Alman, Altin Direksiyon Odulu...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Alman, Altin Direksiyon Odulu...

İleti alpko » 14 Arl 2008, 17:29

Alman, Altin Direksiyon Odulu Cekli Skoda Superb`nin..

Lucia Busquet Skoda Auto Ceska a.s.

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fabialife » 14 Arl 2008, 17:38

zaten bilen biliyorda kalitesini böylece dünyaya  ispat etmiş oldu. bu kalite ve fiat/performans oranı ile bu arabanın çok satması lazım ama iki şansızlığı var birincisi kriz ortamına rastgeldi, ikincisi skoda hala türkiyede hak ettiği yerde değil.

fabialife
CLASSIC
CLASSIC

İleti fıratt » 14 Arl 2008, 17:44

bilen biliyorda,bilmeyen insanda bizim skodama girse arızası olup markayı kotuleyen arkadaşlardan dolayı bilmekten dahi korkar skodayı,
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti alpko » 14 Arl 2008, 17:47

[quote="samet"]bilen biliyorda,bilmeyen insanda bizim skodama girse arızası olup markayı kotuleyen arkadaşlardan dolayı bilmekten dahi korkar skodayı,[/QUOTE]

olsun, bi o kadar da memnuniyet var.. zaten sorun cikarmayan araba olmaz, o baslibasina sorun olur yani araba hic gitmiyordur, sorun da cikarmiyordur:)
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ayhani » 14 Arl 2008, 20:15

Süper b diye bir model olduğu bilen yokki Türkiye'de
Geçen gün otobanda benim octi ile gidiyoruz içeride 5 arkadaş var hepsininde arabası var. Yanımdan bir süperb geçti bakın dedim süperb geçiyor. Arkadaşlar bakana kadar uzaklaştı tabi süperb ne yeni bir markamı dediler Big%20smile
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mygokhan » 14 Arl 2008, 22:52

Sorunsuz bir otomobil gösterin de onu alalım :)

Sorunsuz otomobil yoktur arkadaşlar..Bunu anlamanız lazım.

sorunsuz diyenlerin şöyle bir yaklaşımı olabilir.Adamın arabası yolda bırakmıyordur.Bakımdan bakıma servise gidiyordur.Aracına sorunsuz diyordur.Tamam ama aracındaki tıkırtıları duymuyordur , aracın çalışmasını etkileyecek arızaları görmüyordur .
Ne insanlar var arabasını sıfır alıp , tampon renginin farklı olduğunu benden öğreniyor :) Ciddi söylüyorum.Sonrasında servise bana boyalı araba sattınız diye bağırıyor :)

sonuç olarak Tebrikler skodaya..Her nekadar marka imajı hala kötü olsada,...

Olsun biz bilelim biz alalım :)

Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti alpko » 15 Arl 2008, 00:29

Gokhanim, bence o kotu imaj da Turkiye`ye has olsa gerek, Avrupa`da skodaya bakislar cok olumlu, AB`de skodaya kotu bakisi olanlar yine Turkler zaten :D
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti A.SERKAN » 15 Arl 2008, 00:39

düşüncelere saygımız sonsuz.ama skoda number one....

A.SERKAN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 15 Arl 2008, 00:51

[quote="alpko"]
Gokhanim, bence o kotu imaj da Turkiye`ye has olsa gerek, Avrupa`da skodaya bakislar cok olumlu, AB`de skodaya kotu bakisi olanlar yine Turkler zaten :D
[/QUOTE]

Bizim insanlarda zaten skodaya ön yargı var..Orası kesin..

Bizim insamızda bir garip,  şakayla karışık skodamla dalga geçiyorlar..Çevremdeki arkadaşlar..

Tabi ödülleri gösterince susuyorlar LOL Çocukça tartışmalar aslında..Adam gelmiş ford focusla benim baz donanım roomiyi  karşılaştırıyor.Hani marka fanatizmini kenara bırakıyorum.Abartmamaya çalışıyorum..Ama tabi gelip focus ile roomiyi karşılaştırmaya çalşınca kızıyorum.Yiyiyorsa octavia ile kıyasla diyorum susuyor LOL

Yine bilen biliyorda alıyor skodayı..Ama son yıllarda gözle görülür skoda satışlarında artış oldu..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti A.SERKAN » 15 Arl 2008, 00:58

insanların ön yargılarını kırmak atom çekirdeğini parçalamaktan zor sevgili dostlar.

A.SERKAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir