dizüstü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

dizüstü

İleti bybirim42 » 04 Şub 2009, 12:59

Arkadaşlar bu kez sorum arabayla ilgili değil.Hp compaq marka dizüstü bilgisayarım var 2007 10. ayda aldım hala garantisi devam ediyor.Bu aralar bi sorun var monitörünü oynatınca tabi bilgisayar açıkken hoparlörlerinden cızırtı geliyor ve ekranda donmalar oluyor.bunu garantisi dolmadan göndermeyi düşünüyorum nasıl bir yol izlemeliyim.Daha önce hiç garanti kapsamında bir ürünün bu tarz işleriyle ugraşmamıştım bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.Saygılar.

bybirim42
CLASSIC
CLASSIC

İleti yexplorer » 04 Şub 2009, 13:22

kablodan olabilir benimkide zamanla açıp kapamadan dolayı lehim yerlerinde kopmuştu. açıp yeniden bağladım
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti alpko » 04 Şub 2009, 13:29

al bi Lenovo bak keyfine, ne su gecirir, ne kirilir :--)  servis isiyle ugrasmazsin.. sonucunda ilk laptop bi agilrigi var. (ThinkPad)
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mustisahin » 04 Şub 2009, 18:28

benim Casper bozulmustu, Istanbul Umraniyeye telefon actım, gönderin yapalım dediler, 15 sürdü ama garantiden yapıp gönderdiler, ara HP teknik servisi, kargoyla göndereyim mi de, gönder, onlarda yapınca sana otomatik kargoluyolar zaten,
mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mbarman » 04 Şub 2009, 18:35

hp de evrensel garanti uygulaması vardır. öcelikle veb sitesine girip arıza bildiriminde bulunuyorsunuz. orada bir form var onu dolduruyorsunuz. sonra müşteri hiizmetlerini arayarak derdiinizi söylüyorsunuz size kargo fişi açıyorlar. kargo şirketi belirtilen günde gelip sizden ürünü ücretsiz alıyor. arıza giderilincede ücretsiz teslim ediliyor. bu süre zarfında yine veb sitesinden ürürnü arıza koduyla takip edebilirsiniz.ayrıca garanti süresi dolduktan sonra cüzi bir ücret ödeyerek ek garamti alma şansınızda var.
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir