Tüplü araç patladı.!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tüplü araç patladı.!

İleti tolga_kaan_ » 24 Arl 2008, 00:46

[quote="HTP"]

Eski sistemlere b,irsey demiyorum egsozlarından gaz kokusu geliyor ama iddaa ederim yeni sistemlerde burnunu egsozada soksan o kokuyu alamassın eskiden adamlar bagajda bildigin tup dolastırıyordu arkadaslar..Makine muhendisleri odasından onay almak o kadar basit degil zaten dunyada kullanılan br sistem bu siz guvenmesenizde yolu yordami ile yapılan sistemlere guvenmeli. Sıkıstırılmıs gaz meselesine gelince boyle dusunenler ileride hidrojenli arabalara asla binemeyecek ki gelecek tamamiyle hidrojenli yakıt hucreli arabalrın hidrojen en yanıcısı ama onlemini alıyorlar ne yani binmeyelim mi simdi onada...zaten zaman gosterir ozamanda benzin ureticileri hemen baslarlar ya bu soyleydi boyleydi diye.
[/QUOTE]

lpg ile ilgili insanların zihninde öylesine kötü bi imaj bıraktıalr ki ben artık lpg hakkındaki olumsuz yorumlar görmeye alıştım. Bilgisiz insanların yaptıkları eksik, hatalı montajlar yüzünden bu tarz sorunlarla karşılaşılıyor ve akılda hep kötü olanlar kalıyor. Eski sistemler dediğin gibi kötüydü ama yeni sıralı sistemler  doğru düzgün bi montaj ile çok sağlıklı oluyor bence. Bununla ilgili bi başka konuda "lpg hayat bile kurtarıyor" diye bi yazı eklemiştim. Sıkılmadan okursanız o kadar da korkulacak bişey olduğunu göreceksiniz.

tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir