Yilbasi Gezisi + Fabia Fotolar ...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yilbasi Gezisi + Fabia Fotolar ...

İleti alpko » 04 Oca 2009, 16:37

arkadaslar,
Bir ara firsat bulup biseyler yazmistim, Noel ve Yilbasi icin seyahatlerimi.. Oncelikle Noel`i Slovakya`nin dogusunda gecirmeye karar verdik, Bratislava`dan 500km. yol yaptim, 30lt. ile gittim..
Bir hafta sonrasinda da Yilbasi icin Prag`a gectik, 700km. yani dun eve donduk km. kontrol ettim 1956km. yol yapmisim. Bratislava`dan,  Istanbul asagi yukari 1500km.:) eve gidermisiz demek ki:)
Yeni yila nasil girdiniz bilmiyorum, ama daha hala tatil oldugundan herhangi birsey yok benim tarafimda, sadece Slovakya`nin para birimi olan koruna tedavulden kalkip yerine Euro kullanilmaya baslandi, ona alismaya calisiyoruz, gerci Turkiye`de de Lira`lar degisti diye biliyorum, tabi ki her zaman ki gibi hatali:)

Daha fazla foto cekmek isterdim ama acikcasi -10 derece de úsendim:)

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 04 Oca 2009, 20:30

iyi gezmişsiniz vallahi Big%20smile
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti emre_tokay » 04 Oca 2009, 20:37

Desene sağ ayağın iyi kas yapmıştır LOL

emre_tokay
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TOKAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: A4 Octavia Elegance 2004 (SATILDI) Felicia GLXi

İleti alpko » 04 Oca 2009, 21:00

[quote="emre_tokay"]

Desene sağ ayağın iyi kas yapmıştır LOL

[/QUOTE]

aynen oyle vallahi:))) bir de guzel bir CD yapmistim, radyo da yeni bam bam bam devam yani:) Hic birseye icim gitmiyorda su Cek Cumhuriyeti`nin berbat otobanina odedigim 7 gunluk otoban puluna yaniyorum :)
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 05 Oca 2009, 11:45

Otoban bulmuşsun, birde sızlanıyorsun.Biz burada hala tangır-tungur devam...Cumhurbaşkanı'nın dibindeki yol bile köstebek yuvası...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti alpko » 05 Oca 2009, 11:55

[quote="hetepe"]Otoban bulmuşsun, birde sızlanıyorsun.Biz burada hala tangır-tungur devam...Cumhurbaşkanı'nın dibindeki yol bile köstebek yuvası...[/QUOTE]

Vallahi Engin`cim, Slovakya`nin, Avusturya`nin, Slovenya`nin, Italya`nin hatta Polonya`nin bile yollari bu kadar kalitei iken Cek`in yolunun boyle olmasi... en az 4 kez gidip gelmisimdir o otobani her defasinda aracin birseyleri dokkulecek diye korkuyorum, ve sirf bu yuzden Cek`e gitmek istemiyorum, Turkiye` otobanindan kotudur belki de durumu.. Herkes Turkiye`de ki soforlerden cok cok daha hizli kullaniyorlar ama kaza oranlari az bence sebebi, Turkiye`de ki soforlerin 80-90 hizla orta ya da sol seritten gitmesi, burada o durum yok, 80-90-100 en sagdan gider, 80`nin alti yasaktir, orta serit normal hiz siniri, en sol seritte sollama icindir, ama Turkiye`de kimse bunu takmadigindan, adam 100`le en sol seritten bile seyrediyor, soyleyince hizli mi gidelim kaza mi yapalim oluyor, ama gel gelelim ki Avrupa`ki suruculer cok cok daha hizli gidiyorlar ama kaza oranlari dusuk sebebi? demek ki dedigime  geliyor cevap.. burada nonstop 180`ile surebiliyorum, peki bunu Turkiye`fde yapsam ne olur?? aniden onume birimi cikar? cukur mu cikar?? yol mu biter??
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 05 Oca 2009, 12:58

Tamamiyle bilinç meselesi bu, adam yaptığı hatanın farkında değil veya kabullenmiyorsa kazadan başka yapacak birşey kalmıyor haliyle...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti tolga_kaan_ » 05 Oca 2009, 13:49

sol  stop lambasının yanındaki işarete bittim Big%20smileClap
tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 05 Oca 2009, 13:52

[quote="tolga_kaan_"]sol  stop lambasının yanındaki işarete bittim Big%20smileClap
[/QUOTE]

:)) onde ayna da turk bayragi var ama kucuk uzaktan pek belli olmuyor, arkada da o logo:) Turk oldugunu bunlarin pasasi oldugumuzu belli etmek lazim degil mi ama :))
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti tolga_kaan_ » 05 Oca 2009, 14:13

[quote="alpko"]
[quote="tolga_kaan_"]sol  stop lambasının yanındaki işarete bittim Big%20smileClap
[/QUOTE]

:)) onde ayna da turk bayragi var ama kucuk uzaktan pek belli olmuyor, arkada da o logo:) Turk oldugunu bunlarin pasasi oldugumuzu belli etmek lazim degil mi ama :))
[/QUOTE]

kesinlikle:)   bence  hoş olmuş   yakışır   Türk ruhunu oralarda da yaşatmak lazım :)
tolga_kaan_
CLASSIC
CLASSIC

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir