GECE YOLCULUK EDECEKLER DIKKAT

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İleti delidolu » 12 Şub 2009, 18:10

AŞAĞIDA BANA GELEN BİR MAIL'İ PAYLAŞIYORUM.

DOĞRULUK PAYI HAKKINDA BİR FİKRİM YOK.

///////// MAIL İÇERİĞİ /////////

09 Ağustos 2007 tarihinde Aksaray'da geçirdiğim bir trafik kazası olayından sizleride uyarmak amacıyla bu yazıyı yazıyorum Adana istikametinden Ankara'ya gelirken Aksaraya 30 km mesafede AKÇAKENT civarındaki devlet karayolunda akşam saat 21.00 sıralarında büyük bir trafik kazası geçirdim arabamla yolun ortasında gece karanlığında ne olduğunu anlayamadım bir nesneye çarptım ve arabam nesnenin üzerinden geçemediği için darbenin etkisiyle ön tarafı parçalanarak bütün hava yastıkları patladı ve ben kontrolu kaybettiğim için takla atmaya başladı 6 veya 7 takladan sonra yol kerarındaki şarampole doğru yuvarlandı ve kayalıklara saplandı Allaha Şükür arabada benden başka kimse yoktu şuurum yerinde olduğu için infilak eder korkusuyla yan duran araçtan hemen çıktım ,tepeyi tırmanarak yola çıktım . asıl ilginçlik burada başlıyor yol kenarına çıktım arabaya bakmak için arkamı döndüğüm anda 3 şahıs tam arkamdalar kazanın şokundayım tabi onca takladan sonra nerede olduğumu bile kestiremiyorum fakat yinede etrafa bakıyorum hiçbiryerde yerleşime dair bir ışık yok ,ev yok, araba yok kayalık ve ilerisi tarlalar bu adamlar nereden çıktı yanıma gelip abi arabada bir şey varmı, kimse varmı diye sorular soruyorlar. yok dedim sonra onlar arabaya doğru gitti tabii kazanın etkisiye araba parçalanmış bütün koltuklar ,camlar parçalanmış bagajda bulunan eşyalar şarampole dağılmış durumda.tabi o dakikalarda kazayı gören diğer araçlar yavaş yavaş toplanmaya insanlar gelmeye başladılar ambulansın gelmesiyle genel kontrol amacıyla beni hastaneye götürdüler ve hastanede kazanın nasıl olduğunu merak edenlerle konuşurken acı ama çok acı bir gerçeği öğrendim meğer benim yolda çarptığım nesne araçları soymak amacıyla yola koyulan koca bir kaya parçasıymış hastanedekiler o bölgenin mimli olduğunu bu tarz kazaları bildiklerini söylediler , hatta dahada ilginç şeyler aktardılar üst geçitten aşağı ipin ucuna taş bağlayarak tam cam hizasına gelece k şekilde sarkıttıklarını ve gece geçen araçların bu taşa çarparak camlarının parçalandığı ve kaza yapıp ölmezlerse durdukları anda yine yardım amacıyla gelip aracı soydukları -yol kenarına pusuya yatıp geçen arabanın kalitesine göre gece karanlığında birkaç km ilerideki arkadaşlarına el feneri ile işaret verip onlarda yolun iki kenarında tüfekle saçma atıp camları patlattıkarı ve yine duran aracı soydukları gibi ne ******izce canice metodlar uyguladıklarını öğrendim . 

ha bir önemli nokta asıl beklentilerinin araçtakilerin ölmeleriymiş çünkü görülme tanınma ihtimalleri kalmıyor zaten benden 1 hafta önce aynı şekilde yola taş koyarak bir gurbetçi vatandaşı öldürmüşler.tabi zavallının birkaçbin EURO sunu çaldılarsa canlarına minnet ,ertesi gün hastaneden çıkınca resmi işlemler için jandarmaya gidince olay doğrulanmış oldu çünkü arabadan etrafa saçılan hemen her şeyi sağolsunlar jandarma güçleri bulmuşlar fakat cüzdan,telefon,iş çantam vs. para edecek hiçbirşey yok arabayı soyanlar kaza anında yanıma gelen o şahıslar tabi birkaç dakikada işlerini görüp gitmişler. 
Bu yazıyı yazmamdaki amaç insan katillerinin hemen heryerde karşımıza çıkabileceği buda şekillerden birisi lütfen yollarda dikkat edin artık hatalı sollama ve uyuklama sebebiyle olan kaza ve ölümlere birde bu riskler eklendi hayatımız boyunca yüzünü görmediğimiz, tanımadığımız,kendisine hiçbir zararımızın olmadığı bu canilerin, bir tatil veya iş dönüşü, ailemizin sevdiklerimizin cebindeki birkaç kuruşu almak için yaptıkları bu cinayetlerden sizde haberdar olun ve dikkat edin . 
Bu mesajı lütfen medya tarzı bir yere göndermeyin genel olarak yayınlanmasın ,bu ******izlerin yaptıkları başka yerdekilere örnek teşkil edebilir o zaman al başına belayı , kapkaçta böyle moda olmadımı ? mümkünse sadece telefonla, mail'le veya sohbetlerinizde aktarın 
Saygılar 
Metin AZITEPE 
Kaya: Ekteki yazıyı okuyunca 12-13 yıl önce benim başıma gelen olayı hatırladım.
Gece Istanbul'dan bi

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hetepe » 12 Şub 2009, 18:16

Geçen konularda biri , çevreyi rahatsız eden köpekleri G-3 le vurup, sonra topluca gömdürdüğü yazıyordu.Bu işlemi bence bu tür adamlara yapmalı...Vurup vurup kamyonla topluca gömmeli...Bir de hatıra fotosu çekmeli.

İnanılması güç birşey.

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti sonertevfik » 12 Şub 2009, 19:19

Allah belalarını versin... Hepsinin kafasını kurbanlık koyun gibi keseceksin, hemde kör bıçaklarla... Ah böylelerini bir elime geçirsem ve bana bir yetki verilse yemin ederim bu zalimlerin kafasını kesmekten çok büyük zevk ve keyif alacağım... ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM Angry

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti GOKHAN ERTEMİN » 12 Şub 2009, 19:27

önce özkan bey size geçmiş olsun  diyorum  ve  tüm koda cı arkadaşlardan  bu konuya titizlikle önem vererek  mümkün oldupunca  bu bilgiyi tüm tanıdıklarına  yollamalarını rica ediyorum
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti chocolateman » 12 Şub 2009, 19:31

Yuh! Diyecek söz bulamıyorum.

Teşekkürler uyarınız ve paylaşımınız için.
chocolateman
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti GOKHAN ERTEMİN » 12 Şub 2009, 19:34

hadi beyler  bu masajı tüm türkiyeye dağıtalım ki  bu pislikler yakalansın
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Balki, Burak » 12 Şub 2009, 19:43

allah kimsenin içinden vicdan duygusunu eksik etmesin.
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti umt_d » 13 Şub 2009, 14:16

[quote="GOKHAN ERTEMİN"]hadi beyler  bu masajı tüm türkiyeye dağıtalım ki  bu pislikler yakalansın [/QUOTE]

Bu mesajı tüm Türkiyeye dağıtırsanız ancak bu hayvanlar çoğalır başka bişey olmaz
umt_d
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti GOKHAN ERTEMİN » 13 Şub 2009, 14:24

o kadr karamsar olma en azından o bölgeden geçerkek daha dikkatli olunur  ayrıca mutlaka  emniyet yetkililride  önlem alır   zaten her şeyi  boşverdiğimiz için ülkemizde işşizlik ve eğitim eksikliği var  nufusun 3te 1 i çalışıp  3 te 2 sine bakıyor  önce eğitim  olsaydı  bunlara zaten gerek kalmazdı 
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti delidolu » 13 Şub 2009, 15:14

[quote="GOKHAN ERTEMİN"]o kadr karamsar olma en azından o bölgeden geçerkek daha dikkatli olunur  ayrıca mutlaka  emniyet yetkililride  önlem alır   zaten her şeyi  boşverdiğimiz için ülkemizde işşizlik ve eğitim eksikliği var  nufusun 3te 1 i çalışıp  3 te 2 sine bakıyor  önce eğitim  olsaydı  bunlara zaten gerek kalmazdı [/QUOTE]

+1 Thumbs%20Up

Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti fmaka » 13 Şub 2009, 15:57

daha dün gece o yoldan gidiş geliş yoluculuğum vardır. vay hayvanlar vay diyorum.başka bişey söylemeye dilim varmıyo.
bence mail olarak jandarma ve emnıyete vermek lazım.sivil olta atsınlar oralarda.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti GOKHAN ERTEMİN » 13 Şub 2009, 16:01

Clap süper sin sen
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 13 Şub 2009, 17:47

geçmiş olsun dikkatli olmak gererk bu tür yerlerde
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti hetepe » 13 Şub 2009, 18:17

[quote="GOKHAN ERTEMİN"]önce özkan bey size geçmiş olsun  diyorum  ve  tüm koda cı arkadaşlardan  bu konuya titizlikle önem vererek  mümkün oldupunca  bu bilgiyi tüm tanıdıklarına  yollamalarını rica ediyorum [/QUOTE]

Allah korusun, bu olay Özkan Bey'in başına gelmiş değil.O sadece aktarıyor.

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti tam3r » 13 Şub 2009, 18:49

istanbul'da yaşayan bi arkadaştan gece sokakta araçla gezerken durdurmak amacıyla cama şişe atıldığın duymuştum. 
tam3r
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 12 Mar 2009, 19:29

bende geçtiğimiz kurban bayramında ankaraya gitmek için yola çıkmıştım arkadan gelen araç makas atarken çarptı falan filan neyse araba bi kaç tur spin attı yana kalktı falan durdu bizde 3 kişiydik annem kardeşim ben hemen indik arabadan tabi araba dağıldı malzemeler çantalar falan filan ben lpg li araba patlar die uzaklaştım bi baktım üç beş kişi arbanın içine bakıyo hemen gittim cep telefonum göğüsteydi kazadan sonra koltuğun altına girmiş adamlar meğer teyibe göz dikmişler neyse otobanda hemen 200 mtre geride din.tesisi vardı polis geldi hemen herkes daha orada bayağı kalabalıktı o iki üç kişi kayıp oldu onlardan kurtulduk ama bu seferde polis çekici çağırdı  çektiği park 5km adam 75 km yazmış ve 750 800 arası bi para istedi biz can derdindeyiz birde arbanın kaput sıkışmıştı sen kaputu kastır aküyü çıkarmaya çalış bu park dediğim trafik müd. parkı park parasına da listede 5 yazıyo adamlar 15 tl istiyo günlük kaza yapmak sorun değil adam yola çıktıına çıkacağına pişman oluyo ne kadar soyucu vicdansız nasıl yiyolar o paraları nasip olmaz inş.... bu ve bunun gibilere allah bizleri korusun bunlardan kimsenin başına büyük kaza vermesin
rather86
CLASSIC
CLASSIC

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir