fabia donanım motor fiyat kıyaslaması?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

fabia donanım motor fiyat kıyaslaması?

İleti baha » 17 Arl 2008, 23:57

skoda sitesinde fiyatlara bakınca 43.000 tl ye bile fabia var bunlar uçmuş ne sanıyorlar bu araçları fabiaya verilirmi o kadar para gerçi verilir satılmasa o fiyatı koymaz ille atlayan alan olur

baha
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ufuk05 » 18 Arl 2008, 01:55

bencede verilmez bekleyip ikinci elleri ne kadar ona bakmak lazım.ikinci el piyasasıda yüksek kalırsa o paraya gider golf alırım veya başka bişi ama fabia olmaz açıkçası yeni kasa fabia hiç hoşuma gitmiyor kaç para olursa olsun para verip olmam yani yeni kasa çıkaracakların fabia 1 makyajlayıp satsalar daha iyi prim yapardı benim düşüncem yeni kasa fabia bence out
ufuk05
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ihsann » 18 Arl 2008, 02:42

Yeni kasa Fabia hem tasarım olarak hem fiyat olarak Skoda severlerin beklentilerini karşılamadı. Piyasada fazla görmememizin de sebebi heralde bu olmalı. Skoda nın sitesinde yazan fiyatlar da indirim oranı yüksek gözükmesi için şişirilmiş fiyatlar bence,41bine Fabia olmayacağını biliyoruz. Yapılan sene sonu indirimleriyle biraz daha makul seviyelere yaklaşmış gibi ama hala o fiyatlara abs nin bile opsiyonel olarak alınması(classic donanımda) can sıkıcı.
ihsann
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti oguz » 18 Arl 2008, 03:25

yeni kasa konusuna ozellikle sonuna kadar katılıyorum.herkez fabiadan daha bi sportif gorunum bekliyodu.en azından ben öyle bekliyodum.ama daha şirin bi araba cıkardılar.buraya kadar pekde sorun yok.ama donanım fiyat oranı akılalmaz derece bi sorun.classic donanımda abs nin opsiyonel olması ve yol bilgisayarının olmaması daha bi ilginç. yani 2009 yılındayız.0 bi araç için bunların tartısması olmaması lazım bile.uyucam die yazdım baska bi konuda ama yazınızı gorunce yazmadan gecemedim.

2005 fabia htp classic
2011 fabia 1.4 16v ambiante dynamic^^
Kullanıcı avatarı
oguz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti feliciaZK » 18 Arl 2008, 14:15

FİATA DAĞİNLŞL HİÇBİR YERLİYE O PARA VERMEM
feliciaZK
CLASSIC
CLASSIC

Önceki