Iraklı gazetecinin ilginç saldırısı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Iraklı gazetecinin ilginç saldırısı

İleti barutoglu » 17 Arl 2008, 12:59

[quote="cenk16"]Bu sözler sözde milli bir şairimizin ermeni suikastısının padişaha karşı giriştiği başarısız saldırı girişimine karşı yazılmıştır.

Uymamış yani...[/QUOTE]

Cenk kardeş, bu şiiri kasıtlı kullandım zaten. sözde şair olmakla birlikte milli şair saymıyorum kendisini. Ayrıca ilgili şairin felsefesinin tam karşısında yer alan biriyim. Osmanlı devletinin en büyük padişahlarından birine karşı ermeni çetelerinin yaptığı suikastı övmüştür. bunu biliyorum sadece telmih yaptım ve siiri kasıtlı kullandım.  Her ne kadar bush, şiiri yazan kişinin felsefesine uymasa da bana göre küfür tek millettir. Sadece kendimce misilleme yaptım. Hepsi bu...

Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti sainz » 17 Arl 2008, 13:25

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti hakanerdogan » 17 Arl 2008, 13:59

unutmasınlar ABD yi başta arkadaşın dediği gibi cümbüşle karşıladıklarını!

ortamı buldu ki ayakkabı fırlatıyor, Saddama sen o ayakkabıyı fırlatsaydın ya madem? yemezdi ama...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti derude » 17 Arl 2008, 17:55

[quote="hakanerdogan"]unutmasınlar ABD yi başta arkadaşın dediği gibi cümbüşle karşıladıklarını!

ortamı buldu ki ayakkabı fırlatıyor, Saddama sen o ayakkabıyı fırlatsaydın ya madem? yemezdi ama...
[/QUOTE]

Daha demokratik bir ortam olduğu için mi ayakkabı fırlatmaya cesaret edebildi o gazeteci?

Ya da Saddam döneminden daha iyi durumda mı şimdi Iraklılar?

derude
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 17 Arl 2008, 18:05

e abi bende diyorum ya, Saddama fırlatmadıda madem, ne diye ABD lileri sevinçle karşıladı bunlar, hadi madem ABD seni kazıkladı, memnun değilsin, Saddam'ı devirdi niye buna sevinçle karşılık verdin?

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir