Polis bana carpti!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Polis bana carpti!

İleti alpko » 12 Arl 2008, 20:12

Turkiye`de olsa, anlasyisla karsilasir degil mi?:)) Dun aksam bir arkadasimla seyir halindeyken dikizden baktim polis tepe lambasini yakmis gectim saga durdum, sofor olan polis geldi iyi aksamlar sofor bey, ehliyet ruhsat vs olayina girdi, o anda benim arac bi sarsilti, acaba dedim viteste mi unuttum da stop etti, yine dikizden bi baktim ki polis el frenini cekmediginden arac kaymis bana vurdu, kadin poliste inmis tabi aractan, sonra indim arkadaya dogru ilerledim, nedir bu rezillik dedim, polis cok ozur dilerim, kusura bakmayin vs, dedi bana soyle bir bakti, sikayetci olacakmiyim, olmayacakmiyim diye, ben de soyle tampona baktim, birsey yok, onun plakasi dusmus tamam yok dedim bisey, o anda arkadasim ya olmaz mi dedi, polisse polisligini bilsin vs. ben dondum bayan polise tamam sorun yok dedim, ehliyet ruhsat kontrolu de yapamadan, polisler yavastan topuk olup, ara bi sokaga girdiler, utandilar cok :) ben butun gece gul gul, eve gidince foruma yazmaliyim dedim, ama ancak simdi yazabildim.. olaya bak yani :))) 

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti RAZOR10 » 12 Arl 2008, 20:23

aynı olay türkiyede olsa polis nerki ne war kardeşim wurduk işte bak bişey yok der .Tongue
Kullanıcı avatarı
RAZOR10
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: selçuk ÇİMŞİR
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Fabia ambiente 2005

İleti oguz » 12 Arl 2008, 20:23

ben olsam şikayetci olurdum.93 ile radara girdim die bana ceza yazdılar.sürüm sürüm süründürürdüm onları.zabıtmıs tutanakmıs.ahh ahh

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti alpko » 12 Arl 2008, 20:33

[quote="oguz"]ben olsam şikayetci olurdum.93 ile radara girdim die bana ceza yazdılar.sürüm sürüm süründürürdüm onları.zabıtmıs tutanakmıs.ahh ahh [/QUOTE]

Bi hasarim olsa yapardim, ama baktim bisey yok.. Zaten ben devamli dalga geciyorum polislerle beni durdurduklarinla, burada senli-benli konusamiyorlar zaten, bi keresinde dur deyince duracaksin dedi, ben de valla olmek istiyorsan baska bi aracin altina atlayin dedim, dur diyince durmak mi olurmus dedim, bi de bunlar polisten acaip korkuyorlar ve bu polisler benden bu tip tepkiler alinca bu kimin nesi diye de cekiniyorlar..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 12 Arl 2008, 20:47

Çok iyi yaa :)
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti hakanerdogan » 12 Arl 2008, 20:49

salakmış oda, çocuğun yapacağı hata.... 

burda polis çarpsa, devletin arabası tabi çarpacak Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti marlon » 12 Arl 2008, 21:19

hop arkadaşlar yavas atın polisler hakkında benim hanımda  polis ona göre :)  yasalara saygılı vatandaş olun  polisle muhatap bile olmazssınız sen hız sınırını geçersen  polis tabiiki seni durduracak onun görevi o   saygı braz 
marlon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baho06 » 12 Arl 2008, 21:22

[quote="alpko"]Turkiye`de olsa, anlasyisla karsilasir degil mi?:)) Dun aksam bir arkadasimla seyir halindeyken dikizden baktim polis tepe lambasini yakmis gectim saga durdum, sofor olan polis geldi iyi aksamlar sofor bey, ehliyet ruhsat vs olayina girdi, o anda benim arac bi sarsilti, acaba dedim viteste mi unuttum da stop etti, yine dikizden bi baktim ki polis el frenini cekmediginden arac kaymis bana vurdu, kadin poliste inmis tabi aractan, sonra indim arkadaya dogru ilerledim, nedir bu rezillik dedim, polis cok ozur dilerim, kusura bakmayin vs, dedi bana soyle bir bakti, sikayetci olacakmiyim, olmayacakmiyim diye, ben de soyle tampona baktim, birsey yok, onun plakasi dusmus tamam yok dedim bisey, o anda arkadasim ya olmaz mi dedi, polisse polisligini bilsin vs. ben dondum bayan polise tamam sorun yok dedim, ehliyet ruhsat kontrolu de yapamadan, polisler yavastan topuk olup, ara bi sokaga girdiler, utandilar cok :) ben butun gece gul gul, eve gidince foruma yazmaliyim dedim, ama ancak simdi yazabildim.. olaya bak yani :)))  [/QUOTE] bende okurken dedimki kendi kendime nediyor bu adam.sonra anladımki arkadaş yurt dışındaymış
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 12 Arl 2008, 22:10

[quote="marlon"]hop arkadaşlar yavas atın polisler hakkında benim hanımda  polis ona göre :)  yasalara saygılı vatandaş olun  polisle muhatap bile olmazssınız sen hız sınırını geçersen  polis tabiiki seni durduracak onun görevi o   saygı braz 
[/QUOTE]

arkadasim, polis tanri gibi bi izlenim vermissin!@!@!! ayrica hiz sinirini astik durdurduk degiol, genel kontrol bu, ayrica hizi assak bile gelip aracimiza vursun mu ?? saygi vatanadasa olur, sonucunda vatandas hizmetinde onlar..

olayi baska taraflara cekmeyelim, ltf.
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpino » 12 Arl 2008, 23:54

valla muhteşem. :D bizde olsa kesin bi de ceza yazarlardı :D
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti yexplorer » 12 Arl 2008, 23:58

aynı olay burda olsa niye yolda durdun diye seni suçlu çıkaracak şekilde rapor tutmaya çalışırlardı bence
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti alpino » 13 Arl 2008, 00:01

valla kimse kusura bakmasın. söylemeyeyim dedim ama dayanamadım. tabiki tüm polislerimiz böyle demiyorum ama çok büyük bir kısmı bellerindeki devletin verdiği silaha ve üstlerindeki üniformaya güvenen ne oldum delileri. halka saldıkları aşırı korku nedeniyle kendilerini bişey sanıyorlar. çok kalitelileri de var mutlaka ki ama nadiren rastlıyoruz.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti ayhani » 13 Arl 2008, 00:03

Ben bundan şunu çıkardım bayan şoför bayan şofördür yurt dışında olsa bile hatta bu bayan polis olsa bile LOL

ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mygokhan » 13 Arl 2008, 00:09

Çevremdeki emniyet mensuplarından çok kaliteli olanlarıda var pek takdir edemediklerimde var.

Bazıları benim müşterim.inanın anlatsam şaşarsınız..Bazı kesim memur konumunu korkutma amacıyla kullanıyor.

Geçenlerde bir müşterim (polis) geldi işimi benim hallet dedi.
Dedim bu şekilde olmaz Bursagaz onay vermez.
--Yahu sizde herşeyi kanuna göre yapıyorsunuz Gökhan bey
Abi olmaz yapamıyoruz.sistem onay vermiyor.
Adam kızgın bir biçimde..
--Sizde kırmızı ışıkta geçiyorsunuz, arabada telefonla konuşuyorsunuz biz ona bişey diyormuyuz..

Cebimde bluetooth kulaklığı çıkardım ve gösterdim.  "...".bey  ben işte bu şekilde kurala uyuyorum.:) Kırmızı ışıktada geçmem..Görürseniz affetmeyin yazın cezanızı.(polis te trafikçi değil.asayiş şubeden).

Bunun gibi çok var..Eminim ki çok şaşıracağınız bir sürü hikayem var..

Ama Babamın emniyet mensubu olması benim polislere karşı sempatimi arttırmış olmalıki severim polisimi..Askerin aylarca bulamadığı suçluyu eminim çok kısa sürede bulabiliyorlar.Başarılılar yani..

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti alpko » 13 Arl 2008, 00:10

[quote="ayhani"]Ben bundan şunu çıkardım bayan şoför bayan şofördür yurt dışında olsa bile hatta bu bayan polis olsa bile LOL

[/QUOTE]

ama sofor olan polis bayan degil di, o el frenini cekmemis, bayan poliste hic bakmadan o da arabadan inmis.. 
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 13 Arl 2008, 00:16

[quote="alpko"]
[quote="ayhani"]Ben bundan şunu çıkardım bayan şoför bayan şofördür yurt dışında olsa bile hatta bu bayan polis olsa bile LOL

[/QUOTE]

ama sofor olan polis bayan degil di, o el frenini cekmemis, bayan poliste hic bakmadan o da arabadan inmis.. 
[/QUOTE]

Her zaman önyargılı davranmamak lazımmış demekki. Buda bana kapak olsunBig%20smile
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti alpko » 13 Arl 2008, 01:12

[quote="ayhani"]
[quote="alpko"]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

Her zaman önyargılı davranmamak lazımmış demekki. Buda bana kapak olsunBig%20smile
[/QUOTE]

Wink
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 13 Arl 2008, 01:17

her meslekte var çürük çarık memurlar. polislerle içiçe olduğumuz için daha çok gibi görünüyor
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir