3 AĞIR, 1 hafif kusurla kaldık...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

3 AĞIR, 1 hafif kusurla kaldık...

İleti hakanerdogan » 13 Şub 2009, 19:18

meğer arabada neler varmışda bilmiyormusuz, ama azıcık sinir olmadım
desem yalan olmaz, 2 ampul mü kurtaracak bizi o kadar araba sürmenin A
sını bilmeyen kadın varken...

sanki araba ampulnen gidecek, fren lambası yanmıyormuş, e 2 tanesi yanıyor bunu hiç sölemiyorlar araba hem arkadan, hem önden karanlıkta kalmıyor sonuçta bence geçmeliydi, kalacak araba değildi.

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1600x1200.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti serdar5306 » 13 Şub 2009, 19:33

malesef kural neyse o insan bakmadan gidermi Hakan kardeş hadi lamba ayarı neyse lambaları kendin kontrol etseydin şimdi tekrar uğraşacaksın neyse olan olmuş artık dikkat edersin kızıyoruz ama bence güzel uygulama
2005 FABİA CHOİCE 101 BG SİYAH
serdar5306
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERDAR
Nereden: Ankara
Arabanız: FABİA COHİCE 2005

İleti AV-2006 » 13 Şub 2009, 19:36

Sende TÜVTURK gibi yere muayeneye gidiyon fren lambana bakmıyon.Hayretsin Hakan valla.Geçmez tabi.Adamlar gıcık.Geçen çamurluğu çürük bir şahine adam elindeki tornavidayı burası çürük diye kaportaya sokuvermiş.Senmisin bunu yapan şahinci tornavidayı kaportadan çıkardığı gibi adamın kaportasına.Yani araba kusursuz olacak.Boyunduruğuna kadar. Ve hatta çift reflektör.

• FABİA TDI
Kullanıcı avatarı
AV-2006
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan murat bilgin
Arabanız: fabia

İleti hakanerdogan » 13 Şub 2009, 19:44

tek reflektör geçer.

ben lambanın yanmadığını hiç bilemedim, en son gördüğümde yanıyordu. ama patlamış demek ki.

hadi kaldık orası tamam, ama arabayı boşta kök gazlıyor hayvan herif babasının malıymış gibi, sonra kontağı löök diye kapıyor, turboyu yiyor, ben kıyamıyorum sende dikkatli ol kardeşim. bende dayanamadım bağırdım dışardan ''öz babağın malıymış gibi bas!!'' diye, biraz da arka yaptım destek çıktılar ses etmedi pek.

4x4 leri yerdeki silindire sokamadıklarından ağlatıyorlar bütün testleri yolda yapıyor. gaz kökleyip fren köklüyor, el freni çekiyor. helal parayla alınan lastik o be. görseniz hak verirsiniz o kadar yumuşak davranmıyorlar.

tornavidayı kaportaya sokanda kaşınmış, adamın yaptığı doğru değil ama kaportaya zarar vermiş.

valla 1 ay yasal hakkım var mis gibi, 29 gün uğramam, çok extra bir zaman çıkarsa belki...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti cemo » 13 Şub 2009, 19:56

o kadar gariban var memlekette herkesin arabası yeni değil far ayarları ampüller fren ayarları tamam ama kaportadaki çürükler 10 yaşın altında hemen hemen her arabada var
acaba nasıl çürüklere bakıyorlar
cemo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 13 Şub 2009, 20:26

[quote="AV-2006"]... Geçen çamurluğu çürük bir şahine adam elindeki tornavidayı burası çürük diye kaportaya sokuvermiş.Senmisin bunu yapan şahinci tornavidayı kaportadan çıkardığı gibi adamın kaportasına...[/QUOTE]

Şahincinin yaptığı gerçektende çok muhteşem, saygıdeğer bir davranış Clap LOL

Ayakta alkışlıyorum Clap
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti hakanerdogan » 13 Şub 2009, 20:29

[quote="by wodoo"]
[quote="AV-2006"]... Geçen çamurluğu çürük bir şahine adam elindeki tornavidayı burası çürük diye kaportaya sokuvermiş.Senmisin bunu yapan şahinci tornavidayı kaportadan çıkardığı gibi adamın kaportasına...[/QUOTE]

Ayakta alkışlıyorum Clap
[/QUOTE]

akıllı ol olm, hayran olsan bile belli etme, adam yaralama hiç bir öğretide savunulamaz, böle ulu orta yapma Approve

bak ben hiç belli ediyom mu neden gırtlağına sokmamış diye, ne demişim, ''yaptığı yanlış''

işkembeden atmıyorum, kendimi onun yerine koyuyorum ve bunu asla yapmazdım diyorum, otoparkta çoluk çocuk benim arabamın olmadığı tarafta bile top oynasa söver kovalarım, insanlar o parayı kolay kazanmıyor.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ozzgurr » 13 Şub 2009, 20:31

Valla arkadaslar kdz ereğli de öyle bir kavga cıkmıski muaynede adamları denize atıyolarmıstı ben görmedim ama duyduklarım bunlar insan iyi yapmıslar demekten alamıyo kendini kılı kırk yarmanında anlamı yok burası türkiye şartlar belli sonucta...
ozzgurr
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 13 Şub 2009, 20:35

[quote="ozzgurr"]Valla arkadaslar kdz ereğli de öyle bir kavga cıkmıski muaynede adamları denize atıyolarmıstı ben görmedim ama duyduklarım bunlar insan iyi yapmıslar demekten alamıyo kendini kılı kırk yarmanında anlamı yok burası türkiye şartlar belli sonucta...[/QUOTE]

memlekette yolları düzelt, kör noktaları kaldır, araba sürmenin A sının 1000 de 1 inden haberi olmayan kadınları adamları ıslah et, medeni ol ki arabalarımız medeni kalsın...

altını doldurmadan ihtişamlı çatı yaparsan çöker o.....
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti by wodoo » 13 Şub 2009, 20:39

[quote="hakanerdogan"]
[quote="by wodoo"]

Ayakta alkışlıyorum Clap
[/QUOTE]

akıllı ol olm, hayran olsan bile belli etme, adam yaralama hiç bir öğretide savunulamaz, böle ulu orta yapma Approve

bak ben hiç belli ediyom mu neden gırtlağına sokmamış diye, ne demişim, ''yaptığı yanlış''

işkembeden atmıyorum, kendimi onun yerine koyuyorum ve bunu asla yapmazdım diyorum, otoparkta çoluk çocuk benim arabamın olmadığı tarafta bile top oynasa söver kovalarım, insanlar o parayı kolay kazanmıyor.
[/QUOTE]

Yaparım valla !   LOLLOLLOLLOL
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti aytekin041 » 13 Şub 2009, 20:40

bakalım nereye kadar devam edicek o zaman   araçların %70 i  geçemez bu muayeneden

aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 13 Şub 2009, 20:40

zaten bıçaklama yaralama olayları artıyor gün geçtikçe, bi gün akıllanacaklar. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti by wodoo » 13 Şub 2009, 20:49

Ayrıca, benim arabamdaki çürükten sanane be adam !

Senin işin orda, arabada trafiği tehdit edecek bi kusur varmı, çalışmayan bi aksamı vs.. varmı ona bakmak, benim arabamdaki çürüğün kime zararı var ? Trafikte bişeye engel mi oluyor bu çürükler ?

17 yaşında arabayı illa sana sıfır yapıp mı getirecem ? 17 yıldır kullanılan araba, illaki bişeyi olur ama trafiği tehdit etmediği sürece ufak kusur sayılmalı bence..

O zaman benim favo muayeneye gitmeden komple kaporta boyaya girmesi lazım!

Birde ön takımı kontrol ediyorlar, etmelilerde, ama devlet bize adam gibi yol yapıyorda bizmi dağıtıyoruz ön takımı !
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti baho06 » 13 Şub 2009, 22:53

direk başlığı görünce zannettimki eski skoda pikap.bu ne hakanım.giderken kontrol etmedinmi hiç.

baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti baho06 » 13 Şub 2009, 22:55

ben geçen götürdüm.sıfır kusur.adam dediki.kardeş kusur bulamadım
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti kadir_ » 13 Şub 2009, 23:16

[quote="baho06"]ben geçen götürdüm.sıfır kusur.adam dediki.kardeş kusur bulamadım[/QUOTE]

ehehe o da güzel LOL

Hakan naptın dostum sen birde çok sıra oluyor diye duydmum geçen arkadaş gitti corolla ile koltuğa sigara dökülmüş kılıfı yanmış ona bile kusur demişler el frenine çok takıyolarmış yukarda tutuyorsa git bidaha gel

mercekl far olmayıp xenon varsa yine öyle sök gel diyolarmış sana ben filmden tut xenona kadar söktürüp gidicem benimde kasımda sanırımCry

kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti ankaralı_06 » 14 Şub 2009, 02:03

hakan erdoğan ...Akyurttaki tuv istasyonuna yaklaşık 1 ay önce 83 model audi 80 götürdüm.

Aracın

-Ön camı çatlak

-Sinyal verince arka stopla birlikte  halay çekiyor.

-lastikler 6 yıllık bitik lastik

-oğlan direksyona geçti ve bu ne abi yua dedi (çeviremiyor)

dış laportada  boyanın üstünde hafif bir vernik kalkması var ama onun haricinde çürük v.s yok

-gösterge panelindeki ışıkların birisi yanmıyor(devir saatinin aydınlatması)

-araç içeriye girerken lastik fren kontrol yerinde çalıştığı sürece egzoztan olduğu gibi yere   simsiyah mazot yada yağ ne olduğunu bilmmiyorum attı

alt tarafında ne var ne yok bende bilmediğim için yazmıyorum.

- ÖĞLEN 11 DEN AKŞAM 9 A KADAR BEKLEYEREK VE BİRAZ TATLI DİL BİRAZ GÜLER YÜZ İLE BENDENİZ BU ARACIN MUAYENE İŞLEMİNİ BİTİRDİM.

-eLİME GELEN KAĞIT VE EVRAKLAR:MOTOR NO BULUNAMIYOR(HAFİF KUSUR)

MOTOR ETRAFINDA YAĞLANMA(HAFİF KUSUR)

VE VİZEYİ ALDIM....

ankaralı_06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti royal » 14 Şub 2009, 10:36

ankaralı_06 iyi helal olsun diyelim vizeyi aldın ama o arabayla herhalde trafiğe felan çıkmıyorsunuz dimi sadece antika olarak saklıyorsunuz trafik canavarlığı yoktur içinizde eminim şaka bi yana anlattıklarına bakılırsa iyi geçmişsin demek iyi laf yapıyorsun tamam arkadaşlar ankaralı_06 yı skodam com'un fahri araç muayenecisi seçelim hep teslim edelim araçları muayeneleri hallediversin. 
royal
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir