BIRAKMASI DÜŞÜNDÜRÜCÜ 
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir