Kimlik sordu, bu hale geldi!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kimlik sordu, bu hale geldi!

İleti Hataylı » 19 Arl 2008, 23:39

Bir olayın içindeyseniz değerlendirin.Kenarından baktığınız olaylara değerlendirme yapmak maalesef doğru sonuçlar vermez.Hakimler dahi baktıkları davalarda sanık,tanık ve müşteki dahil olay taraf olan herkesin beyanlarına bakar delillerle olayı kuvvetlendirir davayı neticelendirir.Sevgili forum arkadaşlarım olayları hislerinizle değil mantığınızla değerlendirin.Aksi takdirde olayları ilk gördüğünüz veya duyduğunuz gibi değerlendirirseniz yanlış yargıya ulaşırsınız.sevgiler     

Hataylı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 19 Arl 2008, 23:45

[quote="Hataylı"]Bir olayın içindeyseniz değerlendirin.Kenarından baktığınız olaylara değerlendirme yapmak maalesef doğru sonuçlar vermez.Hakimler dahi baktıkları davalarda sanık,tanık ve müşteki dahil olay taraf olan herkesin beyanlarına bakar delillerle olayı kuvvetlendirir davayı neticelendirir.Sevgili forum arkadaşlarım olayları hislerinizle değil mantığınızla değerlendirin.Aksi takdirde olayları ilk gördüğünüz veya duyduğunuz gibi değerlendirirseniz yanlış yargıya ulaşırsınız.sevgiler     [/QUOTE]

Aslında doğru söylüyorsunuz..

Basın da olayı abartıp, çarptırabiliyor..Gerçekleri görmeden birşey demek yanlış olur.

Eğer yanlışını gördüğünüz bir polis memurunu, hangi karakolda olduğunu mümkünse öğrenip , karakol amirine bildirin.Mutlaka yardımcı olacaklardır.2-3 defa aynı memurdan şikayet  gelirse gereken yapılır zaten ;)
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti turuncuklu » 20 Arl 2008, 00:43

Bence bizim halkımızdada biraz dayılık var kardeşim.hiç bir polis zannetmiyorumki kimlik sordu diye halktan birini dövmez..tabi işin iç yüzünü ve karşılıklı diyalogları dinlemek lazım.gazeteler bütün olayları abartıyor zaten.ceviz kabugunu doldurmayacak olayları o kadar yaglayıp ballayıp abartıyorlarki, bizim halkımızda hep mazlum görünenin,ezik gösterilenin yanında oldugu için duyguları sömürülüyor.kimse olaya objektif bakalım olayına girmiyor.vah tüh le yargısız infaz yapıyoruz.......
turuncuklu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mesut4006 » 20 Arl 2008, 01:10

bu forma yanıt yazan herkes okuyun hala gazete başlıklarına mı inanıyosunuz bu ülkeden danıştay üyesi öldürüldüğünde atılan ilk başlık aşırı dinci avukat danıştay üyesini öldürdü demişlerdi ne oldu bu ergenekon oyunu çıkan bir çok örneği var bunun peki düşünün ergenekon örgütünü kim ortaya çıkardı polis peki düşünün 2 tane suç geçmişi olan hıyar polis kıyafeti giyiyor ve bir kadını sürüyerek pavyodan güvenlik kamerasının olduğunu bilerek çıkarıyor ve ardında tartışma polise kimlik sorulur mu güldürmeyin beni ben senelerdir kimlik gösteriyorum bi yerim eksilmedi halada gösteriyorum boynunuzun üstündeki şeyi çalıştırın biraz çıkın şu boyunduruk altından kendi zekanıza ve yorumunuza güvenin benim bi tanıdığım vardı polis şöyle yapmış vurmuş yaşayan varsa anlatsın insan gibi paylaşalım ve polisin başardığı işleri düşünün sizin haberiniz bile olmadan hergün kaç canlı bomba yakalanıyor tahmin edin tabi patlayanda oldu tabi bunlar devlet içindeki bazı karanlık grupların savaşıdır çoğu zaman iyiler kazanır ama kaybettikleride olur ben kaç tane genci uyuşturucudan kurtardım sayamadım bunlar görevimiz acıtasyonda yapmıyorum sadece kötü örnekleri düşünmeyin iyi örnekler daha çok ve şu söz var farkındayım 40 yıl sırtında taşı 1 gün indir senden kötüsü yok tek istenen şu görevimi ve şu sevdiğim  milleti korumama izin verin o kadar gereksiz gerginlik yapmayın bu ülke vatandaşları ve kurumları ile birlikte bir oyunun içindedir ve hep olacaktır uyanık olup koyunluktan kurtulun pislik at izi kalsın haberlerine inanmayın mantıklı olun ve sırf laf söylemek için bişeyler yazmayın şunu unutun tanıdığım bi polis var böyle böyle unutmaki o adam o hale nasıl geldi bir değerlendir 24 saatin 18 saati çalışıyorum kalan 6 saat içindede ailemin ve kişi olarak benim ayırdığım zaman yok ve düşünün zihinsel yıpranmayı  ben yaptığım meslekten gurur duyuyorum ve bu ülkenin vatandaşmarını seviyorum  
mesut4006
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti marlon » 20 Arl 2008, 01:13

arkadaşım  nedir bu polislerden alıp veremediğiniz anlamıyorum  işiniz düşünce başınız sıkışınca yetiş polis ucu size dokundummu   küfürün bini bir para benim eşimde polis ve  bu meslekte olmayan polisliğin nekadar zor  bir meslek olduğunu bilemez  herkes kendisini kanunların ve devletin üzerinde görmeye çalışıyor   yanlış bir iş yaparsan polis ensende tabiki bitecek yoksa  herkes  heristediğini yapacak olsa düşün neler olur bu memlekette  ben çürük elmaları savunacak değilim  hermeslekte olduğu gibi  kendini bilmez birkaç insan çıkabilir bunu koskoca bir teşkilata  mal edemzssiniz    bugün karşılatığım bir olayı size anlatayım  hangi karakol olduğunu söylemem gerek yok  soyulan bir kuyumcunun sahibi zanlıların yakalanmasından dolayı gelip  nekadar minnettar olduğunu  polisin nekadar özverili çalıştıını  anlatmaya çalısıyordu  kendince   burda anormal bir durum yok  polis yapması gerekn işini yaptı tabiiki  ama hangi televizyon   hangi gazete  bunu haberlede duyurdu hiçbiriisi   neden yapılan iyi şeyler  halka anlatılmıyor  doğan medya gurubu  polis düşmanlığı yapmaya devam ededursun  ama  ben size  polis düşmanlığı yapanlara  diyorumki  Allah  bir gün sizi Polise muhtaç duruma düşürmesin ! o sevmedğiniz polise sığındığınızda  nekadar yanlış düşündüğünüzü amlayacaksınız    ilk önce  devletin  ve kannların temsilcisi olan polislere saygı duymayı öğreneceksiniz ki oda size  iyi bir yaklaşım gerçekleştirecek   sen   benim kim olduğumu biliyormusun  şeklinde  kafa tutmaya çalışırsan  olmaz   ! kanunlar karşısında herkes birdir kim olursan ol bunu asla unutma  polis yoğun tempoda çalışan  bir insan  artislik yapmaya ihtiyacıda yok zamanıda yok sen o konuda meraklanma  polise artislik yapıyo diyenler aslında polisin   yetkisini içine sindirememiş aşağılık kompleksi olan kişilerdir   Saygı beyler  saygı   herseyin başı bu saygı gösterirsen saygı görürsün
marlon
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ozzgurr » 20 Arl 2008, 10:15

onu bunu bilmem polismiş kimlikmişde sormam kafa göz girer ben dagatırım onu ondan sonra kimlik sorarım..  once vur sonra dur  politikası artık böle
ozzgurr
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti keceli » 20 Arl 2008, 11:08

Ha şöylee.
Sağduyulu arkadaşlar, bir an hiç ortaya çıkmayacağınızı sandım.Thumbs%20Up

keceli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti farukege » 20 Arl 2008, 12:44

Bu sabah gazetelerde vardı çek senet işine bulaşan polis annesi beddua etmiş arkasından..

herşeyinaltından çıkıyorlar. 3hırsızlık çek senet korsan cd uyuşturucu bu çürük elmalar bayagı artıyor

Kullanıcı avatarı
farukege
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: FABİA 2008 1.6 OTM

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir