Kamyon altına alacaktı neredeyse

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kamyon altına alacaktı neredeyse

İleti kemaI » 22 Oca 2009, 12:15

Bu sitedeki üyelerin tamamına yakını binek araç kullandığından olaylara kendi açısından bakıyorlar. Yolda kamyoncuların durduğu yerlerde durun ve onlarla sohbet edin, bakalım bu yazdıklarınızı yine yazabilecekmisiniz. Küçük araçlardan neler çektiklerini anlatsınlar. Bizim gibi 1-2 saattir direksiyon başında değiller, saatlerce direksiyon sallayıp, yolda nelerle karşılaşıyoralar.
Türkiyedeki trafik sorununu yıktınız kamyoncuların üstüne.

kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kemaI » 22 Oca 2009, 12:21

[quote="muzaffer"]http://tr.wikipedia.org/wiki/T%C3%BCrki ... alar%C4%B1
Yukarıdaki adreste ocak/ekim-2008 arasında meydana gelen ölümlü kazalar yer alıyor. Şöyle dikkatlice okursak kazaların büyük bölümünde kamyon ve tır ismi geçmekte.Ben şahsım  hepsini suçlayıp aynı kefeye koymuyorum ama bu insanların (kamyon ve tır şöförleri) çoğunluğu trafikte insan hayatını hiçe sayan davranışlarda bulunuyor.Biraz fazla para kazanmak için hem kendi hayatlarını hemde bizlerin hayatını riske atıyorlar.[/QUOTE]

En çok kaza bayram tatillerinde oluyor. Peki hiç düşündünüz mü neden tatillerde bu kadar fazla kaza oluyor diye. Ben söyliyim, büyük araçların trafiğe çıkışı yasaktır bu zamanlarda. kabul ediyorum trafiği yavaşlatır büyük araçlar , trafik akışı daha hızlı olur. yani daha fazla hız ve  hata yapılır. Büyük araçlar trafiğin hızını kontrol altında tutar.
kemaI
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir