0 SERMAYE İLE KAR ORTAĞI ARANIYOR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

0 SERMAYE İLE KAR ORTAĞI ARANIYOR

İleti sonertevfik » 10 Oca 2009, 02:40

ARKADAŞLAR BAYRAMPAŞADA BULUNAN AİLE ŞİRKETİMİZ İÇİN (MATBAA BÖLÜMÜNE) MÜŞTERİ PORTFÖYÜ OLAN, MAAŞSIZ ÇALIŞACAK YAPTIĞIMIZ İŞİN NET KARINDAN %10 İLE ÇALIŞACAK PAZARLAMACI ARKADAŞ ARAMAKTAYIZ. SKODAM.COM BİR AİLE ORTAMI OLDUĞU İÇİN GAZETE İLANINDAN ÖNCE BURAYA HABER VERMEYİ UYGUN GÖRDÜM.. EVET 0 SERMAYE İLE NET KARDAN %10 İLE ÇALIŞMAK İSTEYEN ARKADAŞLARDAN TELEFON BEKLİYORUM... SONER TEVFİK: 0545-399-95-00   (CİDDİ ARKADAŞLARA FİRMA TANITIMINI, FİRMANIN BULUNDUĞU YERDE BİZZAT YAPACAĞIM...) FİRMAMIZ FLEKSO BASKI ÜZERİNE ÇALIŞMAKTADIR, 1'İ KENDİ İMALATIMIZ OLAN 5 RENK VE 4 RENK FLEKSO BASKI MAKİNESİ İLE HİZMET VERMEKTEDİR...

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti izmirli » 10 Oca 2009, 10:12

maaşsız primle çalışacak bole çalşacak adam bulursan haber verde bizdede çalışsın,emperyalist guçlerin somurgesi işçiler aranıyor...Angry
izmirli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 10 Oca 2009, 10:49

Arkadaşlar çalışmak isteyen kişi, tamamen çalışma saatlerini, çalışma günlerini, şartlarını kendisi belirleyecektir. Bu işin piyasasının normalde, asgari ücret + %3 prim şartlarında yapıldığı düşünülürse, teklifimizin çok daha iyi olduğunu düşünüyorum... 
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti izmirli » 10 Oca 2009, 11:37

bana gore ters işçi çalıştırma politikan elelştirdiğimiz insan profilindesin

izmirli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 10 Oca 2009, 14:55

GÜNCEL...

sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 10 Oca 2009, 15:00

OLUMSUZ YORUMLARI VEYA ELEŞTİRİLERİ HİÇBİR ŞEKİLDE DİKKATE ALMIYORUM... 
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ihsann » 10 Oca 2009, 15:13

[quote="sonertevfik"]OLUMSUZ YORUMLARI VEYA ELEŞTİRİLERİ HİÇBİR ŞEKİLDE DİKKATE ALMIYORUM...  [/QUOTE]
Arkadaş, iş bulmanın zor olduğu bu dönemlerde şartları tartışılır da olsa bir iş teklifi yapmış. İhtiyacı olan,ilgilenen çıkabilir..
ihsann
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fantastik » 10 Oca 2009, 16:23

bu işsiz dönemde iş bulursan yüzde 10 güzel ama iş yokki çalışanınız 1-2 iş bulsa nasıl geçinecek???????????????
fantastik
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti izmirli » 10 Oca 2009, 16:35

sağol soner işiiz var allaha şukur ama senin yanında çalışmak istiyorum dediğimide yazdıklarım içinde goremedim
izmirli
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 10 Oca 2009, 16:44

ARKADAŞLAR BAZI ARKADAŞLARIMIZ BENİ GERÇEKTEN ANLAMIYOR... BEN KİMSEYİ SADECE BİZE HİZMET ETSİN DİYE BİR TEKLİFTE BULUNMUYORUMKİ... BİZİMLE ÇALIŞACAK ARKADAŞ BÜYÜK BİR İHTİMALLE ZATEN ÇALIŞAN BİR ARKADAŞ OLACAK... BİZİM İŞİMİZİ ZATEN BÜYÜK İHTİMALLE EK İŞ OLARAK YAPACAK... ÇALIŞTIĞI İŞİNİN YANINDA SADECE BİZE ''İŞ'' BULARAK YAPTIĞIMIZ NET KARDAN %10 PAY ALACAK DİYORUZ ARKADAŞLAR... MAAŞ TABİKİ YOK, ÇÜNKÜ BU İŞTE GÜZEL PARALAR KAZANACAK ARKADAŞIMIZ...  ÖRNEĞİN 100,000 LİRA NET KAR ELDE ETTİĞİMİZ ZAMAN BU PARANIN 10,000 LİRASI DİREKT OLARAK ARKADAŞIMIZ CEBİNE GİRECEK.... 1000 LİRA KAZANIRSAK YAPTIĞIMIZ İŞTEN ARKADAŞIMIZ BİZDEN 100 LİRA ALACAK. BENİ BİLEN BİLİR BU SİTEDE BÜTÜN SAMİMİYETİMLE İŞ TEKLİFİ YAPIYORUM İLGİLENEBİLECEK ARKADAŞLARIMIZA, KENDİMDEDE HERHANGİ BİR ARTNİYET OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM... 
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti yonetici » 10 Oca 2009, 22:33

İyide böyle biri serbest çalıştığında çok daha fazla kazanır neden sizle çalışsın? Adam müşteriden işi alırken 20 der size gelir 15'e yaptırır 5 cebine kalır. Ama sizin hesabınızla müşteriye 20 dediği işi 10'a malettiğinizi kabul edelim adamın kârı 1 olur. Halbuki burada kârdan aslan payını alması gereken işi bağlayandır ortada çok ciddi bir terslik var.

Bu dediğiniz şeyin işlemesi için piyasanın tam rekabet durumunda olması, mal veya hizmetin denge fiyata ulaşması gerekir. Mesela bir son kullanıcı size doğrudan gelip işi 20'ye yaptırabiliyorsa ve siz kim gelirse gelsin bu fiyatın altına inmiyorsanız işte o zaman size bağladığı işten %10 kazanmak bir kâr sayılabilir. Ama bu adam bize hep iş getiren biri ona 15 son kullanıcıya 20 diyorsanız yada bir başkası sistemi böyle uyguluyorsa sizin yönteminizle çalışmak hatalı olur.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti AV-2006 » 10 Oca 2009, 23:04

Eleştirilere kapalı insanlar zor insanlar..

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti demirhan » 10 Oca 2009, 23:47

konu yine  havada kalmıs LOL
demirhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 11 Oca 2009, 01:20

EMİR KARDEŞİME KONUYA FARKLI BİR AÇIDAN BAKTIĞI VE FİKİRLERİNİ BİZİMLE PAYLAŞTIĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 11 Oca 2009, 01:26

İŞİN BU KISMINI DÜŞÜNMEMİŞTİM, EMİR KARDEŞİM YAZINI TAM 3 KEZ OKUDUM... FARKLI YORUMUN İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM SANA...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti yonetici » 11 Oca 2009, 04:00

[quote="sonertevfik"]İŞİN BU KISMINI DÜŞÜNMEMİŞTİM, EMİR KARDEŞİM YAZINI TAM 3 KEZ OKUDUM... FARKLI YORUMUN İÇİN TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM SANA...[/QUOTE]

Birşey değil. Kamu yönetimi mezunuyum o kadarcık farklı bakış açısıda olsun artık Embarrassed
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti hetepe » 11 Oca 2009, 13:46

[quote="sonertevfik"]OLUMSUZ YORUMLARI VEYA ELEŞTİRİLERİ HİÇBİR ŞEKİLDE DİKKATE ALMIYORUM...  [/QUOTE]
Sonuçta bir iş teklifi ve ilgilenen başvurur.Ama daha en baştan eleştiriye kapalı olmak iş sağlığı konusunda soru işareti bırakıyor.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti alpko » 11 Oca 2009, 15:16

Bir Satis Yoneticisi olarak uzunca yorum yapmayacagim, zaten bilen-bilmeyen is konusun da yorumunu yapmis:) Arkadasin sundugu sartlar ve teklif bana gore guzel ya da tamamen yanlis olabilir bunun pek bir onemi yok, ama arkadasin calisma sartlari bunlar kabul edip calisacak kisi bir kisi elbette bulunabilinir..  Her kurulusun kendine has kurallari ve politasi vardir, en kucuk ornek Uzan grubun da calistigim donemler de onlarin programcisi oldugum icin sozlesmemde de belirtildigi gibi baska mesya kuruluslarinda, gorulmem, roportaj vermem vs. yasakti, guzel yanlis bu o kurulusun kuraliydi kabul etmistim bunu gibi...
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir